x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Orta Afrika Cumhuriyeti Vize İşlemleri

Dünyanın her noktasına gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatler için gereken vize işlemlerinde, hızlı ve kolay başvuru süreci avantajı sağlayan Euroasia Global Visa Services, planlarınızın zamanında gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Konsolosluk ziyaretine gerek duymadan, seyahat kapsam ve süresini en iyi biçimde tanımlayacak vize seçeneği ve gerekli olan tüm aşamaların takibini sağlayan Euroasia Global Visa Services, yurtdışı seyahatlerini daha da kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

Seyahat planlarınızın tüm vize işlemleri için Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden, deneyimli EAGVS görevlileriyle iletişime geçerek, hızlandırılmış vize işlem hizmetinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vize Zorunluluğu

Türkiye Cumhuriyeti ile arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmayan Orta Afrika Cumhuriyeti’ne seyahat etmeyi planlayan;

 • Umuma Mahsus Pasaport ( Bordo Pasaport )
 • Hizmet Pasaportu ( Gri Pasaport )
 • Diplomatik Pasaport ( Siyah Pasaport ) ve
 • Hususi Pasaport ( Yeşil Pasaport )

hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Orta Afrika Cumhuriyeti Vizesi alması gerekmektedir. Ülkeye gerçekleşecek seyahatin planlanan süresine bağlı olarak uzun süreli vize ve kısa süreli vize kategorileri için gereken aşamalar, Orta Afrika Cumhuriyeti’nde konaklama imkanı sağlamaktadır.

Önemli : Orta Afrika Cumhuriyeti iç dinamiklerine bağlı olarak zaman zaman değişiklik gösteren yabancı kabul, ziyaretçi kabul ve Orta Afrika Vize işlemleri hakkında güncel bilgiye erişmek için Euroasia Global Visa Services İstanbul vize işlem ofisiyle iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Orta Afrika Cumhuriyeti, ülke iç dinamikleri nedeniyle zaman zaman vize işlemlerini askıya alabilmektedir.

Orta Afrika Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında, Orta Afrika Cumhuriyeti’ni temsilen Orta Afrika Cumhuriyeti konsolosluğu veya Orta Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği bulunmamaktadır. Orta Afrika Cumhuriyeti vize işlemleri , akreditasyon gerekliliklerine sahip, vize işlem merkezleri tarafından yürütülmekte ve başvuru sahiplerinin seyahat planları için gerekli olan vize başvuru işlem ve aşamalarının takibi sağlanmaktadır.

NOT: Türkiye’de resmi temsilcisi bulunmayan Orta Afrika Cumhuriyeti Vizesi başvuru işlemleri, Fransa Büyükelçiliği tarafından yürütülmekte ve vize gereklilikleri akredite vize işlem merkezleri tarafından takip edilmektedir.  

Planladığınız Orta Afrika Cumhuriyeti seyahati için gerekli olan vize mevzuat ve kapsamı hakkında detaylı bilgi almak için Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret ederek ya da help@eagvs.com mail adresiyle iletişim kurarak, seyahat planlarınızı detaylandırabilirsiniz.

Orta Afrika Seyahati için gerekli olan vize işlemleri, temelde iki farklı biçimde yürütülebilmektedir. Ülkeye seyahatte bulunmak için gereken kısa süreli konaklama vizesi işlemlerinizi Euroasia Global Visa Services hızlandırılmış vize işlem hizmetiyle sağlayabilir veya Orta Afrika Cumhuriyeti havaalanlarında uygulanan havaalanında vize işlemleri için gerekli olan aşamaları takip edebilirsiniz.

NOT: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Havaalanında Vize işleminden yararlanabilmek için, Orta Afrika Cumhuriyeti seyahatleri öncesinde yerine getirmesi gereken ön işlemler hakkında bilgi almak için EAGVS yetkilileriyle iletişime geçiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti seyahati öncesinde başvurulacak;

 • Orta Afrika Turistik Vizesi
 • Orta Afrika Ticari Vizesi
 • Orta Afrika Ziyaret Vizesi gereklilikleri, seyahat içeriğinize ve seyahatin kapsamına bağlı olarak belirlenmekte ve farklı ek evraklarla desteklenmektedir. Kısa süreli Orta Afrika seyahati için gerekli olan belge ve ek evraklar hakkında bilgi almak için EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilir, seyahat planınız doğrultusunda takip edilmesi gereken vize işlemleri konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Başvuru sahibinin seyahat planlarını en doğru biçimde tanımlayan vize kategorisi için gerek tüm belge ve ek evraklarının tamamlanmasının ardından tüm belgelerin akredite konsolosluk birimine iletilmesiyle, vize değerlendirme süreci başlamaktadır.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vizesi başvurularının değerlendirme süreçleri genellikle kısa zaman alsa da değerlendirme sürecinde istenebilecek ek evrakla ve olası yoğunlukların neden olabileceği süre uzamalarının seyahat planlarınız aksatmaması için, vize işlemlerinizi seyahat başlangıç tarihinden daha önce başlatmanız, seyahat planlarınız için yararlı olacaktır.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vizesi Başvuru Formu

Orta Afrika Cumhuriyeti seyahatleri için gerekli olan vize başvuru formu, seyahat süresi ve içeriğine bağlı olarak farklı evraklarla desteklenmekte ve konaklama ve gidiş – dönüş bilgileri gibi ulaşım ve adres bilgilerini de gerektirmektedir. Kişisel seyahat planınız için gereken diğer düzenlemeler hakkında bilgi almak için EAGVS ofisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vizesi başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vize Ücreti 2023

Orta Afrika vize ücretleri başvuru içeriğine bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Vize başvuru ücreti belirlenirken;

 • Başvuru sahibinin yaşı
 • Planlanan konaklama süresi ve
 • Başvuru aşamasındaki ek hizmetler, fiyatları etkilemektedir.

Orta Afrika Cumhuriyeti seyahatiniz için gerekli olan 2023 vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vize İşlemleri Ankara

Orta Afrika’ya seyahat etmek isteyen Ankara ve çevresinde yaşayan kişiler için vize işlem hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services Ankara vize işlem merkezi, İç Anadolu Bölgesi başvuruları için gerekli olan aşamaların takibini sağlamakta ve başvuru sahiplerine hızlandırılmış vize işlem hizmeti sunmaktadır. Ankara ve çevre illerden gerçekleştireceğiniz Orta Afrika Cumhuriyeti Vizesi işlemleri için EAGVS Ankara veya EAGVS İstanbul ofislerini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vize İşlemleri Bursa

Bursa ve çevre Güney Marmara Bölgesi illerinde yaşayanlar için hızlandırılmış vize işlem hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services Bursa vize işlem yetkilileri, seyahat planlarınız için gerekli olan vize işlem aşamaları için profesyonel destek sağlamaktadır. Seyahat planlarınızın gecikmemesi adına, Euroasia Global Visa Services Bursa ofisi veya EAGVS İstanbul merkez ofisini ziyaret ederek ya da help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçerek, hızlandırılmış vize işlem hizmeti avantajlarından yararlanabilirsiniz.

NOT: Vize işlem kapsamı ve başvuru sürecinde takip edilecek adımlar, başvuru sahibinin ikame ettiği il ve bölgeler bazında değişiklik gösterebildiğinden, seyahat planları öncesinde Euroasia Global Visa Services İstanbul vize işlem merkeziyle iletişime geçerek, gerekli adımlar hakkında bilgi almanız tavsiye edilmektedir.

Orta Afrika Cumhuriyeti Vize Reddi

Orta Afrika Cumhuriyeti seyahat planları doğrultusunda derlenen belge ve evrakların konsolosluk birimine teslim edilmesinin ardından başlayan vize onay ve vize reddi kararlarına ilişkin yetki, konsolosluk vize işlem görevlilerindedir. Olası bir Orta Afrika Cumhuriyeti vize reddi kararı, ilerleyen vize başvuruları için önem taşıyabileceğinden, vize reddi kararını gösterir belgenin aslını saklı tutmanız ve söz konusu vize reddine ilişkin gerekçeleri ilerleyen Orta Afrika Cumhuriyeti vizesi başvurularında dikkate almanız yararlı olacaktır.

NOT: Ülke içi dinamiklere bağlı olarak ziyaretçi kabul ve vize işlem içeriklerinde farklılıklara gidilebilen Orta Afrika Cumhuriyeti vizesine ilişkin güncel detaylar hakkında önceden bilgi edinmek için EAGVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz önerilmektedir.  

Seyahatiniz için gerekli olan vize işlem detayları hakkında bilgi almak ve süreç takibi sağlamak için, bulunduğunuz ile en yakın Euroasia Global Visa Services ve EAGVS İstanbul merkez ofisini ziyaret edebilir ya da help@eagvs.com mail adresiyle, vize işlem yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services hızlandırılmış vize işlem hizmeti avantajlarıyla, seyahat palanlarınızın aksamadan gerçekleşmesini ve vize başvuru sürecinin her adımının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

daha fazla göster

Orta Afrika Cumhuriyeti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES