x
İsrail

Vize İşlemleri

İsrail

İsrail Vize Evrakları

M.K 02/10/19, 17:31
İsrail vize evrakları İsrail'e ithal etmek istediğim sakal traşında kullanılan jilet üretimi yapıyorum. Anlaştığımız firma davetiye gönderdi bana bu davetiye ile hangi evrakları hazırlamam gerekiyor? Ben şirket sahibiyim hazırlamam gereken evraklar mail olarak iletebilirsiniz misiniz? Yanımda bir çalışan daha gelecek onunda ismi davetiyede geçiyor ayrı davetiye mi çıkartalım yoksa böyle yeterli olur mu?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Mehmet Bey,

İsrail’e ticari amaçlı seyahat etmek isteyen yolcularımızın öncelikle planladıkları seyahat dönüşlerinden itibaren en az 1 yıl geçerli pasaport süreniz olması gerekmektedir. Konsolosluk 1 yıldan az süresi kalan pasaportlarla başvuru kabul etmemektedir. İsrail vize başvuru evrakları kişilerin çalışma durumları ve seyahat amaçlarına göre değişmektedir. Ticari seyahat etmek isteyen kişilerin mutlaka davetiye temin etmesi gerekir bu davetiyenin orijinali zorunlu değildir mail ortamında gelmesi yeterli olacaktır.

israil vize evrakları

İsrail Vize İçin Gerekli Evraklar

İsrail vize için gerekli evraklar tarafınıza mail olarak iletilmeden önce size gelen davetiyeyi Euroasia vize uzmanlarımıza iletebilirsiniz. Davetiyeniz uzmanlarımız tarafından incelenir ve davetiyeniz kontrol edildikten sonra hazırlamanız gerekenleri evrak listelerini size uygun olarak tarafınıza iletilecektir. İsrail ticari vize başvuruları için konsolosluk gerekli görmediği sürece kişilerin şahsen gelmesi gerekmemektedir. Başvuru için konsoloslukta akredite olan aracı kurumlar üzerinden gelmenize gerek kalmadan başvurunuzu işleme aldırabiliyorsunuz. Başvuru için evraklarınızı tarafımıza ilettiğinizde konsolosluk Şubat 2020 itibariyle randevulu sisteme geçtiği için sistem üzerinden sizin adınıza randevu alınmaktadır. Randevular konsolosluğun yoğunluk durumuna göre takvim üzerinden açılır evraklarınızın durumuna göre en yakın tarihe randevunuz alınır. Randevudan sonra İsrail vizesi yasal sonuçlanma süresi 5/7 iş günüdür. Başvuru günü pasaport teslim fişi verilir ve sonuçlandığında bu teslim fişi ile pasaportunuz teslim alınmaktadır.

Şirket sahiplerinin hazırlaması gereken evraklar ile çalışan kişilerin hazırlaması gereken evraklar arasında birkaç temel fark mevcuttur ve çalışan kişilerin başvurularda dikkat etmesi gereken önemli detaylar vardır. Evraklarınızın hatalı veya eksik olması durumunda başvurunuz iade edilir veya ret ile sonuçlanır. Evraklar mutlaka güncel ve belirtilen şartları kapsamalıdır.

İsrail vize evrakları meslek ve seyahat amacınıza uygun olarak hazırlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Saygılarımla

Serpil 

+90 (212) 963 50 07  

T.N 11/02/21, 10:04

İsrail vize evrakları hazırlamak için ne zamandan başlamak gerekiyor? Evrakların ne kadar güncel olması önemli ben evraklarımı hazırlamıştım ama başvuru yapamadım bazı nedenlerden dolayı gidemedim ama şimdi başvuru yapabilirim seyahatim daha yakın tarihli zaten şuan o zaman seyahatime bir aydan fazla vardı. En geç ne kadar önceden başvuru yapmam gerekiyor? Turistik olarak gideceğim otel rezervasyonu yapmam zorunlu mu? Nerede kalacağım belli değil çünkü henüz bakmadım. Bilgi verebilir misiniz tşk.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 12/02/21, 11:17

Merhabalar,

İsrail’e turistik amaçlı seyahat etmek isteyen kişilerin öncelikle planladıkları seyahat dönüş tarihinden itibaren en az bir yıl geçerli pasaport süreleri olması gereklidir. Başvuru için en geç iki hafta öncesinden başvurularınızı işleme alınmasını tavsiye ediyoruz ancak başvuru günü evraklarınız güncel olmalıdır. İsrail vize için gerekli evraklar vize türü ve kişilerin çalışma durumlarına göre belirlendiği için her meslek grubuna özel evrak listesi kurumumuz tarafından hazırlanmaktadır. Meslek durumunuza uygun evrakları EAGVS uzmanlarımız ile iletişime geçtiğinizde mailinize detaylı olarak talep edebilirsiniz. Çalışan kişilerin hazırlaması gereken evraklar konsolosluk tarafından bir süre önce güncellendi ve başvuru yapılabilmesi için gerekli şartlar getirildi.

İsrail Vize Başvuru Evrakları  

İsrail vize başvuru evrakları çalışan kişiler için şartlar arasından kişilerin en az altı ay aynı yer çalışıyor olması gerektiğidir. Bu çalışılan kurumda minimum 3.000 TL ve üzeri maaş alıyor olması ve her ay 3.000 TL yatan maaşının gösterildiği altı ay ıslak imzalı kaşeli banka dökümüdür. Dikkat edilmesi gereken husus olarak görebilirsiniz, bu şartları sağlamıyorsanız başvurunu işleme alınmamaktadır. Vize başvurunuz için işleme girdikten sonra bir haftada sonuçlandığı için seyahatinize iki hafta kala işleme aldırabilirsiniz olası durumları göz önüne alarak. Başvuru için satın alınmış otel veya uçak bileti istenmiyor yalnızca rezervasyonları sunmanız yeterlidir. Turistik amaçlı seyahat edecek kişilerin mutlaka rezervasyon göstermesi gereklidir.

İsrail vize evrakları, başvuru yapacak kişilerin sağlaması gereken şartlar ve hususlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil    

israil vize evrakları 2 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES