x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vize Ücreti 2020

D. Günaçar 12/12/18, 10:09
Merhaba, Emeklilerden oluşan bir arkadaş grubumuz var ve dünyanın çeşitli ülkelerine seyahat etmekteyiz. Önümüzdeki bahar ayında programımız Hindistan olacak. Vize prosedürleri ve ücretleri hakkında bilgi rica ediyorum. Teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Hindistan vize ücretleri, başvuru kategorinize göre şekillenmektedir.
Turizm amacıyla seyahat edecek kişiler için 103 $
Konferans, medikal ve eğitim amaçlı vizeler için 83 $
Ticari amaçlı vizeler için 123 $
Transit Seyahatler için 23 $ konsolosluk harcı alınmaktadır. Sigorta bedeli, hizmet bedeli, kargo bedeli, biyometri işlemi bedeli ve danışmanlık bedeli bu ücretlere dahil değildir.
Harçlar başvuru anında, nakit olarak ödenmektedir ve başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde Hindistan Konsolosluğu ücret iadesi yapmamaktadır. Harçlar, vize sonucundan bağımsızdır, başvuru bedeli olarak alınmaktadır ve vize onayı garantisi vermez. Vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde tüm süreci tekrarlayarak randevu almanız ve tekrar ödeme yapmanız gereklidir. 
Hindistan vize randevunuzu Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta turizm vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, online formunuzu dolduracak, ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Hindistan'da ikametinize göre değişen yetki alanı uygulaması vardır, bu sebeple İstanbul konsolosluğundan yalnızca ikamet illeri İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Manisa, Aydın, Muğla ve Denizli olanlar işlem yapabilir, diğer tüm iller Ankara'ya bağlıdır.
Belirlenmiş randevu tarihinde pasaport, gerekli evraklar ve online formunuzun çıktısı ile gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Hindistan vize başvurunuzun sonucu istisnalar dışında, aynı gün belirlenmektedir, vizeli pasaportunuz Euroasia GVS tarafından teslim alınarak tarafınıza ulaştırılır.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Hindistan vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

H. Keşanlı 29/12/18, 13:47
Toplamda 6 kişilik bir grup olarak hindistana kültürel ziyaret yapmak istiyoruz. toplamda 4 yetişin ve 2 çocuk olarak başvuru yapacağınız. nasıl bir fiyatlandırma söz konusu olacak bilgi verir misiniz?
Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI