x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vize Randevu

S. Mısırlı 11/12/18, 10:39
hindistana gitmek istiyorum öğrenciyim, turizm amaçlı gideceğim. vize randevusu ve işlemler hakkında bilgi almak istiyorum
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Hindistan vize randevunuzu Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, online formunuzu dolduracak, ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Hindistan'da ikametinize göre değişen yetki alanı uygulaması vardır, bu sebeple İstanbul konsolosluğundan yalnızca ikamet illeri İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Manisa, Aydın, Muğla ve Denizli olanlar işlem yapabilir, diğer tüm iller Ankara'ya bağlıdır.
Belirlenmiş randevu tarihinde pasaport, gerekli evraklar ve online formunuzun çıktısı ile gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Hindistan vize başvurunuzun sonucu istisnalar dışında, aynı gün belirlenmektedir, vizeli pasaportunuz Euroasia GVS tarafından teslim alınarak tarafınıza ulaştırılır.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Hindistan vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

N. BALKAN 29/12/18, 15:40
Yoga eğitimi için hindistan vizesi almak istiyorum. biletim 25 ocak da. Nasıl randevu alabilir ve işlemeri nasıl yürütebilirim. Tekirdağ da oturuyorum. hızlıca işlemlerimin tamamlanması için yardımcı olur musunuz?
Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI