x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vizesi Gerekli Evraklar 2020

H. Evren 15/12/18, 13:45
Merhaba, iş amaçlı Hindistan'a seyahat edeceğim, makina sektöründeyiz, yıl içerisinde birçok kez seyahat etmem gitmem gerekebilir.. Hindistan vizesi gerekli evraklarını merak ediyorum, çok fazla evrak varsa şimdiden hazırlanmaya başlaytayım. Ayrıca bu vize kaç günde çıkıyor ve 1 yıllık çok girişli alabiliyor muyuz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Ticari amaçla Hindistan'a seyahat edecek kişilerin hazırlaması gereken evraklar şunlardır;
-Pasaport
-2 adet 5x5 fotoğraf
-Kimlik fotokopisi
-İkametgah (Nüfus müdürlüğünden ıslak imzalı ya da e-devlet'ten barkotlu olarak alınması gereklidir)
-Şirketin banka hesap dökümü (Son 3 aya ait, banka imza sirküleri ile birlikte)
-Şirket dilekçesi ve evrakları
-Davetiye ve Certificate of Incorporation
Hindistan vize başvurunuz, istisnalar dışında randevu günü sonuçlanmaktadır. Yalnızca yabancı pasaport sahipleri için değerlendirme süreci 2-3 güne çıkabilmektedir. İlk defa Hindistan vizesi alacaksanız 1 yada 3 aylık tek girişli vize çıkması muhtemeldir. Hindistan'a sıklıkla iş amaçlı seyahat eden ve daha önce vize almış kişiler 6 ay yada 1 yıllık çok girişli vize alabiliyorlar.
Hindistan vize randevunuzu Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta ticari vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, online formunuzu dolduracak, ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Hindistan'da ikametinize göre değişen yetki alanı uygulaması vardır, bu sebeple İstanbul konsolosluğundan yalnızca ikamet illeri İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Manisa, Aydın, Muğla ve Denizli olanlar işlem yapabilir, diğer tüm iller Ankara'ya bağlıdır.
Belirlenmiş randevu tarihinde vize asistanınız sizi pasaport, gerekli evraklar ve online formunuzun çıktısı ile karşılayacak, başvurunuzu şahsen tamamlayacaksınız.
Hindistan vize başvurunuzun sonucu istisnalar dışında, aynı gün belirlenmektedir, vizeli pasaportunuz Euroasia GVS tarafından teslim alınarak tarafınıza ulaştırılır.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Hindistan vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI