x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vize Reddi 2020

İ. Alemdar 22/11/18, 23:36
sayın ilgili 2018 haziran ayında turistik amaçlı hindistan'a gittim geçtiğimiz eylülde tekrar gitmek istedim vize başvurum reddedildi daha doğrusu başvuruyu hiç almadılar tekrar turist olarak gidemezmişim ne yapmam lazım??
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

Hindistan'a turistik olarak yaptığınız seyahat sonrası, tekrar turizm amaçlı bir başvuru yapmanız halinde 2 seyahat arasında 6 ay süre olması gerektiği uyarısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu önlem ticari amaçlı seyahatlerde de alınabilmektedir. Eğer kanıtlayabileceğiniz farklı bir durumunuz varsa (arkadaş ziyareti, tedavi, eğitim vb) bu kategorilerde başvuru yapabilirsiniz. Eğer böyle bir imkanınız yoksa beklemeniz gereklidir.

Hindistan vize randevunuzu Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta gerekli vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, online formunuzu dolduracak, ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Hindistan'da ikametinize göre değişen yetki alanı uygulaması vardır, bu sebeple İstanbul konsolosluğundan yalnızca ikamet illeri İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Manisa, Aydın, Muğla ve Denizli olanlar işlem yapabilir, diğer tüm iller Ankara'ya bağlıdır.
Belirlenmiş randevu tarihinde pasaport, gerekli evraklar ve online formunuzun çıktısı ile gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Hindistan vize başvurunuzun sonucu istisnalar dışında, aynı gün belirlenmektedir, vizeli pasaportunuz Euroasia GVS tarafından teslim alınarak tarafınıza ulaştırılır.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Hindistan vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';