x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

M. Demiroğlu 28/12/18, 10:32
Selamün Aleyküm, İş amaçlı Hindistan seyahati planlıyorum, işlemler ortalama kaç gün sürüyor ve hangi evraklar gerekli? Mail ya da telefon üzerinden bilgi bekliyorum, sağolun şimdiden.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Hindistan vize işlemleri 3 bölümden oluşmaktadır. İlk etapta gerekli evraklar hazırlanır, bu sizin hangi hızda evrakları tamamlayacağınıza göre değişir. İkinci kısımda online formunuz doldurulur ve randevunuz alınır, uzmanlarımız bu işlemi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir. Randevu yaklaşık olarak başvurunun yapıldığı günden 4 iş günü sonraya verilir. Çok yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir. Randevu günü gerekli evraklarla birlikte başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde konsolosluk memuru size vize başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını söyler ve bir tarih verir, bu tarih genellikle aynı günün akşamıdır. Yabancı pasaport sahipleri için değerlendirme süresi uzayabilir. Kısaca, normal şartlar altında Hindistan vize işlemleri 1-2 hafta arasında sürmektedir.
Ticari amaçla Hindistan'a seyahat edecek kişilerin hazırlaması gereken evraklar şunlardır;
-Pasaport
-2 adet 5x5 fotoğraf
-Kimlik fotokopisi
-İkametgah (Nüfus müdürlüğünden ıslak imzalı ya da e-devlet'ten barkotlu olarak alınması gereklidir)
-Şirketin banka hesap dökümü (Son 3 aya ait, banka imza sirküleri ile birlikte)
-Şirket dilekçesi ve evrakları
-Davetiye ve Certificate of Incorporation
Hindistan vize randevunuzu Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta ticari vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Hindistan vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';