x
Çin

Vize İşlemleri

Çin

Irak Vatandaşlarına Çin Vizesi

Ö.K 13/04/20, 13:40
Selamlar, ben Gebze sanayi bölgesinde kimya fabrikası firma sahibi danışmanıyım Irak vatandaşlarına Çin vizesi alıyor musunuz? Firmamızın sahibi ırak vatandaşı uzun süredir Türkiye’de yaşıyor birçok ülke seyahatleri var çok vizesi var ABD vizesi, İngiltere vizesi schengenleri var ancak Çin vizesi almamız gerekiyor daha önce almadık tecrübe ettiğimiz bir alan değil. Bu vize için hangi evrakları hazırlayacağız ticari gideceği için firmalardan istediğiniz bir evrak olursa temin edebiliriz o konuda sıkıntımız yoktur. Vize için gerekliyse uçak bileti alabiliriz daha garantili olacaksa
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Özge Hanım, Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu çalışma izni olan kişiler için vize başvurusu yapabiliyoruz. Iraklılar için Çin vizesi sizin de söylediğiniz gibi diğer ülkelerin vizelerinden biraz daha farklı prosedürlere sahiptir. Çin ticari vize başvuru yapılması için öncelikle irtibatta olduğunuz firmalardan davetiye istemeniz gerekmektedir. Bu gelecek davetiye üzerinde kendilerinin pasaport numaraları yazar ve davetiye hangi pasaport numarasını geldiyse o pasaportu kullanmamız gerekir. Dolayısıyla seyahat edecek firma yetkilinizin öncelikle pasaport sürelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Pasaport süreleri seyahatlerinin dönüş tarihinden itibaren en az altı ay geçerli olması zorunludur. Gidiş ve dönüşlerde sorun yaşamamak adına pasaport süresi daha uzun olursa daha sağlıklı olabileceğini tavsiye etmekteyiz.

Iraklılar için Çin Vizesi

Türkiye’de oturumu olan yabancı uyruklu Iraklılar için Çin vizesi ticari başvuruları için gelecek olan davetiyenize göre ve kişinin uyruk, çalışma durumuna uygun evrak listesi sizlere iletebiliriz. Bu evraklarınızı hazırlayıp bizlere ilk aşamada ulaştırmanız yeterlidir. Daha önce Çin vizesi almadığını belirtmişsiniz, Çin Hükümeti 2018 yılından itibaren tüm vize türleri için parmak izi uygulamasına geçmiştir. Bundan dolayı kendisine başvuru için alacağımız randevuya şahsen gelmesi gerekmektedir. Randevu ortalama 2-3 gün sonrasına verilir, sonuçlanması ise 7 iş gününde tamamlanmaktadır. Ancak tüm ülke vize başvuru işlemlerinde olabileceği gibi konsolosluk ek evrak isteyebilir, yüz yüze görüşme isteyebilir ve başvurunuz soruşturmaya takılabilir. Bu gibi durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederek vizeniz sonuçlanmadan uçak bileti almanızı tavsiye etmemekteyiz.

Irak vatandaşlarına Çin vizesi işlemleri ticari vize davetiye ve başvuru için kullanabileceğiniz örnek vize talep dilekçeleri ve diğer tüm işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Serpil Kasap

0212 963 50 10

ırak vatandaslarina cin vizesi

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES