x
Çin

Vize İşlemleri

Çin

Çin Hakkında Sorular & Yorumlar

Çin ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Romanya Turistik Vize 2022
L.A 02/02/21, 12:02 Cevabı Görüntüle
Ben öğrenciyim, banka hesap dökümlerimde çok para yok ancak babam şirket sahibi olduğu için maddi anlamda güçlü görünüyor. Romanya turistik vize 2022 almak istiyorum. Kız arkadaşımla beraber seyahat etmeyi düşünüyorum kendisi Yunanistan vatandaşı olduğu için vize almasına ihtiyaç yok, biz birlikte gideceğimiz için bana herhangi bir indirim vs oluyor mu sormak istedim. Benim hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Tüm evraklar Romence mi olmak zorunda? Ben 18 yaşından büyüğüm 20 yaşındayım, yine de muvafakatname almak zorunda mıyım? Bir uçak ve otel rezervasyonlarımı satın alıp almama konusunda kararsız kaldım, sanırım konsolosluklar bunları satın almamızı istiyormuş bize nasıl destek olacaksınız, ben tüm evraklarımı hazırlayıp sze yollayabilir miyim? Eğer birebir konuşulması gerekiyorsa, İstanbul ofisinize yakın bir yerde oturuyorum gelebilirim arkadaşımla birlikte. Teşekkür ederim.
Özbek Vatandaşları için Çin Vizesi
M.S 14/04/20, 15:37 Cevabı Görüntüle
Merhaba benim Özbek vatandaşları için Çin vizesi almam gerekiyor. Bizim yanımızda çalışan yabancı uyruklu çalışanımızdır biz Çin’e turistik seyahat etmek istiyoruz ailece oda bizimle gelecek çocuklarımla ilgileniyor. Bir haftalık bir seyahat planladık iki aile gidiyoruz onu da yanımızda götürmek istiyoruz nasıl vize alabiliriz kendisine siz bunlarla ilgili yardımcı oluyor musunuz?
Suudi Arabistan Vatandaşlarına Çin Vizesi
B.Y 14/04/20, 13:06 Cevabı Görüntüle
Merhaba buraya yatırımcı olarak gelen Suudi Arabistan vatandaşlarına Çin vizesi alabilir miyiz? Kendisini oturumu var ülkesine gidip alması uzun sürecek o kadar vaktimiz yok Türkiye’den almak istiyoruz buradan şartlar mı kolay? Nasıl alabiliriz ülkesine dönmeden. Siz yardımcı olur musunuz?
Suriye Vatandaşlarına Çin Vizesi
M.A 13/04/20, 14:18 Cevabı Görüntüle
Suriye vatandaşlarına Çin vizesi başvurusu siz yapabiliyor musunuz? Yoksa direkt olarak konsolosluğa mı gitmeleri gerekiyor. Yanımızda çalışan bir arkadaşımız var şuan Suriye vatandaşı yakında Türk pasaportu çıkartabilir ama o kadar vaktimiz yok. Çin vizesi almamız gerekiyor hangi evrakları hazırlamamız lazım onun için bunla ilgili hizmet veriyor musunuz?
Irak Vatandaşlarına Çin Vizesi
Ö.K 13/04/20, 13:40 Cevabı Görüntüle
Selamlar, ben Gebze sanayi bölgesinde kimya fabrikası firma sahibi danışmanıyım Irak vatandaşlarına Çin vizesi alıyor musunuz? Firmamızın sahibi ırak vatandaşı uzun süredir Türkiye’de yaşıyor birçok ülke seyahatleri var çok vizesi var ABD vizesi, İngiltere vizesi schengenleri var ancak Çin vizesi almamız gerekiyor daha önce almadık tecrübe ettiğimiz bir alan değil. Bu vize için hangi evrakları hazırlayacağız ticari gideceği için firmalardan istediğiniz bir evrak olursa temin edebiliriz o konuda sıkıntımız yoktur. Vize için gerekliyse uçak bileti alabiliriz daha garantili olacaksa
İran Vatandaşlarına Çin Vizesi
A.T 13/04/20, 12:54 Cevabı Görüntüle
Merhabalar İran vatandaşlarına Çin vizesi alıyor musunuz? Benim türkiyede ikame ve çalışma iznim var süreside var ne yapmam gerekiyor başvuru için. Çalışıyorum Türk vatandaşları gibi mi evrak hazırlayacağım ödenecek ücret farklı mıdır? Siz yardımcı olur musunuz?
Acil Çin Vize Hattı
Ö.Y 09/04/20, 15:16 Cevabı Görüntüle
Merhaba acil Çin vize hattı var mı? Cumartesi günleri ulaşabileceğim numaranız var mıdır? Hafta içi mi sadece hizmet veriyorsunuz. Çin vizesi ve başka vizelere de ihtiyacımız oluyor ancak çalışma saatlerimiz bizim biraz esnek, sabit hatlara her zaman ulaşım sağlayamıyoruz maalesef. Bu şekilde hizmet veren acentelere ihtiyacımız oluyor. Bilet alma işlemi vs. de yapıyor musunuz? Acil işlemleri de kurye ile aldırabilir misiniz? Hangi evraklar gerekir ücretler ne kadar oluyor detaylı bilgi verir misiniz?
Acil Çin Vizesi
T.M 09/04/20, 13:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben kapalı çarşıda esnafım sık sık yurt dışı seyahatlerim oluyor acil Çin vizesi almam gerekiyor. En çok Çin’e gidiyorum zaten daha öncede gittim ama çıkış süreleri uzun oluyor. Çalıştığım acenteden memnun değilim evraklarımız gönderiyorum on gün sonra randevuya çağırıyorlar çok geç benim o kadar vaktim olmuyor. Daha hızlı nasıl vize alabilirim? Randevuyu öne çekebilsem çıkışı zaten o kadar uzun değil randevular hep böyle mi? Randevu için ekstra ödeme vs. gerekiyorsa yapabilirim sorun değil sürekli çalışmak için acente arıyorum siz yapıyor musunuz bu işlemleri?
Çin Vip Vize
G.K 08/04/20, 16:54 Cevabı Görüntüle
Merhaba Çin Vip vize nasıl alabiliriz? ben İstanbul’da bir gemi firmasında danışmanlık yapıyorum. Singapur’da gemilerimiz oluyor kaptanlarımızdan iki kişi Türkiye’ye geldiklerinde vize almamız gerekiyor. Çok vakitleri olmuyor ondan dolayı en hızlı vize hangisi ile ondan almamız gerekiyor. Kendileri sigorta girişleri Türk bayraklı firmamızda buradan sigortalı görünüyorlar ikametleri farklı yerlerde ama genelde Türkiye’de durmuyorlar bu sorun olur mu? Alabilir miyiz? Yardımlarınız için şimdide teşekkür ederiz.
Çin Vizesi Neden Reddedilir?
A.B 06/04/20, 16:11 Cevabı Görüntüle
Merhaba Çin vizesi neden reddedilir? Ben freelance olarak çalışıyorum bir iş veya kuruma bağlı çalışmıyorum. Çin’e gitmek istiyorum ama sigortalı çalışmadığım için birçok ülkede yaşadığım sıkıntıları Çin’de de yaşayacağım sanırım. Hangi şartlarda vize alamam? Pasaport süremin ne kadar olması gerekiyor buda ret sebeplerinden midir?
Çin Vize Reddi
Y.K 06/04/20, 15:17 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Çin vizesine başvuru yapmıştım ilk vizemdi ret verdiler. Davetiyemden kaynaklandığı söylendi davetiyemi çıkartan kişiler davetiyeden sorun olmadığı söylediler. Ödediğim harç yandı başvurum reddedildi. Çin vize reddi aldıktan ne zaman sonra başvuru yapabiliyoruz? Yeniden başvurmam gerekiyor ret alan kişiler farklı evrak mı hazırlayacak?
Çin Ticari Vize Ücreti
S.B 03/04/20, 15:35 Cevabı Görüntüle
Merhaba benim sık sık yurtdışı seyahatlerim oluyor sitenizi inceledim tüm ülkelere başvuru yapıyorsunuz gördüğüm kadarıyla schengen ülkelerine bu yıl bir zam geldi ben en son 2017’de çin vizesi almıştım 2020 fiyatlar değişti mi? Çin ticari vize ücreti 2020 yılı güncel ücretleri açıklar mısınız? Bir de evraklarda da güncelleme olduysa onların bilgisini de istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Çin Turist Vizesi Ücreti
H.C 03/04/20, 15:20 Cevabı Görüntüle
Merhaba kız arkadaşımla birlikte Şanghaya turistik bir gezi planlıyoruz. 2020 Çin turist vizesi ücreti nedir? Hangi evrakları hazırlıyoruz bu vize için ben eşime sponsor olacağım şuan çalışmıyor kendisi. Turistik vize hakkında biraz araştırma yaptım sitenizden de ücretleri ve çıkış süreleri detaylı olarak öğrenmek istiyorum biletleri almamız gerekiyor mu? Turist vizesi biraz farklı tamda anlayamadık. Yardımcı oluyorsanız bilgilendirmenizi rica ederim
Çin Q2 Vizesi
S.P 02/04/20, 14:29 Cevabı Görüntüle
Merhaba benim ablam Çin’de yaşıyor Çin’de eşi Çin vatandaşı ben yanlarına gitmek istiyorum 10 günlüğüne Çin Q2 vizesi almamı söylediler onlar gerekli davetiyeleri yollayacaklar ben buradan neler hazırlayacağım siz bu vizeye başvuru yapabiliyor musunuz?
Çin Z Vize
K.Ö 02/04/20, 14:07 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Çin Z vize (Çalışma vizesi) alacağım. Birkaç davetiye geldi bana ama yarısı Çince olduğu için çok anlamıyorum bu işlemler için danışmanlık veriyor musunuz? Tek başıma yapamayacağım destek almam gerekiyor siz nasıl hizmet veriyorsunuz çalışma vizesi yapıyor musunuz?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES