x
 • Çin Vize Davetiyesi

  Çin Vize Davetiyesi

  Çin vize başvuruları için resmi davet yazısının temin zorunludur. Davetiye hakkında detaylı bilgiler için arayın.

  Devamı
 • İlk Çin Vize Başvurusu

  İlk Çin Vize Başvurusu

  İlk defa Çin vize başvurusunda bulunacaksanız sizleri parmak izi beyanına davet edeceğiz. Randevu tarihini sizlerin onayına sunacağız.

  Devamı
 • Çin Ticari Vize

  Çin Ticari Vize

  Toplantı, fuar, kongre vb. profesyonel sebeplerle gerçekleştireceğiniz Çin seyahatleriniz için Çin Ticari vizesi almanız gereklidir. Ayrıntılı bilgi edinmek ve işlemlerinizi başlatmak için bize ulaşın.

  Devamı

Çin Vize Başvurularında Yeni Dönem Başladı! 

1) Çin Büyükelçiliğinin yayınladığı duyuruya göre Çin vize başvuru randevu günü online sistem üzerinden alınacak ve vize başvuru formu online olarak doldurulacaktır.

2) Çin Büyükelçiliği/Konsolosluğu tarafından ticari amaçlı vize başvurusu yapacaklar için yeni düzenleme getirildi. Çin'de üyelik bulunan mesleksel örgütlerden veya ticari kuruluşlardan alınan davet mektupları artık kabul edilecek. M tipi vize kategorisi dahilinde değerlendirilen ticari vize başvuruları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Çin Vizesi

Çin Vizesi Başvuru

Değerli ziyaretçimiz, Çin Vizesi sayfamıza hoş geldiniz.

Türk vatandaşlarının Çin vizesi başvurularında kolaylık sağlamak amacıyla Çin Halk Cumhuriyeti 1 Ocak 2018 yılından itibaren vize politikasını ülkemiz adına güncelleyerek vize şartlarını değiştirmiştir. 

Euroasia Global Visa Services Çin Vize uzmanlarımızın hazırladığı bu yazı ile yeni uygulamaya dair tüm detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aklınıza takılan ya da Çin vize danışmanlık hakkında tüm sorularınız için size en yakın ofisimizden ya da merkez müşteri temsilcilerimizden yardım talep edebilirsiniz.
EAGVS Merkez ofis ve Şubelerimiz için lütfen tıklayınız.

Doğu Asya ülkesi olan Çin Halk Cumhuriyeti’ne ticari, turistik, ziyaret ya da eğitim amacı ile gitmek isteyen tüm Bordo pasaport sahipleri vize almak zorundadır. Diğer pasaport sahipleri ise 30 gün süreli seyahatlerinde vize muafiyetinden faydalanabilirler.

Hong Kong ve Makau’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının ise Çin vizesiz seyahat edilebilirken Hong Kong ve Makau’dan Çin anakarası için vize almanız mümkün olmayacaktır. Seyahat planınızı Türkiye’den ayrılmadan yapmanız gerekmektedir.

Çin aynı zamanda turizm amaçlı olarak Çin’e seyahat etmek isteyen kişilerin bireysel başvurularına izin vermemektedir. Eğer Çin’e gezme amaçlı bir seyahat gerçekleştirecekseniz grup olarak vize başvurusunda bulunmanız gerekecektir.

Çin vizesi başvurularında Türkiye odaklı Ticari manada ciddi bir başvuru yoğunluğu ile karşılaşılmaktadır. Bu sebeple vize işlemlerinize başlamadan tecrübeye sahip bir danışman ya da firma ile yol almanız sizi risk ve olumsuz sonuçlardan koruyacaktır.

Çin Vize İşlemleri

Çin vize işlemleri Ankara’da konumlandırılan Büyükelçilik ve İstanbul’da yetkilendirilen Çin Başkonsolosluğu himayelerinde yürütülmektedir. Karar verme yetkisi ve evraklarınızın araştırılma yetkisi Büyükelçilik yetkililerindedir. Aracı, anlaşmalı firmaların karara etkisi yoktur.  Çin vize evrakları sorumluluğu tamamen size aittir. O sebeple evraklarınızın düzenlenmesinde danışman yardımı almanız önemlidir.

İlk defa Çin vizesine başvuru yapacaksanız, vizenizin çift girişli ya da tek girişli mi istediğinize karar vermeli ona göre başvurunuzu yapmalısınız. Tek girişli bir vize alımında 3 ay süresince 30 gün konaklamanız tanımlanacaktır. Çift girişli de ise her girişinizde 30 gün tanımla nacaktır. 

Size en yakın şubemiz aracılığıyla başvuru bilgilerine ulaşabilir, danışmanlığımızda işlemlerinizi Başlatabilirsiniz.

Çin vizesinin size tanımladığı gün sayısı önemlidir. Eğer bu süreyi aşarsanız para ya da hapis cezasına çarptırabilir ve vize ihlalinden Çin Hükümetine bağlı noktalara tüm girişlerinizi de iptal ettirebilirsiniz.

Çin vize işlemleri süreci son değişiklikle beraber daha fonksiyonel bir uygulamaya geçerek standartlarını netleştirmiştir. Değişen vize şartlarına uygun başvurunuz için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Başvuru İşlemi

Çin vize başvurusu işlemlerinize başlamadan önce hangi kategori üzerinden evraklarınızı hazırlamanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

Çin Vizesi - Kısa Süreli

 • L Tipi Turistik Vize - Çin’e gezi amaçlı gitmek isteyen kişilere verilmektedir, son değişiklikle turistik vize sadece grup başvurularında onay almaktadır.
 • M Tipi Ticari Vize: Çin’e ticari olarak faaliyette bulunmak üzere gitmek isteyen bireyler içindir.
 • F Tipi Yatırımcı Vizesi: Yatırım, ortaklık ya da fizibilite amaçlı seyahatler için oluşturulmuş Çin Vizesidir.
 • G Tipi Transit Vize: Çin’den diğer ülkelere geçiş yapacak kişiler için düzenlenmiştir.
 • X2 Tipi Öğrenci Vizesi: Çin topraklarında 180 günden kısa sürecek eğitim faaliyetlerine katılacak kişiler için oluşturulan Çin Vizesi türüdür.
 • J2 Tipi Basın Mensubu Vizesi: Çin’e mesleki sebeple ve 180 günden kısa ziyaret yapmak isteyen  gazetecilere verilir.
 • C Tipi Mürettebat Vizesi: Uluslararası tren, hava ve deniz araçları mürettebatı ve onların aileleri için verilen vize kategorisidir.
 • Q2 Tipi Aile Birleşimi Vizesi: Çin’de sürekli oturum izni bulunan yabancılar ve Çin’de 180 günden kısa kalmak isteyen Çin vatandaşları  aile fertlerine uygulanan vize türüdür.
 • S2 Tipi Mesleki Eğitim Vizesi: Çalışma ve eğitim nedeni ile Çin’de 180 günden az kalan kişilerin aile fertlerine tanımlanan vize özelliğini taşımaktadır.
 • R Tipi Üst Düzey Yetenek ve Başarıya Sahip Bireyler Vizesi: Çin’in üst düzey yeteneklere ya da acil ihtiyaç duyulan uzman kişilere verdiği vize türüdür.

Çin Vizesi - Uzun Süreli

 • D Tipi - Oturum İzni: Çin Vizesine oturum amaçlı başvuran kişiler için düzenlenen vize kategorisidir. 
 • J1 Tipi Basın Mensubu Vizesi: Çin’de bulunan basın ile ilgili kurumlarda 180 günden fazla süreli çalışacak gazetecilere verilir.
 • Q1 Tipi Aile Birleşimi Vizesi: Çin’de sürekli konaklamak isteyen Çin vatandaşlarının aile üyelerine (anne, baba, eş, çocuk) verilen vize türüdür. 
 • S1 Tipi Mesleki Eğitim Vizesi: Çalışma ve eğitim amacıyla Çin’de 180 (6Ay) günden fazla kalacak kişilerin aile bireylerine verilir.
 • X1 Öğrenci Vizesi: Çin’de 180 günden uzun sürecek eğitim amacıyla kalacak kişilere verilen vize kategorisidir.
 • Z Tipi Çalışma Vizesi: Çin’de çalışmak isteyen kişilere verilir.

Çin Vize başvurusu süresince dikkat etmeniz gereken güncel değişiklikler ya da yeni uygulamalar söz konusu olabilir. Çin vizesi adımlarınıza geçmeden evvel muhakkak güncel durumu kontrol ederek ilerlemelisiniz.

Çin Vizesi Gerekli Evraklar

Çin Vizesi Gerekli Evraklar

Çin Vizesi Gerekli Evraklar yukarıda bahsi geçen kategorilerin içeriklerine göre değişmektedir. Çin konsolosluğu vize işlemlerinize başlamadan önce varsa özel durumunuzla alakalı danışmanlarımızla iletişime geçerek bilgi verdiğinizde en net evrak listenizi temin edebilirsiniz.

Çin’e yapacağınız seyahatlerle ilgili vize başvuru işlemlerinizi son değişiklikle online olarak, konsolosluğa gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. 

Çin vize belgeleri için en önemli evrak seyahatin amacına uygun hazırlanmış orijinal davetiyenin hazır bulundurulmasıdır. Çin vize başvuru formu gibi asli belge kabul edilir ve usulüne göre düzenlenmeyen bu evrak olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Çin vize başvuru evrakları

Çin Vizesi Ticari kategoride yapılan başvurularda Çin’deki firmadan gönderilen davet mektuplarını kabul etmemektedir. Başvuru sahiplerinin Çin’deki Belediyelerden aldıkları Davetiye Mektubunu dosyalarında sunmaları gerekmektedir.

Pasaport

Orijinal pasaport ve fotokopisi birlikte sunulmalıdır. Pasaportun en az 6 ay geçerliliği olmalı ve seyahatinizde kullanılacak boş vize sayfası bulunmalıdır.

Kimlik Fotokopisi 

Pasaport bilgileri ile aynı bilgilerin olması gerekir. Örneğin, kızlık soyadınızın değişmemesi gibi durumlar başvurunuzun geçersiz olmasına sebep olabilir.

Çin Vizesi Başvuru Formu

Çin Halk Cumhuriyeti’nin belirlediği soruların bulunduğu form eksiksiz ve teyit edilebilir nitelikte doldurulmalıdır. İngilizce ve Çince olarak soruların yer aldığı bu form İngilizce dilinde ve büyük harflerle doldurulmalıdır.

Fotoğraf

Çin vizesi başvurusunda kullanacağınız 2 adet fotoğraf standart vesikalık olacaktır. Güncel halinizi yansıtır fotoğrafınız lekesiz ve fonla renk ayrımı olacak şekilde çekilmelidir.

Çin Vizesi Grup Davetiyesi

Çin’deki yetkili turizm acentelerinden alınması şart olan “Grup Vizesi Davetiyesi” 

Çin Vizesi Bildirim Formu

Çin’deki yetkili acente tarafından gönderilecek formun aslı da dosyanızda bulunmalıdır.

Çn Vizesi Seyahat acentesi Evrakları

Seyahatinizi organize eden Türk Turizm acentesinin resmi evrak ve sertifikaları (Ticaret Odası Kaydı Aslı, Vergi Levhası aslı ve fotokopisi vb.)

Rezervasyon Belgeleri

Çin seyahatinize ilişkin Gidiş-dönüş uçak biletiniz ve otel rezervasyonlarınız ve ayrıntılı tur programı Çin Vizesi başvuru dosyanıza mutlaka eklenmesi gereken Çin Vizesi evraklarındandır.

Diğer Gerekli Evraklar

 • Çin Vizesi başvuru sahibi Türk resmi heyeti ile yolculuk yapacak bir bordo pasaportlu bir yetkili ise Türkiye’den resmi nota, resmi yazı, Çin’deki yetkili kurumdan Davet Mektubu ya da Davet Onay Mektubu’nun aslı alınarak başvuru yapılmalıdır.
 • Grup olarak Çin Turistik Vizesine başvuru yapacak kişilerin, Çin’de faaliyet gösteren, yetkili turizm firması/kurumu tarafından düzenlenmiş ‘Turizm amaçlı davetiye mektubu’ aslını başvuru dosyasına eklemeleri gerekiyor.
 • Aile İçi Birleşim ve Mesleki Eğitim üzerine vize başvurusu yapacak kişiler ise akrabalık bağlarını tanımlayan (Evlilik cüzdanı, doğum belgesi gibi ) belgeleri, ayrıca Çin’den davetiye gönderen kişiye ait kimlik bilgileri ve gidiş/dönüş uçuşları da belirten belgeyi başvuru dosyalarına eklemelidir. Bu vize türlerine Çin vize randevu şartı uygulanmaktadır.
 • X1 ve X2 Öğrenci vizesine başvuru yapan kişiler kurum kabul bildirisinin aslını ve her sene 2 bin 500 dolar ödediklerini resmi evrakla beyan etmelidirler.
 • Çin vizesi başvurularında davetiyenin faks, fotokopi ya da bilgisayar çıktısı sunulabilir. Bazı durumlarda Çin konsolosluğu vize yetkilileri davetiyenin aslını görmek isteyebilir.
 • Çin Aile Ziyaret Vizesi için yönlendirilen davetiye mektubunun gönderen kişi tarafından Çin Belediyeleri resmi makamlarına onaylatılması zorunludur. Bu davetiyede, davet gönderen kişinin ikame ve iletişim bilgileri yer almalıdır. Bu kişiye ait pasaport ve kimlik kartı fotokopileri de göndermelidir.

Çin Vizesi Gerekli Evraklar yukarıda belirtilmiştir. Bu evrak ve davetiye çeşitliliğinin arasında kişisel bilgilerinizin yer aldığı evraklar, Çin Vize ücreti ödendi belgesi, mesleki evraklar ayrıca tanzim edilmelidir. Mesleğinize ve kategorinize göre evrak listeniz için lütfen danışmanlarımızla irtibata geçiniz.

Çin Vize Ücreti 2023

Çin vize ücreti 2022  tarifesi Çin Büyükelçiliği tarafından belirlenerek kamuoyuyla paylaşılmaktadır. Kategori seçiminiz ve seyahatinizin süresi Çin vize ücretinizi belirleyecektir. 

3 aylık iki girişli Çin Vizesi ücreti 87 Dolar olarak belirtilmektedir. Ancak kişisel özel durum, seyahat sebebiniz gibi ayrıntılar ödeyeceğiniz vize harcını etkileyecektir. Çin Vizesi ücreti 2022 kişiye özel hesaplama için danışmanlarımızdan bilgi alınız.

Çin vize fiyatları yıl bazında değişiklik gösterecektir. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz özel şartlar, seyahat sebepleri, giriş/çıkış sayısı ve benzeri farklılıkların ücretinizi etkileyeceğini unutmayın.

Çin Vizesi Ret

Çin Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Çin vizesi başvurunuz dosyanız sisteme dahil edildikten sonra 8-10 iş günü sürmektedir. Her iki ülkenin resmi tatillerini de göz önünde bulundurarak başvuru yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca istisnai olarak ortaya çıkabilecek teknik arıza, diplomatik ya da sağlık, güvenlik gibi sebeplerle de başvuru merkezlerinin kapalı olabileceğini unutmayınız. Güncel durum hakkında son bilgileri danışmanlarımızdan öğrenebilir, sizin için en uygun başvuru tarihini iş birliğimizle oluşturabilirsiniz.

Çin Vizesi için dikkat edilmesi gereken konular

 • Hong Kong’a gidip tekrar Çin’e dönmek isterseniz vizenizin çift girişli olması gerekmektedir. 
 • Çin üzerinden diğer ülkelere geçişlerde, havaalanı sınırından çıkılmadığınız sürece 24 saat süresince vizeden muaf olursunuz. Eğer bu süreyi aşacaksa vize almanız gerekecektir.
 • Çin topraklarına girişinizi takip eden 24 saat içinde konaklayacağınız adresi bulunduğunuz şehirdeki Kamu Güvenliği Müdürlüğü’ne bildirmelisiniz. Otelde konaklayacaksanız bu görevi oteliniz yerine getirecektir.
 • Çin’e eğitim ya da çalışmak için 6 ayı geçen seyahatleriniz için Çin Büyükelçiliği tarafından onaylanan bir sağlık belgesi beyan etmeniz gerekecektir.
 • Son olarak, Çin vizesi ile girişlerinizde pasaportunuzu veya fotokopisini muhakkak yanınızda taşımalısınız. Bu şart 16 yaşını geçen her birey için geçerlidir. Yanınızda olmayan pasaportunuz size para cezası olarak dönebilir, gözaltına dahi alınabilirsiniz.
 • Eğer pasaportunuzu çaldırır ya da kaybederseniz Türk Büyükelçiliğine gitmeniz gerekecektir. Çin makamları geçerli pasaport ya da seyahat belgesi olmayan yabancıların uçuşlarını kısıtlamıştır. Bu sebeple pasaportunuzu kaybettiyseniz bir gün süren tren yolculuğuyla Pekin'e gitmeniz gerekecektir.

Çin Vize Reddi

Çin vize reddi karşılaşabileceğiniz olası bir sonuçtur. Vize alımı her ne kadar sadece bürokratik bir işlem olarak gözükse de işlemlerin incelenme esnasında her iki ülkenin yasaları, sizin kişisel davranış alışkanlıklarınız ve hatta uluslararası vize kurallarına olan saygınız önem arz etmektedir. 

Ret Konuları

 • Çin vize evraklarınızda yaptığınız yanlış beyan,
 • Güncel olmayan evrak,
 • Daha önceki seyahatlerinizde güven sağlayamamış olmanız,
 • Vize tarihlerinize uyumlu davranmamış olmanız,
 • Başvuru formunda verdiğiniz beyanla istenen evraktaki ibrazların birbirini tutmaması,
 • Yanlış kategoriye ait evrak vermeniz, 
 • İmza, evrak, davetiye eksikliği gibi sebeplerle başvurunuza ret alabilirsiniz.

Çin vizesi ne kadar?, Neden Çin Vizesi başvuruma ret aldım? Çin vizesi başvurumu nasıl yapmalıyım? Çin vize başvurumun sonucunu nasıl öğrenirim? Gibi tüm sorularınıza EAGVS Çin Vizesi ülke danışmanlarımız cevap verecektir. Vize sürecinde alacağınız riski azaltmak, zaman tasarrufu sağlamak ve olumlu sonuç almak için olumsuzlukları asgari düzeyde tutmak isterseniz danışmanlarımız ve operasyon ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
Keyifli seyahatler...

Çin Vizesi Bilgi Al

Çin ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Romanya Turistik Vize 2022
L.A 02/02/21, 12:02 Cevabı Görüntüle
Ben öğrenciyim, banka hesap dökümlerimde çok para yok ancak babam şirket sahibi olduğu için maddi anlamda güçlü görünüyor. Romanya turistik vize 2022 almak istiyorum. Kız arkadaşımla beraber seyahat etmeyi düşünüyorum kendisi Yunanistan vatandaşı olduğu için vize almasına ihtiyaç yok, biz birlikte gideceğimiz için bana herhangi bir indirim vs oluyor mu sormak istedim. Benim hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Tüm evraklar Romence mi olmak zorunda? Ben 18 yaşından büyüğüm 20 yaşındayım, yine de muvafakatname almak zorunda mıyım? Bir uçak ve otel rezervasyonlarımı satın alıp almama konusunda kararsız kaldım, sanırım konsolosluklar bunları satın almamızı istiyormuş bize nasıl destek olacaksınız, ben tüm evraklarımı hazırlayıp sze yollayabilir miyim? Eğer birebir konuşulması gerekiyorsa, İstanbul ofisinize yakın bir yerde oturuyorum gelebilirim arkadaşımla birlikte. Teşekkür ederim.
Özbek Vatandaşları için Çin Vizesi
M.S 14/04/20, 15:37 Cevabı Görüntüle
Merhaba benim Özbek vatandaşları için Çin vizesi almam gerekiyor. Bizim yanımızda çalışan yabancı uyruklu çalışanımızdır biz Çin’e turistik seyahat etmek istiyoruz ailece oda bizimle gelecek çocuklarımla ilgileniyor. Bir haftalık bir seyahat planladık iki aile gidiyoruz onu da yanımızda götürmek istiyoruz nasıl vize alabiliriz kendisine siz bunlarla ilgili yardımcı oluyor musunuz?
Suudi Arabistan Vatandaşlarına Çin Vizesi
B.Y 14/04/20, 13:06 Cevabı Görüntüle
Merhaba buraya yatırımcı olarak gelen Suudi Arabistan vatandaşlarına Çin vizesi alabilir miyiz? Kendisini oturumu var ülkesine gidip alması uzun sürecek o kadar vaktimiz yok Türkiye’den almak istiyoruz buradan şartlar mı kolay? Nasıl alabiliriz ülkesine dönmeden. Siz yardımcı olur musunuz?
Suriye Vatandaşlarına Çin Vizesi
M.A 13/04/20, 14:18 Cevabı Görüntüle
Suriye vatandaşlarına Çin vizesi başvurusu siz yapabiliyor musunuz? Yoksa direkt olarak konsolosluğa mı gitmeleri gerekiyor. Yanımızda çalışan bir arkadaşımız var şuan Suriye vatandaşı yakında Türk pasaportu çıkartabilir ama o kadar vaktimiz yok. Çin vizesi almamız gerekiyor hangi evrakları hazırlamamız lazım onun için bunla ilgili hizmet veriyor musunuz?
Irak Vatandaşlarına Çin Vizesi
Ö.K 13/04/20, 13:40 Cevabı Görüntüle
Selamlar, ben Gebze sanayi bölgesinde kimya fabrikası firma sahibi danışmanıyım Irak vatandaşlarına Çin vizesi alıyor musunuz? Firmamızın sahibi ırak vatandaşı uzun süredir Türkiye’de yaşıyor birçok ülke seyahatleri var çok vizesi var ABD vizesi, İngiltere vizesi schengenleri var ancak Çin vizesi almamız gerekiyor daha önce almadık tecrübe ettiğimiz bir alan değil. Bu vize için hangi evrakları hazırlayacağız ticari gideceği için firmalardan istediğiniz bir evrak olursa temin edebiliriz o konuda sıkıntımız yoktur. Vize için gerekliyse uçak bileti alabiliriz daha garantili olacaksa
İran Vatandaşlarına Çin Vizesi
A.T 13/04/20, 12:54 Cevabı Görüntüle
Merhabalar İran vatandaşlarına Çin vizesi alıyor musunuz? Benim türkiyede ikame ve çalışma iznim var süreside var ne yapmam gerekiyor başvuru için. Çalışıyorum Türk vatandaşları gibi mi evrak hazırlayacağım ödenecek ücret farklı mıdır? Siz yardımcı olur musunuz?
Acil Çin Vize Hattı
Ö.Y 09/04/20, 15:16 Cevabı Görüntüle
Merhaba acil Çin vize hattı var mı? Cumartesi günleri ulaşabileceğim numaranız var mıdır? Hafta içi mi sadece hizmet veriyorsunuz. Çin vizesi ve başka vizelere de ihtiyacımız oluyor ancak çalışma saatlerimiz bizim biraz esnek, sabit hatlara her zaman ulaşım sağlayamıyoruz maalesef. Bu şekilde hizmet veren acentelere ihtiyacımız oluyor. Bilet alma işlemi vs. de yapıyor musunuz? Acil işlemleri de kurye ile aldırabilir misiniz? Hangi evraklar gerekir ücretler ne kadar oluyor detaylı bilgi verir misiniz?
Acil Çin Vizesi
T.M 09/04/20, 13:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben kapalı çarşıda esnafım sık sık yurt dışı seyahatlerim oluyor acil Çin vizesi almam gerekiyor. En çok Çin’e gidiyorum zaten daha öncede gittim ama çıkış süreleri uzun oluyor. Çalıştığım acenteden memnun değilim evraklarımız gönderiyorum on gün sonra randevuya çağırıyorlar çok geç benim o kadar vaktim olmuyor. Daha hızlı nasıl vize alabilirim? Randevuyu öne çekebilsem çıkışı zaten o kadar uzun değil randevular hep böyle mi? Randevu için ekstra ödeme vs. gerekiyorsa yapabilirim sorun değil sürekli çalışmak için acente arıyorum siz yapıyor musunuz bu işlemleri?
Çin Vip Vize
G.K 08/04/20, 16:54 Cevabı Görüntüle
Merhaba Çin Vip vize nasıl alabiliriz? ben İstanbul’da bir gemi firmasında danışmanlık yapıyorum. Singapur’da gemilerimiz oluyor kaptanlarımızdan iki kişi Türkiye’ye geldiklerinde vize almamız gerekiyor. Çok vakitleri olmuyor ondan dolayı en hızlı vize hangisi ile ondan almamız gerekiyor. Kendileri sigorta girişleri Türk bayraklı firmamızda buradan sigortalı görünüyorlar ikametleri farklı yerlerde ama genelde Türkiye’de durmuyorlar bu sorun olur mu? Alabilir miyiz? Yardımlarınız için şimdide teşekkür ederiz.
Çin Vizesi Neden Reddedilir?
A.B 06/04/20, 16:11 Cevabı Görüntüle
Merhaba Çin vizesi neden reddedilir? Ben freelance olarak çalışıyorum bir iş veya kuruma bağlı çalışmıyorum. Çin’e gitmek istiyorum ama sigortalı çalışmadığım için birçok ülkede yaşadığım sıkıntıları Çin’de de yaşayacağım sanırım. Hangi şartlarda vize alamam? Pasaport süremin ne kadar olması gerekiyor buda ret sebeplerinden midir?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';