x
Çin

Vize İşlemleri

Çin

Acil Çin Vizesi

T.M 09/04/20, 13:43
Merhaba ben kapalı çarşıda esnafım sık sık yurt dışı seyahatlerim oluyor acil Çin vizesi almam gerekiyor. En çok Çin’e gidiyorum zaten daha öncede gittim ama çıkış süreleri uzun oluyor. Çalıştığım acenteden memnun değilim evraklarımız gönderiyorum on gün sonra randevuya çağırıyorlar çok geç benim o kadar vaktim olmuyor. Daha hızlı nasıl vize alabilirim? Randevuyu öne çekebilsem çıkışı zaten o kadar uzun değil randevular hep böyle mi? Randevu için ekstra ödeme vs. gerekiyorsa yapabilirim sorun değil sürekli çalışmak için acente arıyorum siz yapıyor musunuz bu işlemleri?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Tunç Bey, Çin seyahatleriniz için vize başvuru işlemlerinizi yürütmede yetkili aracı kurumlardanız vize başvurularınız için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Çin vizeniz için hazırlamanız gereken tüm evrakları detaylı olarak sizlere ulaştırmamız durumunda evraklarınızı tarafımıza kargo yapabilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hazırlamanız gereken evrakları daha öncede Çin vizesi aldığınız için sizlerde az çok biliyorsunuzdur ancak konsolosluklar başvuruda evraklarınızı detaylı olarak inceler ek evrak talebinde bulunabilir ve hatalı, eksik veya güncelliğini kaybetmiş olan evraklarınızla başvuru yapmanız durumunda sonuçlanması olumsuz etkileyebilir. Çin vize başvurularında evraklarınızın dikkatli bir şekilde hazırlanması, incelenmesi gerekmektedir.

Çin Ekspres Vize

Çin ticari vizeler için genellikle belediye onaylı barkodlu davetiye temin eden veya diğer davetiye türlerinden aldıysanız size uygun olarak hazırlaması gereken evrakları tarafınıza iletebiliriz. Gelen davetiyenize göre hazırlayacağınız evraklar, sonuçlanma süresi farklılık gösterebilir. Başvurunuz Çin ekspres vize almadığınız sürece gelen davetiyenize de bağlı olarak yasal sonuçlanma süresi 7 iş günüdür. Sizin şikâyetçi olduğunuz konu süre randevu alma süresi Euroasia Çin vize uzmanlarımız tüm evraklarınızı eksiksiz olarak bize ulaştırdığınızda evraklarınızı inceler, evraklarınızın arasında eksik, hatalı ve güncellenmesi gereken evrak var ise sizi bilgilendirir. Dosyanız eksiksiz olarak hazır olduğunda ilk iş gününe randevu alınmaktadır. Bu ortalama en geç 2 iş günü sonrasına randevu alınabilir randevudan sonra sizin de bildiğiniz üzere 7 iş gününde teslim alabiliriz. 2018’den sonra Çin vizesi aldıysanız zaten sizin gelmeniz gerek kalmadan tüm işlemleri tarafımızdan tamamlatabilirsiniz. Evraklarınız bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Acil Çin vizesi ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz Çin vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilir davetiyenizi ilettiğinizde hazırlamanız gereken evrakları tarafınıza iletebiliriz. Tüm vize işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Serpil Kasap

0212 963 50 10

acil çin vizesi

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';