x
Çin

Vize İşlemleri

Çin

Acil Çin Vize Hattı

Ö.Y 09/04/20, 15:16
Merhaba acil Çin vize hattı var mı? Cumartesi günleri ulaşabileceğim numaranız var mıdır? Hafta içi mi sadece hizmet veriyorsunuz. Çin vizesi ve başka vizelere de ihtiyacımız oluyor ancak çalışma saatlerimiz bizim biraz esnek, sabit hatlara her zaman ulaşım sağlayamıyoruz maalesef. Bu şekilde hizmet veren acentelere ihtiyacımız oluyor. Bilet alma işlemi vs. de yapıyor musunuz? Acil işlemleri de kurye ile aldırabilir misiniz? Hangi evraklar gerekir ücretler ne kadar oluyor detaylı bilgi verir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Ömer Bey, Çin vize başvurularınız için aracı kurum olarak bizlerle çalışmanızdan mutluluk duyarız. Euroasia olarak sabit numaralarımız dışında Çin vize uzmanlarımızın Whatsapp numaralarıyla direkt olarak irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin ulaşabileceğiniz şirket numaralarını birazdan size ulaştıracağımız evrak listesi mailimizde görebilirsiniz ve o numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız hafta içi sabah 08:30’dan akşam 18:00’a kadar açıktır. Cumartesi günleri 10:00-14:00 arası hizmet vermekteyiz. Mesai saatlerimiz içerisinde acil durumunuz evrak bırakmanız veya kurye gönderme gibi durumlarınız olduğunda önceden tarafımıza bilgi verdiğinizde nöbetçi temsilcilerimiz işlemleriniz için sizi bekleyebilir.

Ekspres Çin Vizesi

Başvuru için temel evrakınız gelecek olan davetiyenizdir. Çin’deki irtibatta olduğunuz firmadan seyahat edecek kişiler için davetiye istemeniz gerekmektedir. Bu gelecek davetiyeniz göre hazırlanması gereken evraklarınız farklılık gösterir ondan dolayı öncelikle olarak gelen davetiyenizi tarafımıza mail atabilirsiniz. Davetiyenize göre hazırlayacağınız evraklarınızı tarafımıza kargo, kurye ile yönlendirebilirsiniz. Hızlı işlem ekspres Çin vizesi için tüm evraklarınız incelenir güncellenmesi gereken evrak, eksik veya hatalı belgeniz varsa düzeltip başvurunuz için randevu alınmaktadır. Ekspres vize başvuruları için öncesinde konsolosluk bölümünden izin alınması gerekmektedir. Durumunuzun aciliyetini bildirdikten sonra konsolosluk uygun gördüğü takdirde başvuru yapabiliyorsunuz. Gerekli şartları sağladıktan sonra başvurunuz için randevu alınır. Eğer daha önce Çin vizesi almadıysanız randevunu günü gelip parmak izi vermeniz gerekir. Bu işlemlerden sonra normal yasal sonuçlanma süresi 7 iş günüdür. Ekspres vize başvurunuz onaylanırsa birinci ekspres başvuru seçeneği ile 2-3 iş gününde ikinci ekspres başvuru seçeneği ile 4-5 iş gününde başvurunuz sonuçlanmaktadır.

Çin ve diğer tüm ülkeler için acil Çin vize hattı numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Serpil Kasap

0212 963 50 10

acil çin vize hattı

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';