x
Bangladeş

Vize İşlemleri

Bangladeş

Bangladeş Hakkında Sorular & Yorumlar

Bangladeş ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Bangladeş Vizesi İstanbul
T.B 25/12/20, 14:42 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi İstanbul ilinden başvuru yapmak için nasıl randevu alıyoruz? Ben Gebze’den geleceğim ama bir kaç defa gidip gelmek istemiyorum evrakları eksiksiz olarak hazırlayıp tek seferde işleme aldırmak istiyorum. Neler yapmam gerekir? Davetiyemiz yok ilk defa alacağız bilmemiz gereken bir detay var mı?
Bangladeş Vizesi Bursa
T.N 24/12/20, 15:30 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi Bursa civarından başvuru yapılır mı? Buradan yunan vizelerimizi alabiliyoruz ama Bangladeş daha önce almadık. Tekstil firmasıyız buradan fabrikadan bir pazarlama müdürü ve firma sahibimiz gidecek onlar gelmeden ben sekreterleri olarak işlemleri yapabilir miyim? Tüm operasyonu ben yöneteceğim bunlarla ilgili bana bilgi verebilir misiniz? Neler gerekir? Ücretler nelerdir? Teşekkürler
Bangladeş Vizesi Balıkesir
H.T 23/12/20, 09:25 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi Balıkesir ikamet eden kişilerin başvurular Ankara’dan mı yapılır. Benim Ankara’ya gitme ihtimalim var oradan yaptırabilir miyim? Konsoloslukların bununla ilgili ikamet kuralları var mıdır? Ben işlemlerimi kendim yapmam ile sizin yapmanız arasında fark var mıdır? Daha kısa sürede çıkarabilir misiniz çok kısıtlı zamanım olacak Ankara’da çünkü. Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler
Bangladeş Vizesi Ankara
K.L 30/11/20, 18:15 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi Ankara büyükelçiliğinden mi başvuru yapıyor? Bölge ayrımı kuralı var mıdır? Biz Konya’da bir fabrikayız ve ticari vize almamız gerekiyor. Bu başvuru için resmi harçlar, sizin hizmet ücret tarifeniz, gerekli evraklar ve süreç ile ilgili bilgi alabilir miyiz? Nereye gelmemiz gerekiyor başvuru için kişilerin gelmesi gerekli mi yoksa bir kişiye vekalet versek bizim adımıza yapabilir mi?
Bangladeş Vizesi Kaç Günde çıkar?
T.Y 30/11/20, 11:05 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi kaç günde çıkar? Bizim hızlı bir şekilde vize almamız gerekiyor? Bunun bir ekspresi VİP seçeneği oluyor mu? Ne kadar sürede alabiliriz? Hangi evraklar gerekiyor? Ticari vize almak için neler yapmamız lazım sizler bunun için ne kadar danışmanlık ücreti alıyorsunuz? Firma sahibi ve iki çalışan gidecek onlara göre evrak listesi iletebilir misiniz?
Bangladeş Vize Randevu
F.N 26/11/20, 08:57 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vize randevu konsolosluğun sitesinden mi alınır yoksa arayarak mı alıyoruz? Sitesine böyle bir bölüm bulamadım uzaktan geleceğiz Sakarya’da yerimiz uzak olduğu için geldiğimizde sorun yaşamak istemiyorum. Garantili olması için nasıl bilgi verebiliriz konsolosluğa? Bir de harçları gitmeden mi ödüyoruz yani dekontla mı gidiliyor konsolosluğa orada mı ödüyoruz? Bu işlemler için evrak listesi varsa iletebilir misiniz rica etsem?
Bangladeş Vize İşlemleri
F.K 25/11/20, 08:46 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vize işlemleri sizin üzerinizden yapılır mı? Şahsen gelmemiz zorunlu mu? Ben daha önce schengen vizem için ve pasaport için tabi parmak izi vermiştim. Yine gelmem gerekiyor mu? Hangi evrakları hazırlıyoruz? siz bunlar için nasıl hizmet veriyorsunuz yani danışmanlığınıza neler dahil ve ücret ne kadar oluyor. Harçlar ve sizin işlem ücretinizi öğrenebilir miyim?
Bangladeş Ticari Vize Dilekçe Örneği
T.B 24/11/20, 16:32 Cevabı Görüntüle
Bangladeş ticari vize dilekçe örneği sitenizde incelediğim bir tane örnek dilekçe var o dilekçeler güncel midir onlara bakarak dosya hazırlanabilir mi? biz ticari gideceğiz ama firmadan yetkilimiz ve iki çalışan olarak vize almak istiyoruz. Bu kişiler için ayrı ayrı mı dilekçe yazılacak yoksa tek dilekçede hepsini yazmamız uygun olur mu acaba? Siz bu hizmetleri veriyor musunuz? Hizmete neler dâhildir ben bilgi alabilir miyim sizden işlemleri başlatmak istiyorum?
Bangladeş Vizesi Ret İtirazı
Y.V 21/11/20, 13:41 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi ret itirazı yapmak için neler gerekiyor? Ben daha önce bir vizemden ret almıştım itiraz edince yeniden evrakları sunarak başvuru yapabildim. Bangladeş’te ret alırsam böyle bir imkânım olur mu? Yani riske atmak istemiyorum zaten aslında o yüzden evrakları kalem kalem yazarsanız eksizsiz olarak işleme aldırmak istiyorum. Önceki aldığım retleri Bangladeş konsolosluğu görecek midir bu arada? Bu vizemi etkiler mi? sonuçta bambaşka iki ülke aslında etkilememesi lazım ama yine de olur mu? Bilgi verebilir misiniz?
Bangladeş Vize Reddi
K.D 20/11/20, 10:52 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vize reddi almamak için nelere dikkat etmek gerekiyor? Ben daha önce Yunanistan’dan ret aldım uzun bir süre vizeye başvurmadım bunu diğer konsolosluklar görebiliyor mu? Pasaportuma herhangi bir damga vs. vurulmadı ama yine de şimdi ki başvurularımı etkiler mi?
Bangladeş Ticari Vize
M.K 17/11/20, 09:29 Cevabı Görüntüle
Bangladeş ticari vize almak istiyoruz. Davet eden firma ticari vize almamız gerektiğini belirtti. Gerekli belgeleri gönderecek ticari vize almak için buradan neler hazırlanıyor? Siz yardımcı oluyor musunuz? Üç kişi vize alacağız ancak pek vaktimiz olmuyor bir kişi getirse evrakları sorun olur mu? Ben ve bir çalışan bir de firma sahibi gideceğiz. Ne gerekliyse mail atabilir misiniz?
Bangladeş Vize Başvurusu
T.S 16/11/20, 08:50 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vize başvurusu yapmak için hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor. Dudullu organize sanayi bölgesinde bir fabrikayız ve firmamızdan bir kaç kişiyi Bangladeş’e göndermemiz gerekiyor. Bunlar için firma olarak hangi evrakları hazırlıyoruz. Sizle nasıl işlemleri başlatabiliriz? Danışmanlığınıza neler dâhil bilgi verir misiniz?
Bangladeş Vizesi Nereden Alınır?
K.H 13/11/20, 08:38 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi nereden alınır? başvuru için benim gelmem gerekiyor mu? Parmak izi mülakat oluyor mu diğer ülkeler gibi biraz bilgi verebilir misiniz ilk defa Bangladeş vizesi alacağız neler yapmamız gerekiyor. Daha önce schengen vizelerimiz var alışkınız ama Bangladeş ilk defa almamız gerektiği için pek bilgi sahibi değiliz. Neler gerekiyor bilgi verebilirseniz ve danışmanlık ücretlerinizi yazarsanız başvuru yapabiliriz.
Bangladeş Vizesi İçin Gerekli Evraklar
F.D 12/11/20, 15:37 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vizesi için gerekli evraklar arasında faaliyet belgesi orijinal evrak dikkatimi çekti. Belge e imzalı olarak alsak sorun olur mu? Güncel olarak alabiliriz ancak diğer türlü almamız vakit alabiliyor bu kabul ediliyor mu? Maaş bordromu altı aylık mı alacağım peki bankayı ne kadarlık almamız gerekiyor? Oda altı ay mı olacak siz evrakları iletebilir misiniz? Güncel evrak listesine ihtiyacımız var bir çalışan ve bir firma sahibi gideceğiz ayrı ayrı iletirseniz çok seviniriz.
Bangladeş Vize Ücreti 2021
G.N 12/11/20, 08:47 Cevabı Görüntüle
Bangladeş vize ücreti 2021 yılı içerisinde güncelleme olacak mı? ben ocak ayında Bangladeş’i ziyaret edeceğim şimdiden belli ama daha erken olduğunu düşünüyorum. Üç aylık vize veriyormuş aslında alınabilir ama nasıl işlem yapabilirim? En geç ne zaman başvuru yapmam gerekiyor? Hangi evraklar hazırlanıyor ticari ziyaretler için firmamdan isteyebilirim?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';