x
Bangladeş

Vize İşlemleri

Bangladeş

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 31

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Bangladeş Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şube sayfasına hoşgeldiniz.

Bangladeş güncel Vize prosedürleri neticesinde derlenen sayfamız aracılığıyla Bangladeş vizesi ile ilgili gerekli olan bilgilere ulaşabilir, vize başvurunuzun başlatılması için EAGVS Tekirdağ şube yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bangladeş vize başvurunuzda sizlere rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Bangladeş Seyahati için Vize Gerekli mi, Tekirdağ

Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Bangladeş’ e yapacakları 30 günlük konaklamalı seyahatlerde vize gerekliğinden muaftırlar. Fakat Umumi (Yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının konaklama süresine bakılmaksızın Bangladeş vizesine sahip olmaları gerekmektedir. EAGVS Tekirdağ şube yetkililerimiz ile iletişime geçerek vize gerekliliği hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bangladeş Vize Başvurusu Nasıl Yapılır, Tekirdağ

Her ülke için vize başvurularında yapılması gereken bir takım işlemler bulunmaktadır. Bunların başında vize başvuru formunun doldurulması gelmektedir Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimize verdiğiniz bilgiler doğrusunda vize başvuru formunuz yetkililerimiz tarafından doldurulacaktır. Bangladeş Başkonsolosluğu tarafından belirlenmiş bir takım gerekli belgelerin de başvuru sırasında iletilmesi gerekmektedir, bu belgeler mesleki durumunuz ve seyahat amacınıza göre farklılık göstermektedir. Gerekli belgelerin listesi için EAGVS Tekirdağ yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Belgelerinizin bizlere ulaştığı gün içerisinde başvuru işlemleriniz başlayacaktır.

Bangladeş Vizesi Başvuru Noktaları, Tekirdağ

Bangladeş vizesi başvurularında karar merciiler Bangladeş İstanbul Başkonsolosluğu, Bangladeş Ankara Başkonsolosluğu ve Bangladeş Adana Başkonsolosluğudur. Tekirdağ’ da yaşayan vatandaşlarımızın vize başvurularını Bangladeş İstanbul Başkonsolosluğu değerlendireceği için Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak İstanbul şubemiz ile de iletişim halinde olup, başvuru işlemlerinizin en hızlı şekilde başlamasını sağlamaktayız.

Bangladeş Vize Ücreti ,Tekirdağ

İstediğiniz vize tipine göre farklıklar gösteren Bangladeş vize ücretini, mesleki durumunuz ve seyahat amacınız da etkilemektedir. Bunun için EAGVS Tekirdağ şube yetkililerimizle iletişime geçerek 2023 yılı güncel Bangladeş vize ücretlerini gösteren şemayı e-mail yoluyla talep edebilirsiniz. Sizlere iletilen fiyat hizmet bedelimiz, Bangladeş Başkonsolosluğu harç ücreti ve işlem ücretlerinin toplam tutarıdır.

Bangladeş Vizesi Kaç Günde Çıkar, Tekirdağ

İletilen belgelerin tam ve eksiksiz olması halinde Bangladeş vize başvurunuz 7-15 gün içerisinde sonuçlanacak olup, vizenizin çıkması halinde en kısa sürede yetkililerimiz aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak, doğası, tarihi, mimarisi, sanatı ile gezilmeye değecek ülkelerden birisi olan Bangladeş’ i keşfinizde İyi Tatiller dileriz.

Bangladeş ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.