x
Malavi

Vize İşlemleri

Malavi

Malavi Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli ziyaretçimiz Malavi’nin Türkiye’de Büyükelçiliği veya Konsolosluğu bulunmamaktadır. Ancak Almanya Berlin Malavi Büyükelçiliği Türkiye vatandaşlarının vize başvurularını kabul etmektedir. Bu nedenle vize işlemlerinizi Berlin Malavi Büyükelçiliği aracılığıyla tamamlamaktayız. Başvurunuzu tamamlayabilmemiz için sayfamızın devamındaki gerekli evrakları İstanbul merkez ofisimize kargo ile iletmeniz yeterli olacaktır. Malavi-Türkiye vize rejimi kapsamında T.C. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.  Aynı şekilde Hususi Diplomatik  ve Hizmet Pasaport hamilleri vizeye tabidir.

Euroasia GVS, Malavi vize işlemleri İstanbul, Malavi vize işlemleri İzmir, Malavi vize işlemleri Ankara, Malavi vize işlemleri Kocaeli, Malavi vize işlemleri Mersin, Malavi vize işlemleri Hatay, Malavi vize işlemleri Kayseri, Malavi vize işlemleri Adana, Malavi vize işlemleri Gaziantep, Malavi vize işlemleri Çanakkale ve tüm Türkiye’den yapılan vize başvurularını kabul etmekte, başvuru evraklarınızı kontrol ederek Malavi Berlin Büyükelçiliğine iletmekte  ve işlem takibinizi sağlamaktadır.

Malavi Ticari  Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Malavi vizesi başvuru formu

Fotoğraf

1 adet pasaportta kullanılan ebatlarda, güncel fotoğraf

Geçerliliği bulunan pasaport

Ulaşım ve otel rezervasyon dokümanları

Üzerinde posta pulu ve ikamet adresinin bulunduğu zarf

Destekleyici finansal evraklar 

Maaş bordrosu, banka hesap dökümü

Davet yazısı

 Ticari amaçla Malavi’ye seyahat edecekseniz Malavi’de ikamet eden kişiden temin edilmelidir

 (*) Tüm dilekçeler Malavi Büyükelçiliğine hitaben, şahsen yazılmalıdır.

(*) Resmi ve diplomatik görevler nedeniyle Malavi’ye seyahat edecekler için Gratis vize imkanı veya ücret indirimi pasaport sahiplerinin resmi evrak beyanlarına bağlı olarak uygulanabilmektedir.

Malavi Vize Ücreti 2023

Malavi’ye gerçekleştireceğiniz ticari amaçlı seyahat sayısına ve ülkede konaklayacağınız gün sayısına bağlı olarak Malavi vize ücretleri değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki parametrelere bağlı olarak Malavi vize ücretiniz değişiklik gösterecektir. Tek Girişli Vize (Geçerlilik süresi 3 ay)/Çok Girişli Vize (Geçerlilik süresi 6 ay)/Çok Girişli Vize (Geçerlilik Süresi 12 ay). Konaklama süresine bağlı olarak belirlenen vize ücretleri hakkında detaylı bilgi için help@eagvs.com adresimize yazabilir, yetkilimizi arayabilirsiniz. Türkiye’de Malavi Büyükelçiliği ve Malavi Konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle Malavi vize başvurularınızı Berlin Malavi Büyükelçiliği aracılığıyla tamamlamaktayız.

*Değerli ziyaretçimiz Berlin Malavi Büyükeçiliği başvuru sahiplerinden üzerinde Türkiye ikamet adresinin yazdığı, posta pulu bulunan zarf da talep etmektedir. Malavi vizeniz onaylandığında pasaport başvuru sahibinin ikamet adresine kargo aracılığıyla üzerinde adres bulunan zarf referans alınarak iletilmektedir.

*Malavi vize başvuru sürecindeki tüm posta masrafları başvuru sahibine aittir. Posta masrafları karşılanmamış ve adres ve pullu zarf eklenmemiş başvuru evraklarının akıbetinden Malavi Büyükelçiliği ve/veya vize servisimiz sorumlu değildir.

Malavi Vize İşlemleri İstanbul

Malavi’nin Türkiye’de diplomatik misyonu bulunmamaktadır. Bu sebeple başvurunuzu Berlin’de bulunan Malavi Büyükelçiliği aracılığıyla tamamlamaktayız. Malavi vizesi için gerekli evraklarınız Berlin’e İstanbul merkez ofisimizde gönderilebilmektedir.  Sayfamızda bulunan Malavi ticari vizesi için gerekli evrakları İstanbul Beşiktaş’ta bulunan ofisimize kargo ile göndermeniz halinde Malavi vize işlemlerinizi başlatmaktayız.  İstanbul ve İstanbul’a yakın bölgelerde ikamet ediyorsanız evraklarınızı ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilir vize başvuru süreciyle ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.  Malavi ticari vizeleri çok girişli olarak onaylanabilmektedir.

Malavi Ankara, İzmir, Edirne, Antalya, Bursa Vize İşlemleri

Malavi’ye Ankara, İzmir, Edirne, Antalya, Bursa ve çevresinde ikamet ediyorsanız başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Değerli ziyaretçimiz İstanbul, Edirne ve Ankara’da ofislerimiz bulunmakta; Bursa, Antalya, İzmir’de iş ortağımız olarak hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Dilerseniz bulunduğunuz bölgeye en yakın ofisimizi ziyaret ederek evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Dilerseniz başvuru evraklarınızı İstanbul merkez ofisimize gönderebilirsiniz, evraklar Berlin’e İstanbul merkez ofisimizden gönderilmektedir. Malavi vizesi başvuru sürecinde minimum 10 iş günü postada geçmektedir. Bu nedenle başvurularınızın sonuçlanma süresi konusunda net bir bilgi aktaramamayız.  

Malavi Ticari Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Malavi turist vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 10 iş günüdür. Bu süre postada geçen sürenin dışındadır. Türkiye’den posta yolu ile gönderilecek başvurularda başvuru dosyasının Berlin Malavi Büyükelçiliğine ulaşmasına ve başvuru sahibine vizenin gönderiminde geçen süreyi kapsamamaktadır. Bu nedenle başvuru sahibinin vize işlemlerini en az 45 gün önceden tamamlamasını rica eder, iyi yolculuklar dileriz.

 

Malavi Vize Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler

*Almanya Federal Cumhuriyeti’nin ve Malavi Cumhuriyeti’nin resmi tatil günlerinde Malavi Berlin Büyükelçiliği hizmet vermemektedir.

*Resmi tatil günleri öncesinde yapılan vize başvurularında Malavi seyahat tarihlerini organize etmek tamamıyla müracaatçının sorumluluğundadır.

*Malavi vizesi kolaylaştırılmış işlem hizmetimizden faydalanmak isterseniz İstanbul vize servisimizi ziyaret edebilir veya aşağıdaki evrakları kargo ile vize servisimize gönderebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services olarak Malavi vize işlemleri için Türkiye’nin her bölgesinden başvuruları kabul etmekteyiz. Malavi Berlin Büyükelçiliğine sizin adınıza müracaatta bulunma ve başvurunuzun takibini yapmaktayız. En güvenilir Malavi ticari vize başvurusu için bizi arayarak veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden vize talebi oluşturabilirsiniz.

 

daha fazla göster

Malavi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES