x
Malavi

Vize İşlemleri

Malavi

Malavi Aile Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Türkiye’de Malavi Cumhuriyeti'nin diplomatik temsilciliği bulunmamaktadır. Almanya Berlin Malavi Büyükelçiliği Türkiye vatandaşlarının vize başvurularını kabul etmektedir. Bu nedenle Euroasia olarak vize işlemlerinizi Berlin Malavi Büyükelçiliği aracılığıyla tamamlamaktayız. Malavi vize işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için sayfamızın devamındaki gerekli evrakları İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan merkez ofisimize kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır. Malavi’ye yapacakları seyahatlerde T.C. Umuma Mahsus Pasaport sahipleri vizeye tabidir.  Aynı şekilde Hususi,  Diplomatik ve Hizmet Pasaport sahipleri vizeye tabidir.

Malavi Büyükelçiliği Berlin’e yapılacak vize müracaatından gerekli evrakların ibrazı kargo ile yapılacaksa müracaatçı evrakları arasına üzerinde ikamet adresinin bulunduğu, posta pulu bulunan zarfı da eklemeyi unutmamalıdır.

Malavi vizeniz onaylandığında direkt olarak başvuru sahibinin Türkiye’deki ikamet adresine posta yoluyla gönderilmektedir. Posta masraflarının tümü başvuru sahibine aittir. Posta masraflar karşılanmamış ve üzerinde adres bilgisi ve pul bulunan zarf eklenmemiş başvuru evraklarının sorumluluğu tamamen müracaatçıya aittir.  

Euroasia GVS, Malavi aile/akraba/arkadaş vize işlemleri Ankara, Malavi vize işlemleri İzmir, Malavi vize işlemleri İstanbul, Malavi vize işlemleri Kocaeli, Malavi vize işlemleri Manisa, Malavi vize işlemleri Mersin, Malavi vize işlemleri Kayseri, Malavi vize işlemleri Adana,  Malavi vize işlemleri Antalya, Malavi vize işlemleri Gaziantep, Malavi vize işlemleri Çanakkale, Malavi vize işlemleri Hatay ve tüm Türkiye’den yapılan vize başvurularını kabul etmekte, başvuru evraklarınızı kontrol ederek Malavi Berlin Büyükelçiliğine iletmekte  ve işlem takibinizi sağlamaktadır.

Malavi Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Malavi vizesi başvuru formu

Fotoğraf

1 adet pasaportta kullanılan ebatlarda, güncel fotoğraf sunulmalıdır.

Ulaşım ve otel rezervasyon dokümanları

Pasaport

T.C. pasaportunuzun 6 ay geçerliliği bulunmalıdır.

Üzerinde posta pulu ve ikamet adresinin bulunduğu zarf

Destekleyici finansal evraklar

Maaş bordrosu, banka hesap dökümü

Davet yazısı

Malavi’ye aile/arkadaş/akraba ziyaret amacıyla seyahat edecekseniz Malavi’de ikamet eden davet sahibinden temin edeceğiniz davet dilekçenizi sunmalısınız. Davet sahibinin yazacağı dilekçe Malavi Büyükelçiliğine hitaben, şahsen yazılmalıdır.

Malavi Vizesi İstanbul

Malavi’nin Türkiye’de diplomatik misyonu bulunmamaktadır. Bu sebeple başvurunuzu Berlin’de bulunan Malavi Büyükelçiliği aracılığıyla tamamlamaktayız. Malavi vizesi için gerekli evraklarınız Berlin’e İstanbul merkez ofisimizde gönderilebilmektedir.  Sayfamızda bulunan Malavi ticari vizesi için gerekli evrakları İstanbul Beşiktaş’ta bulunan ofisimize kargo ile göndermeniz halinde Malavi vize işlemlerinizi başlatmaktayız.  İstanbul ve İstanbul’a yakın bölgelerde ikamet ediyorsanız evraklarınızı ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilir vize başvuru süreciyle ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.  Malavi ticari vizeleri çok girişli olarak onaylanabilmektedir. İletişim bilgilerinizi, seyahat tarihlerinizi, seyahat amacınızı, mesleğinizi ve davetiyenizin olup olmadığı bilgisini içeren maili help@eagvs.com adresimize iletmeniz halinde yetkilimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacak, Malavi’de konaklama sürenize bağlı olarak değişkenlik gösteren vize ücret bilgisini iletecektir.

Malavi Ankara, Edirne, İzmir, Gaziantep, Antalya, Bursa, Konya Vize İşlemleri

Ankara, Edirne, İzmir, Gaziantep, Antalya,  Bursa, Eskişehir ve çevresinde ikamet ediyorsanız başvurunuzu Euroasia vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Değerli yolcumuz İstanbul, Edirne ve Ankara’da ofislerimiz bulunmakta; Bursa, Antalya, İzmir’de iş ortağımız olarak hizmet veren seyahat acenteleri bulunmaktadır. Dilerseniz ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın ofisimizi ziyaret ederek evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Dilerseniz başvuru evraklarınızı İstanbul merkez ofisimize gönderebilirsiniz, evraklar Berlin’e İstanbul merkez ofisimizden gönderilmektedir. Malavi vize başvuru sürecinde ortalama 10 iş günü Türkiye-Almanya arasındaki posta transferinde geçmektedir. Bu nedenle başvurularınızın sonuçlanma süresi konusunda net bir bilgi aktaramamaktayız. 

Malavi Özel Ziyaret Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Malavi aile/arkadaş/akraba vizesinin değerlendirme süresi ortalama olarak 10 iş günüdür. Bu süre Türkiye Almanya arasındaki posta süresinin haricindeki Büyükelçilik tahmini değerlendirme süresini ifade etmektedir. Türkiye’den posta yolu ile gönderilecek başvurularda başvuru dosyasının Berlin Malavi Büyükelçiliğine ulaşmasına ve başvuru sahibine vizenin gönderiminde geçen süreyi kapsamamaktadır. Bu nedenle Malavi vize başvurunuzu en az 45 gün önceden tamamlamış olmanızda yarar vardır. Almanya Federal Cumhuriyeti’nin ve Malavi Cumhuriyeti’nin resmi tatil günlerinde Berlin Almanya Büyükelçiliği hizmet vermemektedir. Büyükelçiliğin hizmet vermediği günlerin detaylı bilgisi için Büyükelçiliği aramanızı öneririz.

Euroasia Global Visa Services olarak Malavi vize işlemleri için Türkiye’nin her bölgesinden başvuruları kabul etmekteyiz. Malavi Berlin Büyükelçiliğine sizin adınıza müracaatta bulunma ve başvurunuzun takibini yapmaktayız. En güvenilir Malavi ticari vize başvurusu için bizi arayarak veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden vize talebi oluşturabilirsiniz.

 

daha fazla göster

Malavi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES