x
Malavi

Vize İşlemleri

Malavi

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 27

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Malavi Vize Başvuru, Gaziantep

Malavi Vize Başvuru, Gaziantep Şubemize Hoş Geldiniz,

Malavi Afrika’nın güneyinde Zambiya, Tanzanya, Mozambik’e komşu olan vize işlemleri için sık sık sorularıyla karşılaştığımız ülkelerden biridir. Malavi vizesi ile alakalı Gaziantep Euroasia ofisimizde müşteri temsilcinizle +90 (212) 963 50 27 telefon numarasından gaziantep@eagvs.com mail adresinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Malavi’ye Seyahat Edecek Kişilerin Vize Alması Gerekiyor mu?

Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma mahsus pasaport sahipleri vizeye tabidir. Malavi’ye turistik seyahat edecek Türk vatandaşları için verildiği günden itibaren geçerli 90 günlük elektronik vize verilmektedir. Ancak kalış hakkı göçmenlik memuru tarafından giriş limanında verilir. Bu vize tek girişli olarak verilir. Yani 90 gün içeresinde Malavi’den Türkiye’ye döndükten sonra tekrar Malavi’ye giriş hakkınız bulunmamaktadır. Bu yalnızca turistik vize için geçerli olan vize işlemleridir. Diğer işlemler için Malavi Vize Başvuru, Gaziantep ofisimize ulaşın.

Malavi E-vize İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

 • Yeni çekilmiş fotoğraf
 • Pasaport Kopyası (Bio Veri Sayfası) Pasaportunuzun iki sayfası boş olmalı
 • Malavi ev sahibinden davet mektubu
 • İş ile ilgili ziyaretlerde Ev Sahibi İşletme Kayıt Sertifikası veya Malavi Kuruluş Sertifikası
 • Acenteden veya konaklama rezervasyonuna dair belge
 • Dönüş Seyahat Bileti

Başvuru Sahibi Reşit Değilse

 • Doğum Sertifikası
 • Velinin Pasaport Kopyası (Biyo Veri Sayfası)
 • Onay Formu (Başvuru Sahibi Küçükse)
 • Yasal Vesayet Belgesi (ebeveyn değilse)

Turistik, Ticari ya da Ziyaret vizesi için farklı prosedürler uygulanmaktadır.

Malavi vize başvurusunda evraklar taranmış olarak sisteme yüklenmektedir. Fotoğraf olarak çekilmiş görselleri kabul etmedikleri için bu şekilde yapılan başvurular ret ile sonuçlanabilir. Başvurularınız için belgelerinizi Malavi Vize Başvuru, Gaziantep müşteri temsilcinize direk iletmeniz halinde sizler için tarama işlemini yapıyor olacağız.

Malavi E-vize Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Malavi E-vize Ne Kadar Sürede Sonuçlanır? Yanıtladığımız en sık sorulan sorulardan biridir. Malavi başvurunuz 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süreye konsolosluğun özel ve resmi tatilleri dâhil değildir. Malavi Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizi arayarak tam hesaplamanızı yaptırabilirsiniz.

Malavi E-Vize Ücretlendirmesi

 • · Transit Vize 100 ABD Doları
 • · Tek giriş 100 ABD Doları
 • · 6 Aylık çoklu giriş 250 ABD Doları
 • · 12 Aylık çoklu giriş 350 ABD Doları

Malavi E-Vize’mi Nasıl Alabilirim?

Başvuru online yapıldıktan sonra başvuru sahibine sonuçlanır sonuçlanmaz müşteri temsilciniz mail adresinize e-posta bildirimi yoluyla yönlendirme sağlamaktadır.

Konsolosluk E-vize başvurularında vizeyi E-mail olarak göndermektedir. Bu belge seyahatiniz süresince yanınızda olmalıdır. E-vize başvurunuz reddedilirse konsolosluk tarafından ücret iadesi yapılmamaktadır.

Malavi E-vize Ne Kadar Sürede Sonuçlanır? sorunuzun detayı, E-vize ve diğer vize türleri için Malavi Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Malavi Vizesi İçin Önemli Bilgiler

Seyahatiniz için gerekli detayları Malavi Vizesi İçin Önemli Bilgiler başlığımızda toparladık. Sizin de deneyimleriniz var ise paylaşabilirsiniz.

 • Aldığınız elektronik vize ülkeye giriş yapabileceğinizin garantisi değildir. Ülkeye giriş yaparken görevli memurlar isterlerse mevcut vizenizi iptal edebilir ve giriş durumunuzu engelleyebilirler.
 • Başvuru için vereceğiniz Biometrik fotoğrafların 6 aydan eski olmaması gerekmektedir. Eğer yüklenen fotoğraflar şartnameye uygun değil ise vize başvurusu direk reddedilmektedir.
 • Pasaport kopyası da aynı derecede önemlidir. Yatık, eğri veya bulanık ise başvuru anında ret edilir.
 • Sıtma tehlikesi ülke genelinde mevcut olup HIV/AIDS gibi önemli hastalıklarda yaygındır. Bu nedenle Malavi’ye seyahat edecek kişilerin T.C. Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Genel Müdürlüğü’nden bilgi almaları önemlidir.

Malavi vizesi elektronik vize olması sebebiyle evrak süreci az olmaktadır. Ancak mevcut evrakların sisteme yüklenmesi ve formun doğru doldurulmuş olması son derece önemlidir. Sizlere belirttiğimiz gibi bir fotoğraf ya da pasaport yüklemesinde dahi ret alma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu bilgiler konsolosluğun resmi sitesinde yayınlanmış bilgilerdir. Bu durumların ret ile sonuçlanabileceğini iletmişlerdir. Malavi Vize Başvuru, Gaziantep şubemizde müşteri temsilcileriniz tarama işlemleri ile alakalı sizlere bizzat yardımcı olacak aynı zamanda sisteme doğru şekilde yüklenip bilgilerin aktarılmasını sağlayacaklardır.
Malavi Vizesi İçin Önemli Bilgiler hakkında daha fazla detay ve vize başvuru işlemlerinizde profesyonel destek almak için bizleri Malavi Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizi arayabilirsiniz.

Euroasia Malavi Vize Başvuru, Gaziantep Ofisi

Telefon

+90 (212) 963 50 27

E-Posta

gaziantep@eagvs.com

Malavi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES