x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vize 2021 Yılı

A.D 20/05/21, 14:09
Hindistan Vize 2021 Yılı başvuruda bulunmak istiyorum fakat ne yapacağımı ve nasıl evrak toparlayacağımı bilmiyorum erkek arkadaşım Hindistan da ziyarete gitmek istiyorum hızlı bir şekilde cevap verirseniz çok sevinirim saygılar diliyorum iyi günler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Öncelikle bizlere ulaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm sorularınızın yanıtları uzmanlarımız eşliğinde cevaplanmaktadır. Siz sadece arkanıza yaslanın ve işi uzmanlarımıza bırakın sizi randevunuza hazırlayalım. Öncelikle Hindistan’a vize almak çok kolay bunu düşünün. Uzmanlarımız sistem üzerinden başvurunuzu online olarak yapıyor ve tüm belgeleriniz taranıp sisteme yükleniyor yapmanız gereken tek şey evraklarınızı eksiksiz hazırlayıp ve tarafımıza ulaştırmaktır. Bu süreç için kendinize minimum 1 hafta ayırmanız gerekmektedir prosedür gereği evraklar E- devletten temin edilir mesleğinize uygun evraklar istenir Mesela Memur iseniz Kamu çalışanlarına özel evraklar İşveren iseniz şirketinize ait vergi levhası ticaret sicil gazetesi ve faaliyet belgesi gibi evrakları hazırlıyorsunuz Hindistan için vize çok zor görünse de planlı ve işi bilen ekibimize güvendiğiniz takdir de çok kolay olacaktır. Tüm işlemlerinizi titizlik ile takip edip randevunuzu alıyoruz size sadece bize güvenmek kalıyor Dilekçe vize işlerinde çok önemlidir Hindistan için niyet mektubu yazılır Durumunuzu ve niyetinizi tüm içtenlikle belirtir iseniz danışmanlarımız bu işte bir numaradır davetiyeniz var ise onu da sunabilirsiniz size severek destek vereceklerdir. Niyet mektupları özen ve püf nokta ister bu konuda uzman ekibimize güveniyor ve olumlu olan vizelerin çoğunluğu niyet mektubundan geçtiğine de unutmayınız. Hindistan için vize başvurusunda bulunmak için sayfamızı ziyaret edin ekibimiz sizi arasın ve tüm işlemlerinizi titizlikle yürütsün size sadece evrakları temin edip beklemek düşsün.

Hindistan

Hindistan Vize 2021 Yılı başvuruları hala devam etmektedir. En kısa zamanda belgelerinizi hazırlayın ve ekibimizle birlikte başvurunuza başlayın işlemleriniz 2 iş günü sürmektedir. Dosyanız kapanır kapanmaz randevunuzu alıyoruz ve sizi randevuda da yalnız bırakmıyoruz çünkü biliniyor ki Konsolosluk işlemleri istemsizce insanlarda gerginlik getirir biz bu süreci rahat atlatın diye Karşılamaya bir arkadaşımızı görevlendirip tüm işlemleri sizin ile yapmasını sağlıyoruz. Devamında ise vizenizi birlikte bekliyoruz onaylandığı takdir de pasaportunuzu teslim alıp sizlere ulaştırıyoruz.

Aşağıdaki belgeleri hazırladığınız takdir de işlemler sonuçlanıyor.

  • Eksiksiz bir şekilde doldurulmuş Hindistan Bilgi Formu,
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ya da oturum izni fotokopisi,
  • Vatandaşı olduğu ülkenin pasaportu (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli olmak zorundadır.
  • Varsa eski pasaportlar). Pasaportunuzda Hindistan Pasaport Kontrol Memurunun damga vurabilmesi için en az 2 adet boş sayfa bulunmalıdır.
  • 2 adet biyometrik fotoğraf (5*5 boyutlarında, güncel, arka fonu beyaz),
  • Otel ve Uçak rezervasyonları (şirketimizden temin edebilirsiniz),
  • Ziyaret amacınız ticari olacaksa eğer, sizi Hindistan’a davet eden firmadan alınmış güncel tarihli davetiye,
  • Ziyaret amacınız tıbbi tedavi için olacaksa tedavi göreceğiniz sağlık kuruluşundan alınmış, kurumun antetli kağıdına yazılmış yazı. Sizin için gayet açık ve net hazırlanmıştır Tüm vize işlemleri için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

saygılarımla 

mine 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES