x
Güney Sudan

Vize İşlemleri

Güney Sudan

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Zafer TOPALOĞLU

Adres: Merkezefendi Mh., Mevlana Cd. No:140/A Toya Plaza  Zeytinburnu/İSTANBUL

Posta Adresi:  PK 34015   Zeytinburnu/İSTANBUL

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğunun Görevleri

İstanbul ve bölgesine hizmet veren Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğunun Türkiye’de diplomatik yetkisi bulunmamaktadır. Ticari faaliyetlerin yoğun olduğu İstanbul ve çevresinde faaliyet gösteren Fahri Konsolosluk, Türkiye ile Güney Sudan arasında ticari ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi için gayret etmektedir.

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu, İstanbul ve çevre illerinde yaşayan Güney Sudan vatandaşlarına konsolosluk himayesi sağlayarak, pasaport yenilenmesi, nüfus cüzdanı çıkarılması, evlilik, doğum ve ölüm sonrası yapılması gereken işlemler konusunda, Ankara Güney Sudan Büyükelçiliğinin kendisine verdiği yetki çerçevesinde yardımcı olmaktadır.

İstanbul ve çevresinde ikamet eden Türk vatandaşları ile Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü ülke vatandaşları, vize başvuru işlemleri için Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu'ndan yardım alabilirler.

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İstanbul ve çevresinde tam teşekküllü Güney Sudan Konsolosluğu bulunmadığı için konsolosluk işlemleri Güney Sudan İstanbul Fahri konsolosluğu aracılığıyla yürütülmektedir.

İstanbul ve çevresindeki Bursa, Yalova, Çanakkale, Tekirdağ, Düzce, Kırklareli, İzmit, Bilecik, Edirne ve Balıkesir illerinde ikamet eden Türk vatandaşları ile Türkiye’de geçici oturum iznine sahip Güney Sudan vatandaşları konsolosluk işlemlerini İstanbul Güney Sudan Fahri Konsolosluğun yardımı ile gerçekleştirebilirler 

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Tatil Günleri 

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu, Güney Sudan’ın tatil günleri ile Türkiye’nin resmi tatil günlerinde kapalı olup, hizmet vermemektedir.

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğuna Nasıl Gidilir?

 

Güney Sudan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';