x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Trinidad ve Tobago Vize İşlemleri

Euroasia Global Visa Services’e Hoş geldiniz…

Değerli ziyaretçilerimiz;

Karayipler’de yer alan Trinidad ve Tobago ülkesi ile Türkiye Cumhuriyeti arasında vize muafiyeti anlaşması yapılmıştır. Bu nedenle bu ülkeye seyahat etmeyi planlayan Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) ve Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları 30 gün vizeden muaftırlar. Bu kişiler Trinidad ve Tobago Havaalanı gümrük kapılarında giriş vizesi alabilmektedirler. Ülkeye giriş sırasında gümrük yetkilileri gerekli belgeleri kontrol edeceğinden seyahatiniz öncesi vize prosedürleri ile ilgili danışmanlık almanızı tavsiye ederiz.

Ancak Trinidad ve Tobago’ya 30 günden uzun süreli turistik ve ticari seyahat gerçekleştirmeyi planlayan Türk vatandaşları Trinidad ve Tobago’nun diplomatik temsilciliklerine başvuru yaparak Trinidad ve Tobago vizesi almaları gerekmektedir.

Trinidad ve Tobago Vizesi Nasıl Alınır?

Trinidad ve Tobago’ya 30 günden fazla süreli vize almak isteyen Türk vatandaşlarının yetkili acenteler aracılığıyla Londra, Washington, Kanada ve Brezilya’daki Trinidad ve Tobago Büyükelçiliğine başvuru yaparak vize almaları gerekmektedir. Eğer sizde bu ülkeye 30 günden uzun süreli bir seyahat gerçekleştirmeyi planlıyorsanız vize işlemlerinizle ilgili Euroasia Global Visa Services ofislerimize ulaşabilirsiniz. help@eagvs.com adresimize mail göndererek yetkilimizden Trinidad ve Tobago vizesi için 2023 güncel evrak listesini ve vize prosedürlerini öğrenebilirsiniz. Yetkilimiz vizenizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde elinize ulaşması için memnuniyetle çalışacaktır. Euroasia Global Visa Services’in İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Edirne, Tekirdağ, Antalya,  Gaziantep’te ofisleri bulunmaktadır. Dilerseniz adresinize yakın ofislerimizi şahsen de ziyaret ederek Trinidad ve Tobago vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Evraklarınızı kargo aracılığıyla ofislerimize gönderdiğinizde yetkilimiz belgelerinizi kontrol edip, başvuru işlemlerinizi başlatacaktır. Vizeniz onaylandığında ise pasaportunuzu adresinize kargo yoluyla ulaştıracaktır.

Trinidad ve Tobago Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Trinidad ve Tobago’ya 30 gün süreli turistik ve ticari amaçlı seyahat gerçekleştirecekseniz vize almanıza gerek yoktur. Ancak havaalanından ülkeye giriş yapacağınız sırada gümrük yetkilileri bazı evraklarınızı görmek isteyecektir. Trinidad ve Tobago vizesi için gerekli evrakların güncel listesini Eagvs yetkililerimizden öğrenebilirsiniz. Yazımızın devamında Trinidad ve Tobago vizesi ile ilgili gerekli evrakları bulabilirsiniz. Öncelikle, seyahat bitiminizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz yanınızda olmalı. Pasaportunuzda meslek hanenizin yazılı olması gerekmektedir. Ayrıca, gidiş- dönüş uçak biletiniz, ülkede ikamet edeceğiniz otelin adres bilgileri, Trinidad ve Tobago seyahatinizi karşılamaya yetecek kadar maddi imkanınız olduğunu kanıtlayan banka hesabının dökümü göstermelisiniz. Belgelerinizden birinde eksiklik olması halinde ülkeye girişinize izin verilmeyebilir.

Ayrıca Trinidad ve Tobago seyahatiniz öncesinde pasaportunuzun yeni ve yırtık olmamasına özen gösteriniz. Pasaportunuz eski ve yıpranmış olursa gümrük yetkilileri ülkeye girişinize izin vermeyebilir.  

Trinidad ve Tobago’ya 30 günden uzun süreli turistik ve ticari seyahat gerçekleştirmeyi planlıyorsanız hazırlamanız gereken evrak listesi vize türünüze ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre değişiklik göstermektedir. Örneğin ticari vize başvurularında, Trinidad ve Tobago’daki şirketten davetiye mektubu, başvuru sahibinin çalıştığı şirketin antetli kağıdına yazılmış ve seyahat amacı  ve seyahat tarihlerini açıklayan vize talep dilekçesi sunulmalıdır.

Trinidad ve Tobago Vize Başvuru Formu

Trinidad ve Tobago Vize işlemleri sırasında en önemli aşama vize başvuru formunun doldurulmasıdır. Bu form, vize yetkilisinin başvuru sahibi hakkında bilgi edinmesini sağladığında formu doldururken eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgiler vermeye özen gösteriniz. Aksi takdirde vizeniz olumsuz sonuçlanabilir. Trinidad ve Tobago Vize Başvuru Formu, İngilizce, büyük harfle ve okunaklı bir şekilde doldurulmalıdır.

Trinidad ve Tobago Vize Ücreti 2023

Trinidad ve Tobago vize ücreti vize türüne, vize süresine göre değişiklik göstermektedir. Seyahat amacınıza karar verdikten sonra ne kadar vize ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek isterseniz Euroasia Global Visa Services yetkilimizi arayabilirsiniz.  30 günden az süreli seyahatleriniz için kapıda vize alma imkanınız olduğundan girişte vize ücretini ödeyebilirsiniz.

Trinidad ve Tobago Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Trinidad ve Tobago vizesiyle ilgili değerlendirme ve karar verme yetkisi Trinidad ve Tobago diplomatik temsilciliklerindedir. Vizenizin onaylanması evrakların eksiksiz olması, resmi tatiller ve yoğunluğa bağlı olarak değişmektedir. Eğer evraklarınız eksiksiz ise vizenizin sonuçlanması 1 hafta sürebilir. Vizenizin planladığınız tarihte elinizde olmasını isterseniz en az 20 gün önceden vize başvurunuzu gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. 

 

 

daha fazla göster

Trinidad ve Tobago ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES