x
Papua Yeni Gine

Vize İşlemleri

Papua Yeni Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 46

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Papua Yeni Gine Vize Başvuru, Gaziantep

Euroasia Papua Yeni Gine Vize Başvuru, Gaziantep Şubemize Hoş Geldiniz

Papua Yeni Gine, Okyanus kıtasında bulunan bir devlettir. Batısında Endonezya ve güneyinde Avustralya bulunur.

Papua Yeni Gine’ye seyahat etmek isteyen tüm pasaport hamilleri ayrım yapılmaksızın vizeye tabidir. Ancak Papua Yeni Gine’nin Türkiye’de Büyükelçiliği bulunmadığı için vize işlemleri Avustralya Büyükelçiliği üzerinden yapılmaktadır.

Başvuru formunun doğru ve belgelerle destekleyici bir şekilde doldurulmasının ardından tüm belgeler sisteme online olarak yüklenmektedir. Yani tüm belgeler taratılarak sisteme yüklenir. Bu durumda anlaşılacağı gibi fotoğraf çekilmiş görseller vize başvurusu için sisteme yüklemek doğru olmayacaktır. Bu nedenle evraklarınızı Papua Yeni Gine Vize Başvuru, Gaziantep Şubemize taratarak gönderebilir ya da müşteri temsilcilerinize aslını ulaştırabilirsiniz. Tarama işleminin tamamlanması için sizlere yardımcı olabiliriz. Evrakların İngilizce tercüme edilmiş olmasını tavsiye ediyoruz. Yeminli tercüme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin Papua Yeni Gine için ofislerimizden destek alabilirsiniz. Kişinin şahsen gelme zorunluluğu bulunmadığı için evraklarınızı size en yakın ofisimize ulaştırmanız yeterlidir. Vize başvurunuzu sizler adına gerçekleştiriyor olacağız. Seyahatinizin kapsamına göre istenilen belgeler değişiklik gösterebilir bu nedenle önce müşteri temsilcinizle görüşmenizde fayda vardır.

Başvuru süreci ve evrak listesi bilgilerine geçmeden önce vize başvurunuz için Papua Yeni Gine Vize Başvuru, Gaziantep müşteri temsilcinize 0 (342) 255 50 36 telefon numarasından ya da gaziantep@eagvs.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Papua Yeni Gine Vizesi Başvuru Süreci

Türkiye’de büyükelçiliği bulunmadığından işlemlerin Avustralya Büyükelçiliği’nde devam ediliyor olması Papua Yeni Gine Vizesi Başvuru Sürecinde çok titizlikle davranmamız gerektiğini gösteriyor. Çünkü internet üzerinden çok fazla bilgi kirliliği bulunmasından kaynaklı yanlış siteler üzerinden giriş sağlayarak, yanlış evrak ya da başvuru kanalları kullanıp olumsuz sonuçlar alabilirsiniz.

Bu nedenle başvurunuzu yapabilmek için profesyonel bir ekipten yardım almanız sizler için önemlidir. Avustralya Büyükelçiliğine başvuru yaparken bazı evraklar hazırlamanız gerekmektedir.

Başvuru Evrakları

Genel başvuru evrakları aşağıdaki gibidir. Daha detaylı ve kategorinize uygun liste için Papua Yeni Gine Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizi arayın.

 • Pasaport ( Seyahat tarihinden sonra en z 6 ay geçerli)
 • 2 adet Biometrik fotoğraf 
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi 

Ticari amaç ile gidiliyor ise

Davetiye (tüm süreç içeresinde yapılacak iş ve yeri zamanı ve süresi).

 • Davet eden firmanın antetli kâğıdına yazılmış,
 • Davet edilen kişinin kişisel bilgileri, şirketteki pozisyonu
 • Konaklama detayları, masrafları karşılayacak kişi veya kuruluş,
 • Davet başlangıç ve bitiş tarihi. Ticari Vizesi çok girişli olacak ise, Avustralya için gerçekleşecek diğer tarihlerin aralığı,
 • Fuar katılımlı ise katılıma ilişkin ödenen fuar stant ücreti belgesi veya fuar katılım evrakı.
 • Tarihi yeni şirket evrakları (faaliyet belgesi, sicil gazete, imza sirküsü, vergi levhası kopyaları)

Sağlık Raporları :

 • Sağlık Raporu ( tam teşekküllü hastanelerden)
 • Hiv Testi
 • Göğüs röntgeni (doktor raporu ile birlikte)

Turistik Vize Evrakları için tıklayınız
Ticari Vize Evrakları için tıklayınız

Papua Yeni Gine Vize Ücreti

Papua Yeni Gine Vize Ücreti konsolosluk ve başvuru sürecindeki tüm işlemler dahil 500 Dolar’dır. Başvuru işlemi yapıldıktan sonra 15-25 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süreye konsolosluğun resmi tatilleri ve izin günleri dâhil değildir. Başvurunuzu son güne bırakmamak olası bir sorun ile karşılaşmanız durumunda seyahatinizin tarihine vizenizin yetişmesi için oldukça önemlidir.

Papua Yeni Gine Vizesi Başvuru Süreci boyunca size destek verecek olan şubemiz tüm vize kategorileri ve transit geçiş ile alakalı tüm sorularınızı cevaplandırmak için online hizmet vermektedir.

Euroasia Papua Yeni Gine Vize Başvuru, Gaziantep Ofisi

Telefon

+90 (342) 255 50 60

E-Posta

gaziantep@eagvs.com

Papua Yeni Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';