x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Papua Yeni Gine Vize İşlemleri

Tüm dünya ülkelerine gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatlerde gerekli olan vize işlemlerinde hızlı ve kolay sonuç prensibiyle hareket eden Euroasia Global Visa Services, bulunduğunuz yerden kontrolünü sağlayabileceğiniz vize işlem desteği sayesinde, seyahat planlarınızı daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Vize işlem süreçlerinin tüm aşamalarının takip ve kontrolünü sağlayan Euroasia Global Visa Services hızlandırılmış vize işlem hizmeti, vize başvuru sürecinde kaybedilen zamanı en aza indirmeyi amaçlıyor.

Kişisel yurtdışı seyahati planlarınızda gecikme yaşanmaması için, seyahat başlangıç tarihinden önce Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret ederek veya help@eagvs.com mail adresiyle iletişim kurarak, seyahatinizin kapsam ve içeriğini en iyi biçimde tanımlayan vize işlemleriyle, hızlandırılmış vize işlem hizmeti avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Papua Yeni Gine Vize Zorunluluğu

Güney Pasifik ülkeleri arasında bulunan Papua Yeni Gine ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmamakta ve Papua Yeni Gine’ye seyahat etmeyi planlayan

 • Umuma Mahsus Pasaport ( Bordo Pasaport )
 • Hizmet Pasaportu ( Gri Pasaport )
 • Diplomatik Pasaport ( Siyah Pasaport ) ve
 • Hususi Pasaport ( Yeşil Pasaport )

sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, kısa süreli seyahatleri öncesinde Papua Yeni Gine Vizesi almaları gerekmektedir.

Papua Yeni Gine Vizesi başvurularında; kısa süre konaklamalı vize işlemleri, kısa süreli vize gerekliliklerine uygun olarak düzenlenirken, uzun süre konaklamalı Papua Yeni Gine Vizesi gereklilikleri;

 • Papua Yeni Gine Oturum Vizesi
 • Papua Yeni Gine Çalışma Vizesi

Gibi uzun süre konaklamalı vize mevzuatlarına uygun olarak düzenlenmektedir.

Papua Yeni Gine' ye gerçekleştireceğiniz kısa süreli seyahtler için gerekli olan vize işlemlerinizde, Euroasia hızlı vize hizmetinden yararlanmak için Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Papua Yeni Gine Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde, İstanbul’ da bulunan Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu dışında, Papua Yeni Gine Devleti’ni temsilen Papua Yeni Gine Konsolosluğu veya Papua Yeni Gine Büyükelçiliği bulunmamaktadır.

Papua Yeni Gine Vize işlemleri, Türkiye’de Avustralya Devleti’ni temsil eden Avustralya Büyükelçiliği ve İstanbul Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu tarafından yürütülmektedir.

Türkiye’den Papua Yeni Gine’ye seyahat etmeyi planlayan kişilerin vize işlem süreçleri, konsolosluk birimleri tarafından yetkilendirilmiş, akredite vize işlem merkezleri üzerinden sağlanmakta ve gerekli evrakların teslimi sağlanmaktadır.

Papua Yeni Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Papua Yeni Gine seyahat planlarını en iyi biçimde tanımlayan vize kategorisiyle ilişkili evrak ve belgelerin derlenmesinin ardından, söz konusu başvuru evraklarının değerlendirme süreci, belgelerin konsolosluk birimine teslimiyle başlamaktadır. Konsolosluk birimi yetkilileri tarafından değerlendirilen Papua Yeni Gine vizesi onay süreci, ortalama 1 hafta içerisinde tamamlanabilmekle birlikte, dönemsel yoğunluklar ve olası ek evrak taleplerinin, seyahat planlarını aksatmaması adına, vize işlemlerini seyahat planlarından 10 – 15 gün öncesinde başlatmak yararlı olacaktır.

Papua Yeni Gine Vize Başvuru Formu

Papua Yeni Gine’ ye gerçekleştirilecek kısa süreli seyahatler;

Seyahat planlarının kapsam ve içeriğine bağlı olarak belirlenen Papua Yeni Gine vize başvuru işlemleri, farklı ek evraklarla desteklenmekte ve Papua Yeni Gine seyahatinde kullanılacak pasaportların, en az 6 ay süreyle geçerli olması ve Papua Yeni Gine Vizesi basımı için, en az 2 boş sayfa bulunması gerekmektedir.

Papua Yeni Gine’ ye gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatler için gerekli olan vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak isin Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden  iletişime geçebilirsiniz .

Papua Yeni Gine Vize Ücreti 2023

Papua Yeni Gine vize ücretleri belirlenirken;

 • Başvuruda bulunan bireyin yaşı
 • Planlanan seyahatin kapsam ve süresi ve
 • Vize başvuru aşamasındaki ek hizmetlere bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Kişisel planlarınız doğrultusunda gerçekleştireceğiniz seyahatlere ilişkin 2023 vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Papua Yeni Gine Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve diğer İç Anadolu Bölgesi illerinde yaşayan kişiler için hızlandırılmış vize işlem hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services Ankara vize işlem yetkilileri, Papua Yeni Gine seyahatleri için gerekli olan prosedürlerin takibini sağlamaktadır. Ankara ve çevre illerde yaşayan kişilerin, seyahat planları öncesi EAGVS Ankara veya EAGVS İstanbul vize işlem merkezini ziyaret etmesi ya da help@eagvs.com mail adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçmesi, hızlandırılmış vize hizmetinden yeterli olacaktır.

Papua Yeni Gine Vize İşlemleri Bursa

Bursa ili ve çevresinde yer alan Güney Marmara illerinde yaşayan kişilerin yurtdışı seyahatleri için gerekli olan vize işlemleri için profesyonel destek sağlayan Euroasia Global Visa Services Bursa vize işlem merkezi, hızlandırılmış vize işlem hizmeti sunmaktadır. Bursa ve çevresinde yaşayan başvuru sahipleri, seyahat planlarını aksatmayacak tarih aralıklarına dikkat ederek, EAGVS Bursa ofisi veya Euroasia Global Visa Services İstanbul merkez ofisiyle iletişime geçerek veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden vize işlem görevlilerine ulaşarak, hızlandırılmış vize işlem hizmetinden yararlanabilmektedir.

Papua Yeni Gine Vize İşlemleri Edirne

Edirne ve diğer Trakya illerinde yaşayan kişiler için hızlandırılmış vize işlem hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services Edirne vize işlem görevlileri, Papua Yeni Gine seyahat planları için gerekli olan tüm aşamaların takibini gerçekleştirerek, hızlı ve kolay vize avantajı sağlıyor. Edirne ve çevre illerden Papua Yeni Gine seyahati planlayan kişilerin, EAGVS Edirne vize işlem ofisi ve help@eagvs.com mail adresiyle iletişim kurması yeterli olurken, şehir dışında bulunan kişiler Euroasia Global Visa Services İstanbul merkez ofisiyle de irtibat kurarak vize işlem hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Papua Yeni Gine Antalya Vize İşlemleri

Antalya başta olmak üzere, Akdeniz Bölgesi’nde yaşayan kişilerin vize işlem süreçlerinin takibini gerçekleştiren Euroasia Global Visa Services Antalya vize işlem yetkilileri, kişisel seyahat planları için gerekli olan tüm vize prosedür ve evrakların takip ve kontrolünü sağlayarak, hızlı ve kolay vize servisi sunmaktadır. Antalya ve çevre illerden gerçekleşecek Papua Yeni Gine vize işlemlerini pratik hizmet seçenekleriyle destekleyen EAGVS Antalya biriminin yanı sıra EAGVS İstanbul merkez ofisi ve help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçerek vize hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

NOT: Vize işlemlerinde, başvuru sahibinin ikame ettiği il veya bölgeye bağlı olarak prosedür farklılıkları olabileceğinden, seyahat planları öncesinde Euroasia Global Visa Services İstanbul ofisiyle iletişim kurmanız önerilmektedir.

Papua Yeni Gine Vize Reddi

Papua Yeni Gine seyahat planlarını en doğru biçimde tanımlayan vize kategorisinin gerekliliklerine bağlı olarak düzenlenen evrakların, Papua Yeni Gine Devleti adına yetkili konsolosluk birimlerine teslim edilmesinin ardından, vize onay ve vize reddi yetkisi konsolosluk diplomatlarına aittir. Papua Yeni Gine seyahati için gerçekleşen başvurulara verilebilecek olası bir vize reddi kararı, başvuru sahibinin ilerleyen tarihlerde gerçekleştireceği vize başvuruları için önem taşıyabileceğinden, vize reddi kararının asli belgesinin saklı tutulması önem taşımaktadır.

Türkiye’nin her yerinden gerçekleştirmeyi planladığınız yurtdışı seyahatleri için gerekli olan vize işlem evrakları ve seyahatinizi en iyi biçimde tanımlayacak vize başvuru süreci sayesinde, hızlandırılmış vize işlem avantajlarından hemen yararlanmak için, bulunduğunuz ile en yakın Euroasia Global Visa Services ofisini ziyaret edebilir, EAGVS İstanbul merkez ofisiyle iletişime geçebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden EAGVS uzmanlarıyla irtibat kurabilirsiniz.

daha fazla göster

Papua Yeni Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';