x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Nikaragua Vize İşlemleri

Euroasia Global Visa Services’e Hoş geldiniz…

Değerli ziyaretçilerimiz;

Orta Amerika’nın en büyük ülkesi sayılan Nikaragua Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında vize muafiyeti anlaşması vardır. Bu nedenle, Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahibi Türk vatandaşlarının Nikaragua’ya yapacakları kısa süreli seyahatlerinde vize almalarına gerek yoktur. Ancak Nikaragua’ya yapılacak uzun süreli seyahatlerde vize alınması gerekmektedir. Ayrıca ülkeye giriş sırasında gümrük yetkilileri bazı evraklarınızı kontrol etmek isteyeceklerdir. Bu nedenle Nikaragua’ya seyahat etmeden önce yanınızda bulundurmanız gereken evraklarla ilgili danışmanlık almanızı tavsiye ederiz.

Nikaragua Vizesi Nasıl Alınır?

Nikaragua’ya turistik ve ticari bir seyahat planlıyorsanız, seyahat sürenize göre vize başvurusu yapmanız gerekebilir. Örneğin; Nikaragua’ya uzun süreli seyahat planlıyorsanız vize almalısınız. Nikaragua vize işlemleriniz için Ankara’daki Nikaragua Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Euroasia Global Visa Services diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Nikaragua vize işlemleriyle ilgili de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. help@eagvs.com adresimize mail göndererek ya da ofislerimizi arayarak alanında uzman yetkililerimizden Nikaragua vize evrakları ve vize prosedürleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Vize işlemleri için sizin uğraşmanıza gerek kalmayacak yetkililerimiz her türlü işleminizi yürütecektir. Euroasia Global Visa Services’in Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Tekirdağ, Edirne ve Gaziantep’te ofisleri bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken Nikaragua vize prosedürleriyle ilgili ofisimizi arayarak yetkililerimizden bilgi almaktadır. Yetkilimiz size seyahatiniz sırasında yanınızda bulundurmanız gereken evraklarınızla ilgili mail göndereceklerdir.

Nikaragua Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Nikaragua’ya kısa süreli turistik ve ticari amaçlı ziyaret gerçekleştirmek istediğinizde vize almanıza gerek olmadığını belirtmiştik. Ancak havaalanına ulaştığınızda sınır polisi ülkeye giriş sırasında bazı evraklarını görmek isteyecektir. Nikaragua seyahatiniz için 10 yıldan eski olmayan ve seyahatinizin bitiminden itibaren en az 6 geçerliliği olan pasaportunuzun yanınızda olması gerekmektedir. Sınır polisi, Nikaragua uçak biletlerinizi, ayrıca bu ülkeden sonra gideceğiniz başka ülkelerde varsa onlara ait uçak gidiş-dönüş biletlerinizi de sunmalısınız. Otel rezervasyonunuza ait belgelerinde mutlaka yanınızda bulundurmaya özen gösterin. Seyahat sağlık sigortası Nikaragua seyahatlerinde zorunlu olmamakla birlikte seyahatinizi kapsayacak süreli seyahat sağlık sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz. Evraklarınızda eksiklik olduğunda sınır polisi ülkeye girişinize vermeyebilir.

Ayrıca Nikaragua’ya uzun süreli seyahatlerinizde hazırlamanız gereken evraklar vize türünüze, vize sürenize, giriş sayınıza ve mesleki durumunuza göre değişiklik gösterecektir. Kişisel durumunuzla ilgili evrakları öğrenmek için Euroasia Global Visa Services yetkililerimizle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Yetkilimiz sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan evraklarınızın kontrollerini yapıp, vize işlemleriniz,i yürütecektir.

Nikaragua Vize Ücreti 2023

Nikaragua vize ücreti, vize türüne, vize süresine ve giriş sayısına göre değişiklik göstermektedir. Nikaragua vize ücreti ülkeye girişiniz sırasında havaalanında ödenebilmektedir. Nikaragua’ya seyahat amacınıza karar verdikten sonra Euroasia Global Visa Services ofisimizi arayarak ödeyeceğiniz vize ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nikaragua Seyahati Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Nikaragua’ya seyahat etmeden önce pasaportunuzun yeni, yırtık ve yıpranmış olmamasına özen gösteriniz. Eğer pasaportunuz eksi ve yıpranmış ise Nikaragua’ya girişiniz sırasında sınır polisi ülkeye girişinize izin vermeyebilir.
 • Eğer sarı humma açısından riskli bir ülkede konakladıktan sonra Nikaragua’ya seyahat edecekseniz uçuşunuz öncesinde  sarı humma aşınızı en az 15 gün önceden yaptırdığınıza dair aşı kartınızı yanınızda bulundurmalısınız. Sınır polisi ülkeye girişiniz esnasında sarıhumma aşı kartınızı görmek isteyecektir.
 • Türkiye’den Nikaragua’ya direkt uçuş bulunmamaktadır. Ancak Avrupa ve Atlanta, Houston, Miami, Dallas, Mexico City, San Salvador, Panama City’den aktarmalı uçuşlarla Nikaragua’nın başkenti Managua’daki Augusto C. Sandino Uluslar arası Havalimanına ulaşabilirsiniz.  

 

daha fazla göster

Nikaragua ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES