x
Namibya

Vize İşlemleri

Namibya

Namibya Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli Ziyaretçileirmiz web sayfamıza hoşgeldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunu bu sayfa Türkiye'den Namibya'ya yapılacak turistik vize başvuruları üzerine hazırlanmış bir web sayfasıdır.

Sayfamızın devamında Konsolosluğu Almanya'da bulunan Türkiye'den Namibya vizesine başvuru yapacak kişiler için hazırlanmış 2023 yılında geçerli Namibya turistik vize başvuru koşulları hakkında gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Namibya turistik vize başvuruları sırasında hazır bulunulması gerekmezken tüm vize başvuru sürecini ofislerimiz aracılığıyla kolayca yürütebilirsiniz.

Namibya turistik vize başvuruları hakkında daha kapsamlı bilgiler için help@eagvs.com e-posta hesabımıza yazabilir veya iletişim bölümümüzü tıklayarak Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 

 

Faydalı Bilgiler

Namibya turistik vize başvurularının sonuçlanma süresi normal şartlarda 5-10 iş günüdür.

Acil durumlarda Namibya turistik vizelerinizi Ekspres olarak 1-2 iş günü sonunda alabiliyorsunuz. Ancak söz konusu süreler kargo, ulaşım gibi faktörleri kapsamamaktadır. 

Her başvuru sahibi vize başvuru koşullarını eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Aksi takdir de vize başvurularının sonuçlanması aşamasında olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilmektedir.,

Namibya turistik vizesine grup halinde yapılacak başvurularda her bir başvuru sahibine başvuru evraklarının birer kopyasını eklediğinden emin olmalıdır. Aksi takdirde, vize başvuruları Namibya Konsolosluğu/Elçiliği tarafından işleme alınmamaktadır.

Öte yandan Namibya Konsolosluğu turistik vize başvurularında kullanılacak tüm belgelerin İngilizce olarak sunulmasını talep etmektedir. Vize başvurularınız öncesinde evraklarınızın İngilizce olduğundan emin olunuz. Tercüme edilecek belgelerin Noter onayının bulunmasına gerek yoktur. Namibya turistik vize başvuruları için tercüme ofisinin kaşe ve imzası yeterli olacaktır.


Namibya Turistik Vize Başvuruları İçin 2023 Yılında Hazırlanması Gereken Evraklar

1. Vize başvuru formu 

2. Pasaport ve Pasapprtunun kopyası - seyahat sonrası en az 6 ay geçerli olmalıdır.

3. 2 adet arka fonu beyaz biometrik fotoğraf 

4. Seyahat sağlık sigortası - Namibya'yı kapsamalı seyahat tarihinizden 1 ömnce başlamalı dönüş tarihi sonrası 1 gün sonra sona ermelidir.

5. Banka hesap dökümü (son 3 aylık en az 8000 TL bakiyesi olan bankadan kaşeli, ıslak imzalı ve banka imza sirküleri alınmış.)

6. Hotel ve Uçak bileti rezervasyonlarınız. 

7. Varsa Safari programınız. 

8. Varsa Sarı Humma aşı kartı fotokopisi

9. 18 Yaşaltı başvuru sahipleri için Noter onaylı İngilizce tercüme edilmiş Muvafakatname belgesi

 

(!) Diplomatik / Resmi Vize başvuruları için, başvuranın Diplomatik Görevi / Organizasyonundan bir Verbale notu gereklidir. Bu “Not Verbale”, vize başvurusunun tam kimliğini ve diplomatik / resmi bir pasaportun sahip olduğu gerekçesini (diplomatik Misyon veya aile yetkilileri ile aile bağlantıları), seyahat belgesinin tüm ayrıntılarını, Namibya'da kalış süresi ve süresi, Namibya'dan resmi bir davet mektubu ve yukarıdaki şartlar.

 

Namibya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';