x
Namibya

Vize İşlemleri

Namibya

Telefon/Faks

0 342 255 50 65

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Namibya Vize Başvuru, Gaziantep

 

EUROASİA Namibya Vize Başvuru, Gaziantep Şubesine Hoş Geldiniz,

Namibya, 1990 tarihinde Güney Afrika’dan ayrılarak bağımsızlığını ilan eden bir ülke özelliğini taşıdığından seyahat severlerin vize alım süreçlerinde zamansal olarak biraz daha özenli davranmaları gerekmektedir. Diplomatik olarak sitem farklı bir statüde uygulandığından kargo süreçleri de duruma dahil olduğu için daha titiz davranmanızı öneriyoruz. Sayfamızı inceleyip cevabını bulamadığınız diğer sorularınız için Namibya Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizi arayabilir, detaylı bilgiye danışmanlarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Namibya Vizesi Nasıl Alınır?

Diplomatik pasaport ve hizmet pasaportu hamili vatandaşlarımız vizeden muaftır. Umuma mahsus ve hususi pasaport hamili vatandaşlarımız vizeye tabidir. Namibya Fahri konsolosluğu Türkiye’den vize vermemektedir.

Bu nedenle vize başvuruları Almanya Fahri Konsolosluğu üzerinden yapıyoruz. İşlemler Almanya üzerinden yapıldığı için şahsen bulunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle işlemlerinizi sizler adına bizler yürütebileceğiz. Namibya’ya seyahat edecek kişiler Euroasia Namibya Vize Başvuru, Gaziantep şubemize evrakları ile başvuru yapabilirler. Namibya vizesi için müşteri temsilcinize 0 (342) 255 50 65 telefon numarasından gaziantep@eagvs.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Namibya vize başvuru işlemleri ve sonuçlanması oldukça uzun süren bir işlemdir. Almanya üzerinden yapılan bir başvuru olduğu için seyahat tarihinizden bir iki ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızda yarar vardır. Ancak süreye konsolosluğun kapalı olduğu günler dâhil değildir. Bu nedenle başvuru tarihi ile alakalı müşteri temsilcilerimizle ön görüşme yapmanızı rica ederiz. Sonuçlanma süresi konsolosluğun durumuna bağlı olarak uzayabilir ya da kısalabilir.

Namibya vizesi için hazırlamanız gereken evrak listesini aşağıda bulunabilirsiniz. Tüm vize başvuru evrakları İngilizce olacak şekilde hazırlanmalıdır.

Namibya Vize Başvuru Evrakları

Şubemizi arayarak öğreneceğiniz kategorinize ( turistik - ticari ) ve özel durumunuza uygun Namibya Vize evrakları genel statüde olanlar aşağıdaki gibi belirtilmiştir.

 • Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)
 • 2 Adet biometrik fotoğraf (arka fonu beyaz, güncel)
 • Seyahat Sağlık Sigortası – (Seyahat tarihlerinden bir gün önce başlayıp ve 1 gün sonra biten Namibya için düzenlenmiş orijinal poliçe)
 • Gidiş-Dönüş Hotel ve uçak bileti rezervasyonları 
 • Davetiye veya Safari programı fotokopileri
 • Sarı Humma aşı kartı fotokopileri
 • Banka hesap dökümü (son 3 aylık en az 7.000 TL bakiyesi bulunan bankadan kaşeli, ıslak imzalı ve banka imza sirküleri ile birlikte alınmış)
 • Varsa, detaylı bilgiler veren Davetiye ve davetiye gönderen kişinin Namibya kimlik kartı veya oturum izni fotokopisi (!) Davetiye' de Namibya şirketinin adres, iletişim bilgileri bulunmalı belge kaşe ve ıslak imzalı hazırlanmalıdır. 
 • Kimlik fotokopisi
 • İngilizce şirket yazısı (çalıştığınız şirketten alacağınız dilekçede seyahat amacınız ve tarihleriniz hakkında bilgiler verilmeli belge kaşeli ve ıslak imzalı olacak şekilde düzenlenmelidir)
 • Başvurular Berlin Büyükelçiliğine DHL kargo şirketiyle gönderilmek zorundadır. Yukarıda belirttiğimiz evrakların orijinalleri Berlin Namibya Büyükelçiliği’ne gönderilmekte fotokopileri ise Tuzla’daki Fahri Konsolosluğa ulaştırılmaktadır.

Namibya Büyükelçiliği gerek duyması halinde ek belge, evrak talebinden bulunabilir. Böyle bir durumda ek belgelerinde Berlin Büyükelçiliği’ne ulaştırarak sürecin devamı için gerekli aksiyonlar alınmalıdır. Söz konusu süreçlerde, evrak listenizin netleştirilmesinde Euroasia Namibya Vize Başvuru, Gaziantep şubemizden destek alabilirsiniz.

Namibya Vize Başvuru Ücretleri

Aşağıda belirttiğimiz Namibya vize başvuru ücretleri hesabına konsolosluk harçları ve Uluslararası kargo gönderi ücreti dâhildir. Ek olarak kargo hizmeti için ödemeniz bulunmayacaktır.  

Tek Giriş: 450 €
Çok Giriş: 500 €
Ticari Giriş: 450 €
Ekspres Ücret: 650 €

Yukarıda belirttiğimiz ücretleri konsolosluk harçları ve Uluslararası kargo gönderi ücreti dâhildir. Ek olarak kargo hizmeti için ödemeniz bulunmayacaktır.

Namibya vize başvuru işlemi Türkiye’den alınmadığı için hatalı bir işlemde ödediğiniz ücretler yanabilir ve vizeniz red ile sonuçlanabilir. Tüm bu sürece hâkim uzman kişilerden destek almanız gereklidir. Sizler için Namibya vize başvurusunda yetkili müşteri temsilcilerimiz bu işlemleri olabildiğince hızlı ve doğru şekilde organize edeceklerdir. Seyahat planınızı ve evraklarınızın detaylı sunumunu müşteri temsilcinize yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz Berlin Büyükelçiliği ile iletişime geçerek seyahatinizin yetişmesi için en uygun tarihe randevu alarak form ve dilekçelerinizi hazırlamalarının ardından DHL kargo ile büyükelçiliğe başvurunuzu ulaştıracaklardır. Bu zor süreçte Euroasia Namibya Vize Başvuru, Gaziantep şubemiz işlemlerinizi yaparken siz tatil planlamanıza eklemek istediğiniz ziyaret yerlerini not alabilirsiniz..

Namibya’ya gitmeden önce vize işlemleri sizi korkutmasın, eşsiz güzellikteki Afrika ülkesine vardığınızda tüm çabanıza değdiğini anlayacaksınız. Size bir telefon kadar yakınız, siz planlarınızı yaparsınız bizde size o yolda giden tüm destekleri sağlayıp güzel bir tatil geçirmenizi isteriz.

Euroasia GVS Namibya Vize Başvuru, Gaziantep

Adres

Değirmiçem mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı 16003 sok. Emire Yetkin Apt. 5/B Şehitkamil/Gaziantep

Telefon

0 342 255 50 65

E-posta

gaziantep@eagvs.com

 

Namibya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';