x
Lihtenştayn

Vize İşlemleri

Lihtenştayn

Telefon/Faks

0 (342) 255 50 63

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep

EUROASİA Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep Şubemize Hoş Geldiniz,

 
Lihtenştayn İsviçre ve Avusturya arasında yer alan Avrupa’nın en küçük ülkesi ve prensliğidir. Lihtenştayn vize işlemleri Türkiye’de konsolosluğu bulunmadığı için yakın ülkesi olan İsviçre tarafından destek almaktadır. Bu nedenle Lihtenştayn’a gitmek isteyen yolcular, İsviçre üzerinden vize başvuru işlemlerini yürütmelidirler. Dolayısıyla İsviçre vize işlemlerindeki kurallar ve bölge ayrımı durumları bu vize içinde geçerli olacaktır. 

Lihtenştayn’da bölge ayrımı bulunduğu için, Gaziantep ve çevre illerde başvurularınızı sizler adına Ankara ya da İstanbul üzerinden tamamlayabiliriz. Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep şubemizle başvuru yapmak için 0 (342) 255 50 63 telefon numaramızdan gaziantep@eagvs.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz. 
Lihtenştayn vizesi için mülakat süreci yoktur. Ancak bildiğiniz gibi Schengen ülkelerinde belli dönemler arası başvurularınızda parmak izi vermiş olmanız gerekmektedir. 
Lihtenştayn vizesi için parmak izi süreci hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle Schengen ülkelerinde olduğu gibi en son parmak izi verdiğiniz vizenin tarihi bu durumda önemlidir. Müşteri temsilciniz parmak izine gelip gelmemeniz hakkında bilgiyi pasaportunuzda önceki vizelerinizi kontrol ederek sizleri yönlendirebilir. Parmak izine gelecek olan yolcular için uygun olduğu gün randevu almak ve randevu esnasında kendisine eşlik ederek gerekli yönlendirmeyi sağlamak işimizin bir parçasıdır. 

Parmak izine gelmeyecek yolcular için bizler başvuru işlemlerini kendileri adına yürütecek olup başvuru sonuçlandığında pasaportunu teslim alıp kendilerine güvenli bir biçimde Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep şubemizle ulaştırıyor olacağız. 

Lihtenştayn vizesi için gerekli belgeler ve ücretlendirme

Lihtenştayn vize işlemleri için gerekli belgeler ve ücretlendirme çalışma durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Çünkü Schengen ülkelerinde en önemli durum sizin ülkeye geri döneceğinize dair kanıtların belgelerinizin arasında yer almasıdır. 

Peki, bu belgeler ile nasıl kanıtlanır? Şöyle ki uzun yıllardır aynı iş yerinde sigortalı çalışıyor olmanız, evli ve çocuklu kurulu bir aile düzeninizin olması, üzerinize uzun yıllardır bir şirket bulunması ya da emekli ve hatta tapularınızın olması, düzenli yatan gelirlerinizin belgeli olması, bankadaki bakiyenizin miktarı sizi Türkiye’ye bağlayan sebeplerdir. Bu belgelerin haricinde öğrencilik, davet mektubunuzun varlığı, vize kategorinize esneklik getirebilecek başarılarınız, belgeleriniz ya da mesleksel farklılığınız evraklarınızın da çeşitlilik kazanmasına sebep olacaktır. Sizi tanımlayan seyahat sürecinizi mutlaka göz önünde bulundurarak danışmanınıza bilgi verin. 

Schengen şartlarını uygulayan Lihtenştayn, aynı zamanda seyahatinizin başlangıç noktası olmalıdır. Eğer bu ülkeden diğer bir Schengen ülkesine seyahat edecekseniz lütfen ilk olarak Lihtenştayn topraklarına iniş yapın ve en uzun zaman dilimini bu topraklarda tamamlayın. Aksi takdirde yolculuğunuzda yapacağınız bu tip hatalar sizi daha sonra almak isteyeceğiniz bir diğer vize de karşınıza ihlal olarak çıkacaktır.

Bu nedenle evraklarınızı hazırlarken Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep müşteri temsilciniz tüm bunlara dikkat ederek ülkeye dönmenize kanıt sağlayacak belgeleri sizler için oluşturmaktadır. Büyükelçiliğin talep ettiği şart ve uygulamadaki belge ve evraklarınız nitelik ve nicelik bakımından söz konusu zorunlulukları karşılayacak şekilde tanımlanacaktır.

Lihtenştayn Vize Reddi

Schengen vizelerinde red alan birçok kişi evraklarını yanlış hazırlamak ya da başvuru formunda verdiği eksik ya da kafa karıştırıcı bilgiler neticesinde olumsuz sonuçla karşılaşmaktadır. Lihtenştayn Vize Reddi de karşılaşabileceğiniz bir durumdur. Bizim buradaki amacımız ise size bu desteği vererek red alma ihtimalinizi minimuma düşürmek. 

Sonuç itibariyle sadece verilen evrakların hazırlanması ile bu süreç tamamlanıyor olsaydı, duyduğunuz birçok insan da red almazdı. Aslında evrakların içerisinde basit gibi görünen ama çok önemli değeri olan belgeler var. Bunlardan bir diğeri de dilekçeleriniz. Dilekçeler (turistik - ticari) mülakat süreci olmadığı için kendinizi ifade edebileceğiniz önemli bir alan. Burada ifadeden kastımız elbette ki Türkiye’ye geri döneceğinizin onlara iyi niyet mektubunuzla anlatabilmenizdir. 
Tüm vize işlemleri konsolosluk ve başvuru hizmeti ücreti dâhil 140 Euro’dur. 

Evraklarınız için sizlere aktarmak istediğimiz önemli bir bilgide seyahat geçmişinizdir. Seyahat geçmişinizi CV’niz gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenle eski pasaportlarınızı çok iyi muhafaza etmelisiniz. Tüm vize başvurularınızda eski pasaportlarınızı ve dolayısıyla seyahat geçmişinizi konsolosluklara ibraz etmeniz sizi olumlu sonuçlanması için bir adım daha öne sürükleyecektir. 

Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep müşteri temsilciniz sizlere hazırlamanız gereken evrakları yönlendirdikten sonra bunları konsolosluğa sunma biçimi ve sizi yönlendirme tamamen bizim işimiz olacaktır.  Sizin çalışma ve gitme amacınıza uygun Lihtenştayn vizesi için gerekli belgeler ve ücretlendirmeyi müşteri temsilcinizden almak için kendilerine 0 (342) 255 50 63 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Lihtenştayn vizesi Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Lihtenştayn vizesi Ne Kadar Sürede Sonuçlanır? Ofislerimize en sık sorulan sorulardan biridir. Vize işlemleri, başvuru merkezine başvuru yapılmasından itibaren 10-15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Evraklarınızın hazırlık sürecini bu zaman aralığına lütfen dahil etmeyiniz. Bu süreç sadece dosyanız tam, doğru teslim edildiğinde Konsolosluk inceleme ve değerlendirmesini kapsamaktadır.

Ancak bu süreye konsolosluk ve başvuru merkezlerinin resmi tatilleri ya da özel durumları da dahil değildir. Ayrıca yabancı pasaportlarla yapılan başvurularda süre uzayabilmektedir. İstisnai bir gecikme yaşamamak için başvuru yapma sürecinizi seyahat etme tarihinizden en az 1 ay önce yapmanızı öneriyoruz. Seyahat tarihinizden 90 gün öncesine kadar başvuru yapma hakkınız bulunmaktadır. Bu nedenle başvuru yapmak için son günleri beklememenizi seyahat planınız var ise başvurularınızı daha fazla zamanınız varken yapmanızı öneririz. 

Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep şubemiz tüm bu soruların detaylarına ve diğer merak ettiğiniz konulara hakim ekibiyle başvuru süresince yanınızda olacak seyahatinizin keyifle geçmesine sebep olacak hızda vize alımınızı tamamlayacaktır. Evraklarınız ve kişisel tüm bilgileriniz Kişisel Veri Koruma Kanunu gereğinde şifreli sistem ile korunmakta ve vize sonucunuzu takiben tamamen silinmektedir. Size atanan danışmanınız tüm süreci güvende yönetmekte, tüm faydalı  bilgileri tarafınıza bildirmektedir. 

Keyifli seyahatler dileriz.

EUROASİA Lihtenştayn Vize Başvuru, Gaziantep Şubesi
Telefon
+90 (342) 255 50 60
E-Posta
gaziantep@eagvs.com

Lihtenştayn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES