x
Gambiya

Vize İşlemleri

Gambiya

Telefon/Faks

+90 (342) 255 50 65

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep

EUROASİA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep Ofisimize Hoşgeldiniz,

Gambiya, geleneksel dokusu ve yerel danslarıyla Afrika’nın ilgi çeken ülkelerinden biridir. Peki, Gambiya’ya seyahat için ilk önemli konumuz vize işlemlerini nasıl yapacağız. Gambiya’ya seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının vize koşullarını sizlere aktarmaktan memnuniyet duyarız.

Birçok Afrika ülkesi gibi Gambiya vizesi de Ankara’daki Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize işlemlerini yürütmektedir.

Türk vatandaşları için hangi pasaport tipi için vize gerekli, vize alma koşulları neler, vize işlemleri ne kadar sürer ve gerekli evrak listesi gibi bilgileri sizlere aktaracağız.

Öncelikle, EUROASİA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep şubemizin sizlere vize işlemlerinizde destek olabileceğini ve kendilerinden daha detaylı bilgi alabileceğinizi belirtelim. EUROASİA Gambiya müşteri temsilcinize +90 (342) 255 50 65 telefon numaramız veya gaziantep@eagvs.com mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya vizesi başvurunuzu yapmadan ve seyahat planınızı belirlemeden önce Gambiya Büyükelçiliği’ne bağlı Konsolosluk ofisinin mesai çalışma günlerinde olduğundan emin olun. Türkiye ve Gambiya resmi tatilleri nedeniyle başvurunuzun vize sonucu gecikebilir, seyahatinize dair tarih aralığını değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Gambiya seyahatleriniz için ilk etapta merak ettiğiniz;

Gaziantep Gambiya Vizesi Hangi Pasaport Sahiplerine Uygulanır?
Gambiya Vizesi Başvuru Süreci Nelerdir?
Gambiya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?
Gibi çok sorulan sorularınızı cevaplayalım.

Gambiya evraklarınız, başvuru formunun içerikleri ve 2023 yılı vize ücret tarifesine yönelik diğer vize kategorinizi karşılayan sorularınız için EUROASIA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizi ziyaret edebilir, telefonla iletişim kurabilir ya da mail ortamında cevaplanmasını istediğiniz soruları yönlendirebilirsiniz.

Gaziantep Gambiya Vizesi Hangi Pasaport Sahiplerine Uygulanır?

Türkiye Cumhuriyeti umuma mahsus ( bordo) , hususi (yeşil) ve hizmet (gri)  pasaportu hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik (siyah)  pasaport sahipleri 90 gün süreyle vizeden muaf tutulmaktadır.

Gambiya Vizesi Başvuru Süreci Nelerdir?

Gambiya vizesine başvuru yapabilmek için öncelikle evrak listesini hazırlamalısınız. Bunun için gerekli belgeleri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Evraklarınızın eksiksiz bir şekilde ve doğru hazırlanması vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için önemlidir. Müşteri temsilcilerimiz evraklarınızın kontrolünü sağlayıp sizlere dilekçe konusunda yardımcı olacaklardır.

Gambiya vize başvurusunda bulunabilmeniz için elçiliğin resmi evrağı olan başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Başvuru formu ve sunacağınız belgeleri aynı bilgilere sahip destekleyici olması önemlidir.

Gambiya vize başvurunuz için Ankara Büyükelçiliği'nden randevu alınması gereklidir. Ancak kişinin şahsen gelme zorunluluğu bulunmadığı için başvuru sürecinizi sizler adına yürütebileceğiz. Bunun için evraklarınızı EUROASIA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep şubemize teslim etmeniz yeterlidir. Sizler için Ankara şubemizdeki yetkili temsilcilerimiz randevularınızı alıp başvurunuzu tamamlayacaklardır. Vize işlemlerinizi siz yorulmadan bizler sizin adınıza yürütmüş olacağız.

Gambiya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Türk vatandaşları vizeye tabi pasaport hamilleri başvuru yaptıktan 3 iş günü içerisinde vizesi sonuçlanmaktadır. Pasaportunuzu sizler adına teslim alıp sizin belirteceğiniz adrese kargo ile ulaştırabilir ya da Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep pasaportunuzu kendinizde teslim alabilirsiniz.

Gaziantep Euroasia Şubesine Diğer İllerden Başvuru Gönderebilir miyim?

Gambiya vize başvurusu için şahsen gelinmesi zorunlu olmadığı için diğer illerden de şubemize evraklarınızı getirebilir ya da müşteri temsilcinize kargo ile yönlendirebilirsiniz. Vize işlemlerinizi sizin adına yürütmekten memnuniyet duyarız.

Başta Gaziantep olmak üzere Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Hatay, İçel, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Osmaniye, Mardin, Kilis, Malatya gibi yakın illerde ikamet eden yolcularımız da Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep şubemize ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler.

Gambiya Vize Evrakları ve Ücreti Nedir?

Peki,EUROASIA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep ofisimize ulaştırılması gereken Gambiya Vize evrakları ve ücreti nedir?  

Gambiya Vize Başvuru Evrak Listesi

  • Uçak ve Hotel Rezervasyon Bilgileri
  • İki (2) Adet Biometrik Fotoğraf
  • İş (ticari) amaçlı söz konusu seyahatinizi açıklayan İngilizce dilekçeyi şirketinizin antetli kağıdı ile kaşeli imzalanmış olarak temin beyan etmeniz gerekmektedir.
  • Kimlik fotokopisi 
  • Varsa Davetiyeniz
  • Başvuru Formunuz

Gambiya Konsolosluk harcı, evrakların kontrol edilmesi, başvuru formu doldurulması, dilekçelerin yazılması, randevunun alınması ve sonuçlanma süresi boyunca takibi her şey dâhil 120 Dolar’dır.

Gambiya Vizesi Başvuru Formu

Gambiya vizesine başvuru yapacak olan Türk vatandaşlarının aşağı linkini paylaştığımız formu doldurması gerekmektedir. Form İngilizce ve Türkçe olarak 2 sayfadan oluşmakta olup başvuru sahibi tarafından veya başvurmaya yetkili acentelerin desteğiyle tükenmez kalem ile okunaklı şekilde doldurulup başvuru sahibi tarafından imzalanmalıdır.

EUROASIA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep şubemiz sizlere adına başvuru yapabilir. Bunun için profesyonel vize yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

Gambiya Vizesine Başvuru Yapacak Kişiler İçin Önemli Notlar

Gambiya vizenizin olumlu sonuçlanması ülkeye kesin olarak giriş yapabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Sınır polisleri bu konuda yetkili kişilerdir. Bu tür durumların önüne geçmek için uçak otel rezervasyon belgelerinizi ve varsa davetiyenizi seyahatiniz süresince bulundurmanız yararınıza olacaktır.
Gambiya’ya seyahat edecek vatandaşların sarıhumma aşısı olmaları gerekmektedir.

Sarıhumma hastalığının görüldüğü bir ülkeden gelen tüm yolculardan sarıhumma aşısı yatırdığına dair uluslararası aşı sertifikası ülkeye girişte istenmektedir.
Sağlık konusunda en güncel bilgi için T.C. Sağlık Bakanlığı Hudut Ve Sahiller Genel Müdürlüğü ile görüşülmesi tavsiye edilir.
EUROASIA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep şubemiz size Gambiya seyahatinize dair ve vize işlem prosedürüne dair diğer bilgileri süreç boyunca güncel olarak aktaracak, seyahatinizi kolaylıkla geçirebilmeniz adına vize işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayacaktır. Bölge illeri dışında başvuru için lütfen tıklayınız.

EUROASIA Gambiya Vize Başvuru, Gaziantep Ofisi

Telefon

+90 (342) 255 50 65

E-Posta

gaziantep@eagvs.com

 

Gambiya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';