x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Gambiya Vizesi

Değerli Ziyaretçilerimiz web sayfasına hoşgeldiniz.

Gambiya seyahatinde bulunacak vatandaşlarımızın seyahatleri öncesi Gambiya vizesi alarak seyahat etmeleri gerekmektedir. Gambiya vize başvuruları sırasında Elçilikte hazır bulunmanız gerekirken öncesinde aşağıda belirtilen evrakları Euroasia GVS ofislerimize ulaştırmanız gerekecektir. Başvuru günü bir temsilcimiz Elçilikte sizleri karşılayacaktır.

Gambiya vize başvurularının sonuçlanma süresi genel anlamda aynı gününde sonunda neticelenirken bu süre bazen 4 - 15 iş günü arasında da değişebilmektedir. Bu sebeple seyahat tarihinizden en geç 15 gün önce vize başvurularınızı tamamlamış olmaya özen gösteriniz.

Gambiya vizesine dair daha detaylı bilgiler için eposta hesabımız olan help@eagvs.com'a sorularınızı yazabilir veya +90 (212) 963 50 19 nolu telefonumuzu kullanarak yetkililerimize ulaşabilirsiniz. 

Gambiya Vize başvurularınz için 2023 yılında Tarafımıza ulaştırılması gereken evraklar

 1. Pasaport 
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf 
 3.  Hotel ve Uçak bileti rezervasyonu
 4.  İngilizce Şirket Yazısı (şirketin antetli kağıdına, Konsolosluğa hitaben kaşe ve ıslak imzalı / Davetiye yoksa Turistik seyahat edileceği belirtilmelidir.) - Belge tarafımızadan elçiliğe mail olarak iletilecektir.
 5. Kimlik fotokopisi
 6. Varsa Davetiye

Gambiya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';