x
Çin

Vize İşlemleri

Çin

Çin Vizesi İçin Gerekli Belgeler

D. Özcan 27/02/20, 11:16
Çin’e vize almamız gerekiyor, Çin vizesi için gerekli belgeler nelerdir? Şirket çalışanlarımıza alacağız ne zamana randevu veriyor şuan 7 kişilik bir grubumuz olacak şirket evrakları hazırlayacağım şirket evrakları dışında kişilerden şahsi başka evrak gerekli midir? Ücretler ne kadar oluyor. Tapular, ruhsatlar vs lazım oluyor mu ya da işe yarıyor mu? Aralarında daha önce vize alan var onların evraklarıyla ilk defa gidecek kişilerin evrakları aynı mıdır?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Duygu Hanım, Çin seyahatleri için Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın seyahatlerinden önce Çin Başkonsolosluğundan vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Çin vizeniz için birtakım evraklar hazırlamanız gerekiyor bunları detaylı olarak Euroasia temsilcileriniz ile görüşerek mailinize talep edebilirsiniz.

Çin Grup Vizesi Nedir?

Grup vizelerinizde de belediye onaylı barkoldu davetiye kişilerin isimlerine gelmelidir, eğer daha önce üç tane Çin vizesi alıp kullanan kişiler için şirket davetiyesi ile başvuru yapılabilir ancak daha önce üç Çin vizesini alıp kullanmayan kişilerin ilk vizeleri için belediye onaylı barkodlu davetiye almaları gerekmektedir. 7 kişilik grubunuz için hazırlayacağınız evraklarda kişilerin şahsi evrakları dışındakileri bir nüsha olarak tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Kişilerin hazırlaması gereken ve doldurulması için Çin vize bilgi formu belgesini doldurmaları yeterlidir. İlk aşama için herkesin şahsen gelmesine gerek yoktur tarafımıza kargo yoluyla veya ofislerimize tüm dosyaları teslim edebilirsiniz.

Tüm dosyalarınız incelenip kontrol edildikten sonra Çin başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. Daha önce bahsettiğimiz gibi gelmeleri gerekiyorsa kendilerini randevu günü bizler karşılıyoruz kendileri sadece parmak izi veriyor sonrasına biz teslim alıp size ulaştırıyoruz eğer gerekmiyorsa zaten biz başvurunuzu yapıp 7 iş gününde teslim alıyoruz. Çin vizeniz için gerekli evrak listesini tarafınıza ilettiğimizde de göreceğiniz üzere kişilerin şahsi maddi gelirleri, banka dökümleri vs. gerekmiyor dolayısıyla tapuları, ruhsatları da sunmanız zorunlu değildir.

Çin vizesi için şirketin bankası da zorunlu değildir ancak eğer belediye onaylı barkodlu davetiye ile başvuru yapacaksanız geçerli oluyor bu söylediklerimiz. Çin şirket davetiyesi ile başvuru yapacaksak eğer hem sizin hem de karşı tarafın ticari hacimlerini ve aradaki sözleşmeleri gösterebilecek en az 10.000 USD karşılığında ticari hacim kaydı gösterilmesi gerekmektedir. Çin vizesi için gerekli belgeler hakkında bilgi sahibi olmak için diğer tüm detayları Euroasia GVS temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Serpil Kasap/ +90 (212) 963 50 10

 

A. dandin 01/07/20, 01:47

Daha önce 3 ay 6 ay 1 yıl 1 yıl en son 6 aylık vize Chın vizesi almışdım şimdide 1 yıllık vize almak istiyorum. 1 yıllık vize için nasıl bir davetiye almam lazım şuan eletkronik davetiyeler hep 3 aylık ama üç aylık benim için yeterli değil.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES