x
Çin

Vize İşlemleri

Çin

Çin Turist Vizesi

Y. Ozkul 30/01/20, 19:08
Merhabalar, Çin turist vizesi ile Çin'e bireysel turistik başvuru yapılamadığını ifade etmişsiniz. Ancak grup olursa başvuru mümkün diye anladım, kaç kisi olmamız gerekiyor, bu kisi sayısını sağlarsak Türkiye'deki turizm şirketi organizasyonu ile mi gitmemiz gerek, eğer değilse Çin’den turistik acente davetiyesini siz sağlıyor musunuz, teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Yaşar Bey, Çin’e seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın Çin seyahatlerinden önce ikametlerine göre İstanbul Çin Başkonsolosluğu veya Ankara Çin Büyükelçiliği'nden vize başvurusu yapması gerekmektedir. Çin’e turistik seyahat etmek isteyen kişiler Çin turistik vize almaları gerekmektedir. Ancak sizin de söylediğiniz gibi Çin’e bireysel turistik vize başvurusu yapılmamaktadır. En az 6 kişi olmanız gerekmektedir bu şartlar ile birlikte yine bir rehber eşliğinde seyahat edebiliyorsunuz. Rehberden ayrılmadan sadece belirli bölgeleri gezebiliyorsunuz. Turistik geziniz için tarafımızdan yıllık planlanan turlarımıza dahil olabilirsiniz veya kendiniz tur satın aldığınızda grubunuza vize başvurusu yapabiliyoruz. Bu işlem için minimum 6 kişi olmanız gerekiyor satın aldığınız turunuzun detaylarını bizimle paylaşmanız işlemleri başlatmak için ilk aşamanızı oluşturuyor.

Çin'e grup olarak turistik seyahat etmek istediğinizde Çin turist vize 2020 tur paketlerine bakabilirsiniz.  Çin turist vizesi hakkında ayrıntılı bilgi için ilgili bağlantıyı ziyaret ediniz. Yıllık planlanan turlara dahil olabilirsiniz veya kendi oluşturduğunuz grubunuzla birlikte Euroasia temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğinizde size uygun tarih aralığını belirleyip başvuru için hazırlamanız gereken evrakları tarafınıza mail olarak iletebiliriz. Çin vizeniz için hazırlamanız gereken evraklar ve randevu bilgileri hakkında temsilciniz tüm süreçte sizlere danışmanlık veriyoruz. Gerekli evrakları tarafımıza kargo yoluyla veya kendiniz teslim edebilirsiniz. Grup başvurularınız için gruptan bir kişi kargoya veya ofislerimize bırakabilirsiniz.

Evraklarınızı hazırlayıp sisteme yükleme yapıldıktan sonra randevu alınmaktadır size de uygun gün ve saatte randevunuz alınır. Randevu günü temsilcilerimiz size eşlik edecektir randevudan sonra 7 iş gününde vizeniz sonuçlanmaktadır. Sonuçlanan vizenizi Euroasia temsilcileriniz sizin adınıza teslim alabilir tarafınıza kargo yoluyla veya ofislerimizden teslim alabilirsiniz. Çin turist vizesi için hazırlamanız gereken evraklar Çin grup vizesi için detaylı bilgilendirme için Euroasia Çin vize uzmanlarımız ile +90 (212) 963 50 10 numaralı merkez ofis hattımızdan görüşüp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Serpil Kasap

E.Y 03/04/20, 15:11

Çin Tibet’e gitmek istiyoruz Çin Turist vizesi almak için neler yapmamız gerekiyor. Ben sigortalı çalışıyorum eşim ve birkaç arkadaşım birlikte gideceğiz. Turist vizesini nasıl alıyoruz? Hangi evraklar gerekir iş yerimden hangi evrakları alacağım pasaport sürem 2 yıl var yenilemem gerekir mi seyahatimizi şimdi yapmayacağız süreç ne kadar sürüyor ona göre işlemleri başlatacağım. Bu vize için siz danışmanlık sağlıyor musunuz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 03/04/20, 15:15

Çin Tibet’e gitmek istiyoruz Çin Turist vizesi almak için neler yapmamız gerekiyor. Ben sigortalı çalışıyorum eşim ve birkaç arkadaşım birlikte gideceğiz. Turist vizesini nasıl alıyoruz? Hangi evraklar gerekir iş yerimden hangi evrakları alacağım pasaport sürem 2 yıl var yenilemem gerekir mi seyahatimizi şimdi yapmayacağız süreç ne kadar sürüyor ona göre işlemleri başlatacağım. Bu vize için siz danışmanlık sağlıyor musunuz? Merhaba Elif Hanım, Çin’e turistik seyahat etmek isteyen umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın pasaport süreleri en altı ay geçerli ve karşılıklı iki boş sayfasının olması gerekmektedir. Pasaport sürenizin yeterli olması için planladığınızın seyahatinizin dönüş tarihinden itibaren yeterli geçerli süresi olması gereklidir. Tibet Vizesi seyahatleri için bireysel Çin vizesi alamadığınız için Çin’e bir grup ile birlikte gitmeniz gerekmektedir. Çin grup vizeleri için en az beş kişi olunması gerekir. Turistik vizeniz için çalıştığınız iş yerinizden istemeniz gereken birtakım evraklar vardır bunlar arasında sizin vize başvurunuz için vize talep dilekçesi hazırlanması gerekir. Vize talep dilekçesi Çin Konsolosluğu’nun kabul ettiği dilekçe formatını Euroasia temsilciniz ile iletişime geçtiğinizde tarafınıza örnek dilekçe gönderecektir. Şirketiniz resmi evrakları ve sizin şahsi Çin turistik vize için gerekli evraklar ile birlikte başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Vize başvurunuz için Çin Grup vizelerinde kişilerin tur planlarına göre davetiye hazırlanması gerekir. Bu davetiye geldikten sonra grubunuzla birlikte aynı anda gidip aynı anda dönmeniz gerekir. Vizenizin süresi, kalacağınız gün sayısı satın almış olduğunuz turun detayları incelenerek konsolosluk gerekli süre kadar vize vermektedir. Bu vize pasaporta basılan bir vize olmadığı için grubunuzdan ve rehberinizden ayrılmadan seyahat etmeniz gerekmektedir. Çin vize başvurunuz için Çin Hükümeti 01.01.2018 yılından itibaren parmak izi uygulamasına geçmiştir. Euroasia temsilcilerinize hazırladığınız evraklarınızı ulaştırdığınızda evraklarınız incelenir, eksiksiz ve güncel olması için kontrol sağlanır. Sizin ve başvuru merkezinin uygunluk durumuna göre ilk iş günü randevunuz alınır. Vize sonuçlanma süreleri normal başvurularda konsolosluk özel görüşme ek evrak isteme durumları olmadığı sürece yasal sonuçlanma süresi 7 iş günüdür. Çin turist vizesi hazırlanması gereken evraklar ve 2020 güncel harç bilgileri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Serpil Kasap 0 (212) 963 50 10

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES