x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Cape Verde Vize İşlemleri

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services’e Hoş geldiniz…

Türkçesi Yeşil Burun Adaları olarak bilinen Cape Verde, plajları nedeniyle Afrika’nın Karayipleri olarak anılır. Cape Verde ile Türkiye Cumhuriyet arasında vize muafiyeti anlaşması yoktur. Bu nedenle Cape Verde’ye turistik veya ticari ziyaret gerçekleştirmek isteyen Diplomatik (Siyah), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin mutlaka vize alması gerekmektedir.

Cape Verde Vizesi Nasıl Alınır?

Cape Verde Cumhuriyeti’nin Türkiye’deki en yetkili dış temsilciliği İstanbul Cape Verde Fahri Konsolosluğu’dur. Bu temsilcilik diplomatik yetkiye sahip olmadığından vize başvurularıyla ilgili hizmet vermemektedir.  Cape Verde vizesi almak isteyen kişiler Almanya, Belçika, Fransa, İtalya, İspanya, Senegal gibi ülkelerde bulunan Cape Verde dış temsilciliklerine ya da Dakar Büyükelçiliği’ne acenteler aracılığıyla vize başvurularını yapabilirler.

Cape Verde vize başvurunuzu yapabileceğiniz yetkili acentelerden biri de Euroasia Global Visa Services’tir. Eagvs, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Bodrum ve Tekirdağ’da bulunan ofisleriyle her türlü vize işlemlerinizle ilgili sizlere destek vermektedir. Eagvs Cape Verde vize işlemleriyle ilgili kolaylaştırılmış vize hizmeti sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Cape Verde seyahat tarihleriniz belli olduğunda ülkeye giriş-çıkış tarihlerinizi, hangi havalimanından giriş yapacağınızı ve Türkiye’deki iletişim bilgilerinizi beyan edeceğiniz Eagvs Vize Talep Formunu doldurmanızdır. Vize talep formunu help@eagvs.com adresimize mail göndererek yetkilimizden isteyebilirsiniz. Bu formu ve pasaportunuzda kimlik bilgilerinizin yer aldığı sayfayı taratarak yetkilimize mail yoluyla ilettiğinizde başvurunuzu sizin gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirecektir.

Ayrıca Cape Verde vize başvurularında gerekli görüldüğünde ek evraklar istenebileceğini hatırlatırız. Böyle bir durumda da Eagvs yetkililerimiz sizleri bilgilendirecek, evraklarınızın kontrolünü yapacaktır. Yetkililerimize Cape Verde vizesiyle ilgili merak ettiğiniz soruları sormaktan çekinmeyiniz.

Cape Verde Kapıda Vize

Yeşil Burun Adaları’nın (Cape Verde) ayrıca Kapıda Vize uygulaması da vardır. Bu ülkeye seyahat edecek Türk vatandaşları Cape Verde Havalimanı’nda ülkeye giriş sırasında vizelerini alabilirler. Cape Verde Kapıda Vizesi için 25 Euro ödenmesi gerekmektedir.

Cape Verde Vizesi İstanbul

İstanbul ve çevre illerde ( Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Sakarya, Kocaeli, Yalova, İzmit, Düzce, Bolu, Bursa) ikamet ediyor ve Cape Verde vizesine başvuru yapmak istiyorsanız evraklarınızı İstanbul’da bulunan Euroasia Global Visa Services ofisimize gönderebilirsiniz. Yetkilimiz evraklarınızın kontrollerini yaptıktan sonra vize başvurunuzu gerçekleştirecektir.

Cape Verde Vizesi Ankara

Cape Verde vizesine Ankara, Konya, Niğde, Nevşehir, Aksaray, Bilecik, Adana, Gaziantep, Adıyaman, Kahramanmaraş, Mersin, Kayseri, Giresun, Trabzon, Rize, Zonguldak, Muş, Diyarbakır, Van gibi şehirlerden başvuru yapmak isterseniz evraklarınızı Ankara’daki Eagvs ofisimize gönderebilirsiniz. Yetkilimizle arayarak ya da mail göndererek iletişime geçebilir ve Cape Verde vizesiyle ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Cape Verde Vizesi İzmir

İzmir, Manisa, Muğla, Balıkesir, Burdur, Bodrum, Antalya, Denizli, Uşak gibi şehirlerde ikamet ediyor ve Yeşil Burun Adaları’na (Cape Verde) seyahat etmeyi düşünüyorsanız vize işlemleriniz için evraklarınızı İzmir’deki Euroasia Global Visa Services ofisimize gönderebilirsiniz. Yetkilimiz evraklarınızın kontrolünü yaptıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirecektir.

Cape Verde Vizesi Başvuru Formu

Cape Verde vize başvurularındaki ilk aşama Cape Verde Vize Başvuru Formu’nun eksiksiz bir şekilde doldurulmasıdır. Bu formu İngilizce, okunaklı bir yazıyla, büyük harflerle ve tükenmez kalemle doldurmanız gerekmektedir. Cape Verde Başvuru Formu’nda Adınız, soyadınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz gibi kişisel bilgilerin yanı sıra, Cape Verde seyahat amacınız, seyahat tarihleriniz, nerede kalacağınız, vizenizi kaç girişli istediğiniz gibi sorular yer almaktadır. Vize yetkilisi başvuru sahibiyle ilgili değerlendirme yaparken başvuru formunda beyan edilen bilgileri dikkate aldığından bu bilgileri doğru ve gerçeğe uygun olarak yazmaya özen gösterin. Ayrıca konsolosluk yetkililerinin formda beyan ettiğiniz bilgileri ispatlamanız için bazı evraklar isteyebileceğini unutmayınız. Aksi bir durumda vizeniz olumsuz sonuçlanabilir. Formu doldurduktan sonra ilgili bölümü imzalayıp, formu başvuru dosyanıza koyabilirsiniz.

Bu arada Cape Verde vize işlemlerini Euroasia Global Visa Services aracılığıyla yaptığınız takdirde Eagvs Vize Talep Formu’nu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu formda da kişisel bilgileriniz yanı sıra Cape Verde seyahatinizin amacı, tarihleri, konaklama adresiniz gibi bilgiler sorulmaktadır.

Cape Verde Vize Başvuru Formu İçin Linki Tıklayınız.

Eagvs Vize Talep Formu İçin Linki Tıklayınız.

Cape Verde Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Cape Verde Vizesi için gerekli evraklar vize türüne ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Cape Verde Vizesi şu şekilde kategorize edilebilmektedir.

Turistik Vize

Ticari Vize

Transit Vize

Aile Ziyaret Vizesi

Diplomatik Vize

Cape Verde vize başvurusunda bulunmadan önce seyahat amacınıza göre vize türünüzü belirlemenizi tavsiye ederiz. help@eagvs.com adresimize mail göndererek yetkilimizden Cape Verde vizesi için 2023 güncel evrak listesini isteyebilir ve buna göre evraklarınızı hazırlayabilirsiniz. Yazımınız devamında Cape Verde vize evraklarını sizler için derledik.

Cape Verde vize işlemleri için gerekli evrakların başında Vize Başvuru Formu geliyor. Seyahat bitiminden itibaren minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport (en az 2 boş sayfası bulunmalı) ve pasaport fotokopisi, 2 adet biometrik fotoğraf (arka fonu beyaz, güncel tarihli) Otel ve uçak rezervasyon belgeleri, seyahatinizi gerçekleştirmeye yetecek kadar paranızın olduğu banka hesabınıza ait döküm, ticari vize başvurularında Cape Verde’deki şirketten davetiye mektubu, aile ziyaret vizesi başvurularında davetiye, çalışanlar için şirketlerinden aldıkları referans mektubu, sarıhumma aşı kartı sertifikası ve Uluslar arası Sağlık Sigortası başvuruda istenen diğer evraklardır. Ancak unutmayınız ki vize yetkilileri gerekli görürlerse ek evrak talebinde bulunabilirler. Vizeniz onaylanmadan kesin uçak biletlerinizi almamanızı tavsiye ederiz.

Cape Verde Vizesi Sarıhumma Aşısı

Cape Verde Cumhuriyeti’nde sarıhumma salgını görüldüğünden ülkeye seyahat etmeyi düşünen herkesin mutlaka sarıhumma aşısı yaptırması gerekmektedir. Bu nedenle Cape Verde’ye seyahatinizden en az 10 önce sarıhumma aşınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ülkeye giriş sırasında sınır polisi kontrol yapabileceği için uluslararası sarıhumma aşı sertifikanızı seyahatiniz süresince yanınızda taşımanızı öneririz. Bu arada Cape Verde’ye seyahatiniz öncesinde kızamık, tifo, difteri, gibi rutin aşılarınızın tam olduğundan emin olun. Ayrıca su ve yiyeceklerden bulaşma ihtimaline karşı Hepatit A ve tifo aşılarınızı da yaptırabilirsiniz.

Cape Verde Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Cape Verde vize işlemleri 3-10 iş günü içerisinde bir sonuçlandırılmaktadır. Çalışma ve öğrenim amaçlı vize başvuruları daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir. Konsolosluk yetkilisi ek evrak talep ederse  de vize işlem süresi uzayabilmektedir. Cape Verde vizenizin seyahat tarihinizde elinizde olmasını isterseniz seyahatinizden en az 1 ay önce başvurunuzu gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Cape Verde Vize Ücret 2023

Yeşil Burun Adaları ( Cape Verde) vize ücretleri vize türüne ve vizenin kaç girişli olacağına göre değişiklik göstermektedir. Cape Verde Cumhuriyeti, tek girişli ve çok girişli ticari, aile ziyaret, transit, diplomatik vize vermektedir. Bu vize çeşitlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Cape Verde vize başvurusunda ödeyeceğiniz ücretle ilgili bilgi almak için help@eagvs.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Yetkilimiz size ücret bilgilendirme maili gönderecektir. Burada belirtilen tutar; vize ücretiniz, konsolosluk harcınız ve bizim hizmet bedelimizi kapsamaktadır. Otel ve uçak rezervasyonlarınızı ofisimiz aracılığıyla yaptırmak isterseniz da bunlar için ek ücret talep edilmemektedir.

Cape Verde Vize Reddi

Cape Verde vize başvurularıyla ilgili karar verme yetkisi konsolosluk yetkililerindedir. Evraklarınız tam olsa bile başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Vize yetkilisi red gerekçesini açıklamak zorunda değildir. Ancak vizeniz eksik ve yanlış evrak veya banka hesabınızın yetersiz görülmesi gibi nedenlerle iptal edilmiş olabilir. İkinci başvurunuzda tekrar aynı hatalara düşmemek için başvuru öncesi danışmanlık almanızı tavsiye ederiz. Bu arada Cape Verde vizeniz red ile sonuçlanmış olsa bile vize ücretinizin geri iade edilmeyeceğini bilmelisiniz.

Cape Verde ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES