x
Nijerya

Vize İşlemleri

Nijerya

Nijerya Ankara Büyükelçiliği

Nijerya Ankara Büyükelçiliği

Ankara Nijerya Büyükelçiliği, Nijerya hükümetinin Türkiye’deki en üst düzey temsilciliğidir. İki ülke arasındaki diplomatik ilişkileri sürdürmenin yanı sıra, iki ülke arasındaki ticari, ekonomik ve sosyal bağların kuvvetlenmesi adına görev almaktadır.

Nijerya Ankara Büyükelçiliğinin asli görevlerinden birisi de, Türkiye’de geçici ya da kalıcı ikame halinde olan Nijerya vatandaşlarının haklarını güvence altına almak ve konsolosluk hizmetleri sunmaktır.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği Görev Bölgesi

Nijerya Ankara Büyükelçiliğinin görev alanı tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin Hangi ilinde (Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce) yaşadığınızdan bağımsız olarak Nijerya Ankara Büyükelçiliğinden hizmet alabilirsiniz.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

Yönetici: lyasu Audu Paragalda / Büyükelçi
Adres: Uğur Mumcu Sokak, No:56 Gaziosmanpaşa / Ankara
Telefon: +90 312 448 10 76-79
Faks: +90 312 448 10 82
E-Posta: info@embassynigeriaturkey.com
E-Posta: embassyanigeriaturkey@gmail.com

Nijerya Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Ankara Nijerya Büyükelçiliği hafta içi her gün 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği Vize Başvurusu

Ankara Büyükelçiliği, Nijerya vize başvurusu kabul etme ve karara bağlama yetkisine sahiptir. Seyahat gerekçenize (Turistik, Ticari, Aile Ziyareti gibi) uygun olarak hazırlanan evraklarınızla birlikte Ankara Nijerya Büyükelçiliğine başvurarak vize talebinde bulunabilirsiniz. Başvuru evraklarınıza Nijerya Vize Başvuru Formunu ve Nijerya Vize Başvuru ücretini ödediğinize dair banka dekontunu eklemeyi unutmayınız.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği Vize Başvuru Formu

Nijerya Vize Başvuru Formu, seyahatinizin süresi, gerekçeniz, nerede konaklayacağınız gibi ziyaret detaylarınızla birlikte, kişisel detaylarınızı içerden kapsamlı bir formdur. Bu forma tüm bilgilerin eksiksiz, hatasız ve gerçeğe uygun olarak girilmesi gerekir. Hatalı ya da eksik bilgi girişi vize başvurunuzun sonuçlanma süresini uzatabileceği gibi, başvurunuzun reddedilmesine neden de olabilir.

İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanan Nijerya Vize Başvuru formunu incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Hizmetleri

Ankara Nijerya Büyükelçiliği, Türkiye’de geçici ya da kalıcı olarak ikamet eden Nijerya vatandaşları için çok sayıda konsolosluk hizmeti sunmaktadır. Bunlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

• Pasaport ve Kimlik İşlemleri
• Doğum Belgesi
• Ölüm Belgesi
• Evlilik ve Boşanma İşlemleri
• Aslına Uygun Kopya İşlemleri
• İmza Tasdik İşlemleri
• Belge Tasdik İşlemleri
• Diğer Vatandaşlık İşlemleri

Nijerya Ankara Büyükelçiliği Nerede?

Nijerya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';