x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Mozambik Vize İşlemleri

Tüm dünya ülkelerine gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, seyahat içerik ve kapsamınıza en uygun vize gerekliliklerini; hızlı ve kolay takip aşamalarıyla ulaşmanıza olanak sağlayan Euroasia Global Visa Services hızlandırılmış vize işlem merkezleri, vize işlemlerinizin tüm aşamalarında profesyonel hizmet veriyor.

Planladığınız seyahatlerin tüm vize gereklilikleri hakkında detaylı bilgi almak için bulunduğunuz ile en yakın Euroasia Global Visa Services ofisi veya Euroasia Global Visa Services İstanbul merkez ofisiyle iletişime geçebilir, help@eagvs.com mail adresiyle irtibata geçebilirsiniz.

Mozambik Vizesi Kimler İçin Zorunlu?

Türkiye – Mozambik ilişkileri kapsamında gerçekleşen 2023 düzenlemesiyle, Mozambik’ e seyahat edecek olan Diplomatik Pasaport ( Siyah ) sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize zorunluluğu kaldırılmıştır.

Mozambik’e seyahat edecek olan;

 • Bordo PasaportUmuma Mahsus Pasaport )
 • Yeşil Pasaport ( Hususi Pasaport
 • Gri Pasaport ( Hizmet Pasaportu ) ve
 • Diplomatik Pasaport ( Siyah Pasaport )

hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize zorunluluğu bulunmaktadır.

NOT: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Mozambik seyahati planları öncesi, güncel vize gereklilikleri hakkında detaylı bilgi alabilmeleri için, Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçmesi önem taşımaktadır.

Ankara Mozambik Fahri Konsolosluğu , Türkiye'de Mozambik Devletini temsil etmekle birlikte, Türkiye' de Mozambik Büyükelçiliği veya Mozambik Konsolosluğu bulunmamakta ve Mozambik vize işlemleri, Türkiye’ye akredite Roma Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir.

Mozambik Vizesi Nasıl Alınır?

Mozambik Vizesi işlemleri, akredite vize işlem merkezleri tarafından takip edilmekte ve seyahat planları için gerekli olan vize evrak ve formlarının takibi sağlanmaktadır. Mozambik seyahat planlarınız öncesinde, seyahatiniz için gerekli olan prosedür ve evraklar hakkında detaylı bilgi almak için help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Mozambik kısa süreli vize ve Mozambik uzun süreli vize kapsam ve gereklilikleri farklılık gösterdiğinden, kişisel planlarınız için gerekli olan vize prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle irtibat kurmanız tavsiye edilmektedir.

Mozambik vize işlemleri, seyahat plan ve kapsamınıza uygun olarak belirlenen;

Mozambik Vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin;

 • Son 10 yıl içerisinde alınmış çipli pasaport sahibi olmaları,
 • Planlanan seyahat dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olmaları ve
 • Pasaportlarında, Mozambik seyahatine ilişkin vize basımı için en az 2 boş sayfa bulunması gerekmektedir.

NOT: Mozambik’e gerçekleşen yurtdışı seyahatlerinde, ziyaretçi sağlığını korumaya yönelik olarak alınan sarı humma aşısı ve diğer sağlık tedbirleri hakkında detaylı bilgi almak için help@eagvs.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilir veya Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Seyahatiniz öncesinde bilgi sahibi olacağınız sağlık önlemleri, seyahat öncesi, seyahat süreci ve seyahat dönüş sürecinizde sorun yaşamamanız adına önem taşımaktadır.

Mozambik Kapıda Vize

Mozambik Devleti, ülkeye seyahatte bulunan yabancı ülke vatandaşları için, Mozambik kapıda vize uygulamasına olanak tanımaktadır. Mozambik Maputo Havalimanı’nda sağlanan kapıda vize uygulaması için, ülkeye seyahat etmeden önce yapılması gerekenler ve seyahat planınızın kapıda vize uygulaması geçerliliği hakkında detaylı bilgi almak için help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçerek, vize işlem planlarınızı detaylandırabilir, profesyonel Euroasia Global Visa Services hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

NOT: Mozambik kapıda vize uygulaması, ziyaretçinin birtakım ön koşulları yerine getirmesi ve kapıda vize işleminin Mozambik yetkili makamlarınca onaylanmasıyla, kısa süreli Mozambik turistik vize işlemleri için uygulanmaktadır.

Mozambik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Başvuru sahiplerinin Mozambik Vizesi işlemlerine ilişkin tüm evrak ve belgelerinin derlenmesinin ardından, söz konusu belgelerin Roma Büyükelçiliği’ne gönderilmesiyle vize başvuru işleminin karar süreci başlamaktadır.

Vize başvurusunun değerlendirilmişe genellikle kısa süre içerisinde tamamlansa da başvuru dönemi ve farklı nedenlerden kaynaklanabilecek süre uzamaları ve ek evrak talep ihtimaline karşın, vize işlemlerini erkenden başlatmak seyahat planlarının aksamaması adına önem arz etmektedir.

Mozambik Vize Başvuru Formu

Mozambik Vizesi başvuru evrakları;

 • Seyahat süresi,
 • Seyahat kapsam ve içeriği ile
 • Başvuru sahibinin pasaport durumuna bağlı olarak farklı ek evrak ve belgelerle desteklenerek vize işlemleri başlatılmaktadır.

Planladığınız seyahatin doğru ek evraklar ve adımlarla takibi için, Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Mozambik Vizesi başvuru formuna erişmek için tıklayın.

Mozambik Vize Ücreti 2023

Mozambik vize işlemlerinde uygulanan vize ücretleri, başvuru sahibinin yaşına, planlanan seyahatin kapsam ve içeriğine, Mozambik’te kalınması planlanan süreye ve vize işlemleri kapsamındaki ek hizmetlere bağlı olarak belirlenmektedir.

Kişisel Mozambik seyahati planlarınızın vize ücret karşılığı ve ek gereklilikleri hakkında detaylı bilgi almak için EAGVS ofisleriyle iletişime geçebilir veya help@eagvs.com mail adresine soru ve önerilerinizi yöneltebilirsiniz.

Mozambik Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve çevre illerde bulunan vatandaşların Mozambik seyahat planlarıyla ilişkili vize işlemleri, Euroasia Global Visa Services Ankara vize işlem merkezi tarafından koordine edilmekte, başvuru sahipleri delerse Euroasia Global Visa Services İstanbul vize işlem merkez ofisi üzerinden ve help@eagvs.com mail adresiyle de hızlandırılmış vize işlem hizmetinden yararlanabilmektedir.

Mozambik Vize İşlemleri Bursa

Bursa ili veya çevre Güney Marmara Bölgesi illerinde yaşayan kişilerin, vize işlem takipleri ve hızlı vize işlemleri için, Euroasia Global Visa Services Bursa vize işlem merkezi veya EAGVS İstanbul Vize işlem görevlileriyle iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Mozambik Vize İşlemleri Edirne

Edirne ve diğer Trakya illerinde ikame edenler için hızlandırılmış vize işlem hizmeti veren Euroasia Global Visa Services Edirne vize işlem birimi ve EAGVS İstanbul merkez ofisi görevlileri tarafından süreç takibi ve bilgilendirme hizmeti sunulmaktadır. Edirne ve çevre illerde bulunan başvuru sahiplerinin, seyahat tarihlerini aksatmayacak tarih aralıklarında başlatacakları Mozambik vize işlemleri, kısa sürede tamamlanmaktadır.

Mozambik Vize İşlemleri Antalya

Antalya ve çevre illerde bulunanlar için hızlandırılmış vize işlem hizmeti veren Euroasia Global Visa Services Antalya vize işlem uzmanları, vize işlemlerinizin hızlı ve kolay biçimde tamamlanması için profesyonel hizmet sağlamaktadır. Akdeniz Bölgesi’nde bulunduğunuz ile en yakın Euroasia Global Visa Services ofisiyle irtibata geçerek veya Euroasia Global Visa Services İstanbul merkez ofisiyle iletişim kurarak, hızlandırılmış vize işlemi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

NOT: Yurtdışı seyahatlerinde uygulanan vize işlemleri, başvuru sahibinin bulunduğu il ve bölgeye bağlı olarak farklılık gösterebileceğinden, vize işlemlerinizi başlatmadan önce Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçmeniz yararlı olacaktır.

Mozambik Vize Reddi

Mozambik seyahat planları kapsamında gerçekleşen Mozambik vize başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından, ülkeye giriş ve ülkede konaklama izniyle ilişkili onay yetkisi, Mozambik resmi yetkililerine aittir. Olası Mozambik vize reddi durumunda, söz konusu ret karar ilerleyen vize başvurularında önem arz edebileceğinden, Mozambik vize reddi ile ilişkili orijinal kararı saklamanız önem taşımaktadır.

Muhtemel vize reddi kararı sonrası tekrarlanacak vize başvuru işlemleri sırasında, eski vize reddine neden olan kriterlerin dikkate alınarak vize işlemlerinin revize edilmesi, vize işlemlerini olumlu yönde etkileyecektir.

Planladığınız Mozambik seyahati için gerekli olan tüm vize işlem prosedürler ve ek belge düzenlemeleri hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için bulunduğunuz ile en yakın Euroasia Global Visa Service ofisini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden vize yetkililerinden destek alabilirsiniz.

Mozambik ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';