x
Macaristan

Vize İşlemleri

Macaristan

Macaristan Oturum İzni

Karlı Yatırım Ülkesi, Macaristan

Macaristan’da konut yatırımlarının değer artışının fazla olması vatandaşları Macaristan’da konut yatırımı yapma konusunda cesaretlendiriyor. Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de konut değer artış oranı %20 lere kadar varabiliyor. Bu oran Avrupa’da emlak yatırımı için Türk vatandaşların ilgisini çekecek düzeyde. Yatırımcıların ise Macaristan’da konut yatırımı yoluyla oturma izni alma şansları gittikçe artmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Avrupa ülkelerine yerleşme istekleri gün geçtikçe artmaktadır. Bu durumun farkında olan şirketler cazip tekliflerle kişileri Macaristan’da yatırım yapmaya teşvik etmektedir.

 

Yüksek Kar Oranlarıyla Macaristan’da Oturum İzni Almak

Türkiye’de yatırım yoluyla bir ev satın aldığınızda bu yatırımın sizlere geri dönüşü 20-30 yılları bulabilmektedir. Macaristan’da ise hem konut değer artışının fazla olması hem de yatırımın geri dönüş süresinin daha kısa olması insanları Macaristan’da yatırım yapmak konusunda isteklendirmektedir. Üstelik yapacağınız bu yatırım yoluyla Macaristan oturma izni almanız mümkün. Macaristan oturma izni sayesinde Schengen ülkelerine vizesiz seyahat hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Bir Avrupa ülkesi olan Macaristan’da yatırım yoluyla oturma izni koşullarını sağlamanız durumunda yüksek kira geliri sağlayan yatırım seçeneklerini ve talebe uygun bütçe seçeneklerini belirlemeniz gerekiyor. Macarca ve İngilizce hazırlanmış belgelerle birlikte gerekli olan prosedürleri yerine getirerek yatırım yoluyla Macaristan’da oturum izni alma şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. 

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES