x
Macaristan

Vize İşlemleri

Macaristan

Erasmus+ Sürecinde Yaşanan Sorunlar Ve Çözüm Yolları Eğitimi Macarista

Yurtdışında öğrenim görme, uluslararası şirketlerde staj yapma yeni kültürleri tanıma gibi amaçlar ile Erasmus+ programına katılan gençlerimiz zaman zaman oldukça zorlu durumlar ile yüzleşebiliyorlar. Bu durumlara karşı önceden hazırlıklı olmanın ve üstesinden gelebilmenin yollarının konuşulduğu kursların sayısı her geçen gün artıyor.

Yine Erasmus+ kapsamında yapılan proje ve çalışmalar kapsamında elde edinen tecrübenin paylaşılması için düzenlenen “What Could Go Wrong? How to Deal With Meestaeks in Erasmus+ projects” (Erasmus+ Projelerinde Ne Yanlış Gidebilir?  Bunlarla Nasıl Başa Çıkılır?) isimli kursa katılımın bu yıl da yoğun olması bekleniyor.

Macaristan’da gerçekleştirilecek eğitime başvurusu kabul edilen katılımcıların ulaşım, seyahat sigortası ve vize giderleri, Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri kapsamında sözleşme altına alınarak kurs bitiminde katılımcıya geri ödenmekte. Katılımcıların konaklama ve yemek gereksinimleri ise Macaristan Ulusal Ajansı tarafından giderilecek.

Başvuru yapmak için burayı tıklayabilir, kurs programına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz

 

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';