x
Liberya

Vize İşlemleri

Liberya

Telefon/Faks

0 342 255 50 65

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Liberya Vize Başvuru, Gaziantep

EUROASİA Liberya Vize Başvuru, Gaziantep Ofisimize Hoş geldiniz,


Tüm dünya ülkelerine vize işlemlerinizi güvenli ve donanımlı ekibimizler sizler için olabildiğince hızlı ve kurallara uygun şekilde yapıyoruz. Aynı zamanda sizlerin de merak ettiğiniz vize soruları ve ülkelerin vize süreçleri ile alakalı bilgileri sizlere sunmayı hedefliyoruz.


Bunlardan biri de batı Afrika kıyısında Sierra Leone, Gine ve Fildişi sahillerine sınırları bulunan Liberya Cumhuriyeti. Evet, Liberya vizesi ile alakalı vize süreçlerini sizlere aktaracağız ancak öncelikle Liberya Vize Başvuru, Gaziantep müşteri temsilcilerimize daha detaylı bilgi alabilmek için 0 (342) 255 50 65 telefon ya da gaziantep@eagvs.com mail adresinden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Türk Vatandaşlarına Liberya Vizesi Gerekli Mi?

Umuma mahsus, Hususi ve Hizmet pasaportu hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaf tutulmaktadır.

Liberya Vizesi Nasıl Alınır?

Liberya vizesi başvurusunda bulunmak için öncelikle gerekli belgeleri hazırlamalı ve başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmalısınız.
Evrakların eksiksiz ve doğru hazırlanması başvurunuzun olumlu sonuçlanması için son derece önemlidir.Başvuru formunu doldururken evraklarınızla doğru orantılı olarak yazıldığından emin olmalısınız.

Farklı bilgilerle ya da tutarsız doldurulmuş başvuru formları vize sonuçlanma durumunuzu doğrudan etkileyecektir.Ayrıca, her vize başvurusunda yapıldığı gibi gidiş amacınızı anlatan bir iyi niyet mektubu yani dilekçe hazırlamanız gereklidir. Dilekçenizde seyahat amacı, gidiş dönüş tarihi ve ülkeye geri döneceğinize dair bilgilerin mutlak suretle yer alması gerekiyor.

Müşteri temsilcilerimiz tüm bu bilgilerin doğru hazırlanıp yönlendirmesi hususunda sizlere yardımcı olacaktır. Evraklarınızın eksiksiz ve dilekçeleriniz ile formlarınızın başvuruya uygun hale getirilmesini sağlayacaktır. Bunun için Liberya Vize Başvuru, Gaziantep 0 (342) 255 50 65 telefon numarasından arayarak seyahat planınızı anlatmanız yeterlidir.

Liberya Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

  • Vize başvuru formu
  • İki adet biometrik fotoğraf
  • Pasaport (Pasaportun geçerlilik süresi en az 6 ay olmalıdır)
  • Pasaport fotokopisi
  • Aşı kartı fotokopisi
  • Dilekçe (Liberya konsolosluğuna hitaben, ziyaret amacı, kalış süresi gibi bilgiler içermelidir)

Şirket sahibi ise; Şirket bilgileri (ticari sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi ve imza sirküleri)
Sigortalı Çalışan ise; son 3 aya ait bordro bilgileri, SGK hizmet dökümü, şirket bilgileri (sicil gazete, vergi levhası, faaliyet belgesi ve imza sirküleri )
Sarıhumma ve Sıtma Aşısı yaptırılma zorunluluğu vardır. Seyahat tarihinizden en az 10 gün önce aşılarınızı yaptırmış olmanız gerekmektedir.
Başvurular sadece Salı ve Perşembe günü yapılmaktadır. Bu nedenle seyahat planınızı buna uygun şekilde yapmanız gerekmektedir. Sonuçlanma süresi 3-10 iş günü içerisindedir. Süre konsolosluğun hizmet vermediği günleri kapsamaz. Konsolosluk resmi tatillerine uygun başvuru yapmak için Liberya Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizden bilgi almanız herhangi bir zamansal sıkıntı yaşamanızın önüne geçecektir.


Standart Vize Ücretleri
3 Aylık Tek Giriş Vize Ücreti: 125 $ + KDV
6 Aylık Tek Giriş Vize Ücreti: 150 $ + KDV
3 Aylık Çok Giriş Vize Ücreti: 200 $ + KDV
6 Aylık Çok Giriş Vize Ücreti: 250 $ + KDV


Ekspress VizeÜcretleri  - Başvurular 24 saatte sonuçlanmaktadır

3 Aylık Tek Giriş Vize Ücreti: 180 $ + KDV
6 Aylık Tek Giriş Vize Ücreti: 210 $ + KDV
3 Aylık Çok Giriş Vize Ücreti: 250 $ + KDV
6 Aylık Çok Giriş Vize Ücreti: 310 $ + KDV

Liberya Vizesi Başvuru Formu

Liberya vizesine başvuru yapmak için sadece evraklarınızı hazırlamak yeterli olmayacaktır. Başvuru formunuzu doldurup evraklarınızın arasına ekleyerek başvuru işlemlerinizde eksiksiz yapmanız gerekmektedir. Ancak başvuru formları sizin başvuru değerlendirmenizde önemli rol oynadığı için yanlış bilgi ya da net olmayan yazıları kabul görmeyecektir. Bu nedenle vizenizi riske atmamalısınız.

Formunuzu profesyonel olarak uzmanların doldurması ve sizi yönlendirmesi hem ücretlerinizin yanmaması hem de vize sicilinizin bozulmaması adına son derece önem arz etmektedir. Liberya vize başvurusu için kişinin şahsen gelme zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle vize başvuru yapmak istediğiniz bölgeden sizler adına müşteri temsilciniz başvurunuzu gerçekleştirebilecektir.

Başvuru işlemleri için gerekli belgeleri Liberya Vizesi Başvuru Formu ile birlikte tarafımıza isterseniz kargo yoluyla da ulaştırabilirsiniz.(detaylı bilgi için tıklayın) Liberya Vize Başvuru, Gaziantep ofisimiz çalışma günleri içerisinde sizlere vize başvurularınızın tamamında destek olacaktır. Bizler kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmayı benimsediğimiz için sizlerin işlemlerini yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

EUROASİA GVS Liberya Vize Başvuru, Gaziantep Ofisi

Telefon

+90 (342) 255 50 60

E-Posta
gaziantep@eagvs.com 

 

 

Liberya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';