x
  • Bu Evraklar Yanınızda Bulunsun!

    Bu Evraklar Yanınızda Bulunsun!

    Kazakistan sınır girişlerinde istenmesi durumunda ibraz etmek üzere seyahat sağlık sigortasını ve Otel rezervasyonu belgelerini yanınızda bulundurmanız faydanıza olacaktır.

Kazakistan

Kazakistan’a yapacağınız turistik, ticari ya da aile ziyareti amaçlı seyahatleriniz ile ilgili seyahatleriniz için vize başvurusu yapmanız gerekli değildir.

>  Kazakistan seyahat işlemlerinde ibraz edilmesi gereken evraklarla ilgili güncel evrak listesini web sitemizden temin edebilir ya da sayfamızda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak, telefonla arayarak ya da ask@eagvs.com mail adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.   

> Bize telefonla ulaşmanız durumunda Kazakistan seyahatinizde sunmanız gereken evrak listesini sizinle e-posta yoluyla paylaşacağız.

>  Kazakistan kolayca giriş gerçekleştirmek için gerekli belgelerinizi hazırladıktan sonra seyahatiniz için gittiğiniz havaalanında onay aldıktan sonra ülkeye giriş yapabilirsiniz. 

 

Kazakistan seyahatleri ile ilgili diğer tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşınız.

 

Kazakistan’a kısa süreli ya da uzun süreli seyahat etmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan kategoriler kısa süreli Kazakistan seyahatleriniz içindir.

  • Turistik Vize
  • Ticari Vize
  • Aile ziyareti Vizesi

 

Biliyor musunuz?

> Kazakistan sınır girişlerine istenmesi durumunda ibraz etmek üzere Seyahat Sağlık Sigortası, Otel rezervasyonu belgelerinizi yanınızda bulundurmanız faydanıza olacaktır. 

 

Kazakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES