x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Yunanistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Yunanistan Vize Başvuru Formu
G.U. 24/04/20, 15:07 Cevabı Görüntüle
İlk defa schengen vizesi almayı düşünüyorum. Öncelikle bu yaz Yunanistan’a seyahat edip sonraki aşamalarda ise diğer ülkelere seyahat ederek pasaportumu doldurmak istiyorum. Ben son 4-5 aydır sigortalı olarak çalışıyorum. İstanbul’da ikamet ediyorum. Hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Yunanistan vize başvuru formu doldurmamda yardımcı oluyor musunuz? Danışmanlık süreciniz nasıl ilerliyor? Bilgilendirme yapar mısınız?
Yunanistan Aile Ziyareti Vizesi
Ş.B. 23/04/20, 17:55 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vatandaşı ile evli olan ablamı ziyaret etmek istiyorum. Yunanistan aile ziyareti vizesi nasıl alabilirim? Daha önce vizemin olmaması bir olumsuzluk sorunu getirir mi? Hazırlamam gerek evraklara dair bilgilendirme yapar mısınız? Örneğin davetiyeyi nasıl hazırlamam gerekiyor? Oradan beraber İtalya ve Fransa ülkelerini gezmeye gitmek istiyoruz bunun için ayrıca yapılması gereken bir şey var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Yunanistan Ziyaret Vizesi
S.N 23/04/20, 15:51 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vatandaşı olan erkek arkadaşım bana davetiye gönderecek. Ben burada sigortalı olarak özel bir şirkette çalışıyorum. Yunanistan ziyaret vizesi için hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Geçtiğimiz sene de aynı vize türünden almıştım, o zaman parmak izimi almışlardı. Ne kadar ödeme yapacağım ve gerekli evraklar hakkında da detayları paylaşırsanız sevinirim. İyi günler dilerim.
Yunanistan Ticari Vize
E.M. 23/04/20, 14:58 Cevabı Görüntüle
Yunanistan’da gerekli iş toplantıları ve görüşmeler gerçekleştirmek üzere 20 Temmuz-26 Temmuz arası ticari seyahat planlamaktayım. İstanbul’da bir lojistik firmam var. Afrika ve Ortadoğu ülkelerine gittim genelde, bu ilk schengen vizem olacak. Davetiyemi Haziran ayının başında iletecekler, buna göre Yunanistan ticari vize almam ne kadar sürer? Başvuru için ihtiyacım olan evraklar nelerdir? Birde vize dilekçe örneğine nereden ulaşabilirim? Süreç ve yardımcı olduğunuz konular hakkında bilgi edinmek isterim. Teşekkür ederim.
Yunanistan Turistik Vize Ücreti
A.E. 22/04/20, 14:28 Cevabı Görüntüle
Selamlar, İstanbul’da bir yazılım şirketi sahibiyim. Gürcistan vatandaşı çalışanım, ben ve 10 yaşında kızım ile önümüzdeki yaz sezonunda Yunanistan’a turistik amaçlı seyahat etmeyi planlamaktayız. En son schengen vizemin süresi 2016 Aralık ayında bitmişti. Buna göre bizim vize başvurumuz için hazırlamamız gereken evraklar ve Yunanistan turistik vize ücreti nelerdir, ne kadar harcamam olacak vize için? Siz bize hangi konularda yardımcı oluyorsunuz? Detaylı açıklama yapabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
Yunanistan Turist Vizesi
H.S. 22/04/20, 11:30 Cevabı Görüntüle
Yunanistan turist vizesi almak istiyorum. Ben kırklarelinde yaşıyorum. Çiftçilik yapıyorum. Arsam, evim, arabam var. Hangi belgeleri istiyorsunuz benden? Toplamda ben bu vize için ne kadar harcama yapacağım nereye geleceğim evraklarımı vermek için? Teşekkürler.
Yunanistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar
Z.M. 22/04/20, 10:31 Cevabı Görüntüle
Yunanistan’a bir haftalığına seyahat planlamaktayım. Erkek arkadaşım bana davetiye yollayacak. Ben özel bir şirkette sigortalı çalışanım ve masraflarımı kendim karşılayacağım. Daha evvel hiç yurtdışına çıkmadım, vize işlemleri konusunda deneyimsizim. Sayfalarınızdan biraz bilgi edinmiş oldum. Yunanistan vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Evraklarımı size yolladıktan sonra ne yapmam gerekir? Parmak izimi ne zaman alacaksınız? Detaylar hakkında bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum.
Günübirlik Yunanistan Vizesi
M. Rıza Atalay 18/02/20, 18:07 Cevabı Görüntüle
Günübirlik Yunanistan vizesi nedir? Varsa nerden ve nasil gidilir biraz bilği almak işterim
Fiyat bilmek işterim.
Çalışmayanlar İçin Yunanistan Vizesi
M. Özavcı 18/02/20, 17:42 Cevabı Görüntüle
Ben çalışmayan biri olarak yunanıstana gitmek için nasıl bir vize alabilirim
Yunanistan Vize Evrakları
A. Özcan 18/02/20, 17:35 Cevabı Görüntüle
Ben devlet memuruyum, İstanbul’da ilkokul sınıf öğretmeniyim. Yunanistan’a sadece 5 günlüğüne gitme planım var. Yunanistan vizesi aldığım zaman bu schengen vizesi mi oluyor? Yunanistan vize evrakları nelerdir? Vize harcından başka ödemelerim olacak mı? Vize başvurumu aracı veya danışmanlık kurumlarına gitmeden direk Yunanistan Başkonsolosluğu’na yapabilir miyim? Sorularıma yanıt alabilirsem çok sevinirim.
Yunan Adaları Kapıda Vize
S. Yiğitöz 18/02/20, 17:28 Cevabı Görüntüle
Mikonos adasına Kuşadası feribotuyla günübirlik gitmek istiyorum bunun için de Yunan adaları kapıda vize gerekli mi?
Yunanistan Schengen Vize Ücreti
S. Açıl 18/02/20, 17:21 Cevabı Görüntüle
Ben yury disinda calisiyorum ve annem edirnede yasiyor yunanistan sengen vizesi ivin baş vuracak tam fiyatlari ve ne yapmasi gerekir bi zahmet bilgilendirirseniz memnun olurum cok saolun
Araba ile Yunanistan'a Nasıl Gidilir
F. Adem Göz 18/02/20, 16:50 Cevabı Görüntüle
Bordo pasaport sahibi halen çalışan devlet memuruyum 27 Eylül tarihinde karayolu ile Yunanistan Selanik e gidip turist olarak bir gece konaklayıp geri dönmek istiyorum
Yunanistan Vizesi ile İspanya
H. Zengin 17/02/20, 16:31 Cevabı Görüntüle
26 eylülde madrid de bilimsel bir kongreye tıp doktoru olarak katılmayı istiyorum ancak ispanya vizesi yetişmediği için alamıyorum, yunanistan schengen vizesine başvursam 26 eylüle kadar vize çıkmış olur mu
Yunanistan Vize Ücreti
O. Sarıkoç 17/02/20, 16:19 Cevabı Görüntüle
Eşim Azerbaycan vatandaşı Türkiye’de süresiz oturumu var ve burada birlikte çalışmaktayız. İkimizde çalışanız. Yaz sezonu için Yunanistan seyahati planlamaktayız. Öğrenci olan kız kardeşim de bizimle birlikte gelecek. Ona ben sponsor olabilir miyim? Hazırlamamız gereken evrakları, süreci ve Yunanistan vize ücreti bilgilerini bizimle paylaşır mısınız? İstanbul’dan ulaşıyorum. Teşekkür ederim.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES